• GoHome Professional
svenekretnine do 130000 eura što manji useljiv pot - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • svenekretnine do 130000 eura što manji useljiv pot - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - svenekretnine do 130000 eura što manji useljiv potkrovlje

  • Za upit "svenekretnine do 130000 eura što manji useljiv potkrovlje" pronađeno 15 nekretnina - prosečna cena 645 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2
    • do 70 m2
    • 70 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 70 m2
    • 80 m2
  •  Po ceni
    • 120000 eura (malo jeftiniji)
    • 130000 eura (malo skuplji)
    • do 11 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 987 nekretnina (58 agencija i portala)

  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Podbara, 300 €, 27,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 127352, VII/VII, lift. Izdaje se jednosoban namesten stan u potkrovlju na Podbari. Pet friendly. Dostupan za strane drzavljane. Useljiv odmah. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 50% od jedne zakupnine. Telefoni: 021/399-0210 060/399-....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 300 €, 30,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Petrovaradin, ulica Preradovićeva. Nameštena garsonjera u neposrednoj blizini pijace, Osnovne škole ´Jovan Dučić´. Ovaj stambeni prostor čine ulazni hodnik, soba, kuhinja sa trpezarijom, kupatilo i terasa. Pozicioniran u potkrovlju. Useljiv odmah. (Vinson nekretnine, Novi Sad, Reg.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 111.180 €, 35,00 m2 cca 3180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaja jednosobnog stana od 35m2 sa terasom i dodatnim pomoćnim objektom od 10m2 u dvorištu zgrade, idealno za život ili investiciju. Stan se nalazi na prvom spratu manje zgrade (visoko prizemlje + 2 sprata + potkrovlje) u mirnom kraju Telepa, Novi Sad. Stan je kompletno namešten....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'svenekretnine do 130000 eura što manji useljiv potkrovlje'
300 €
128.000 €
85.000 €
 
-10%

Promena cene sa 500 € na 450 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Senjak, 450 €, 35,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 500 €
01.05.2026 - 450 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Senjak, Colak Antina, 1.5, 35 m2, bez terase, I od I sprata, eg-gas, bez lifta, interfon, klima, odmah useljiv, renoviran, namesten, uknjizen, starogradnja iz 1933. godine. Izdaje se stan u potkrovlju, deo veceg stana od 85 m2, sa zasebnim ulazom. Troskovi Infostana, grejanja, kablovske....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Voždovac, 400 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Stan za izdavanje Voždovac U ulici Vojvode Stepe, deo kod bioskopa Voždovac za izdavanje stan površine 60m2. Stan se nalazi u dvorišnom delu stambene zgrade i funkcioniše fako zaseban objekat. Sastoji se iz tri polunivoa - u najnižem su kuhinja sa trpezarijom u visokom prizemlju je....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Ledine, 88.400 €, 68,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Troiposoban stan, blizu Surčinske ulice, na dobroj lokaciji između okrternice 71 i hotela Mar Grani, na pet minuta od javnog prevoza, duplex površine 68m2, koji se nalazi u potkrovlju stambene zgrade, odmah useljiv. Zgrada je u postupku legalizacije. Kupoprodajni ugovor overava javni....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Klisa, 113.300 €, 71,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju trosoban stan Klisa, površine 71m2, u novogradnji, kompletno renoviran i odmah useljiv. Stan se nalazi u mirnom i lepom delu grada, idealnom za porodičan život i one koji žele udobnost i kvalitetno stanovanje. Stan je prazan, nalazi se u potkrovlju manje stambene zgrade....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 134.000 €, 85,00 m2 cca 1580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju stan na Čairu, najtraženija lokacija kako za stanovanje, tako i za izdavanje. U neposrednoj blizini čairkog parka, vrtića, osnovne škole, pijace, centar je na par minuta hoda… Stan je uknjižene površine 85m2, nalazi se u potkrovlju (IV sprat) zgrade bez lifta. Sastoji se....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 1.000 €, 87,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Zvezdara, Slavujev venac - Milana Vukosa 3.0, 87m2 (terasa 8m2), 3/3, EG, lift, interfon, garaže U ponudi namešten dupleks, u novogradnji! Nalazi se u odlično projektovanoj zgradi, prvoklasan kvalitet gradnje. Prvi nivo (50m2) se sastoji od predsoblja, dnevnog boravka povezanog sa....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 700 €, 110,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.svenekretnine.com

U ponudi je izdavanje cetvorosobnog stana u Novom Sadu, u zoni Zeleznicke stanice, na odlicnoj i veoma trazenoj lokaciji koja istovremeno pruza urbani nacin zivota, ali i mir i zelenilo. Ova nekretnina predstavlja izuzetnu priliku za sve koji traze komforno i kvalitetno izdavanje....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 2.700 € na 2.500 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Poslovni prostor, NOVI SAD, Centar, 2.500 €, 147,00 m2 cca 17 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 2.700 €
08.05.2026 - 2.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Novi Sad, Centar (Spens). Odličan poslovni objekat u tri nivoa - suteren (30.28 m²), prizemlje (68.03 m²) i potkrovlje (48.80 m²). Prizemlje ovog poslovnoj prostora čine dve kancelarije sa toaletom i čajnom kuhinjom. Potkrovlje čine jedna kancelarija, toalet i terasa. Suteren predstavlja....

 
 
 
  Kuća, ĆUPRIJA, 85.000 €, 300,00 m2 cca 280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

NOVA PORODIČNA KUĆA NADOMAK ĆUPRIJE – PROSTOR, MIR I POTENCIJAL NA JEDNOM MESTU! Na prodaju nova spratna kuća, smeštena na samo 10 minuta od centra Ćuprije, idealna za porodičan život, ali i za one koji žele više prostora i mogućnosti za posao ili dodatnu gradnju. Plac: 5,17 ari uređene....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NOVI SAD, Socijalno, 2.500 €, 356,00 m2 cca 7 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Novi Sad, Socijalno. Izdvajamo iz ponude izuzetno funkcionalan poslovni prostor veličine 356m2, spratnosti prizemlje, sprat i potkrovlje. Ovaj poslovni prostor nalazi se u mirnoj ulici, nadomak strogog centra grada, Socijalnog, osnovne škole Čine ga ukupno 10 kancelarija raspoređenih....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NOVI SAD, 8.000 €, 950,00 m2 cca 8 €/m2