• GoHome Professional
svenekretnine do 130000 eura što manji useljiv baz - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • svenekretnine do 130000 eura što manji useljiv baz - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - svenekretnine do 130000 eura što manji useljiv bazen

  • Za upit "svenekretnine do 130000 eura što manji useljiv bazen" pronađeno 10 nekretnina - prosečna cena 1.137 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2
    • do 50 m2
    • 50 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 50 m2
    • 60 m2
  •  Po ceni
    • 120000 eura (malo jeftiniji)
    • 130000 eura (malo skuplji)
    • do 1400 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 987 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, Kopaonik, 71.150 €, 28,00 m2 cca 2540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju apartman na Kopaoniku. Površine 28 m2, na prvom spratu. Sastoji se od ulaznog hodnika otvorenog tipa, višenamenske sobe sa trpezarijom i kuhinjom. Prodaje se sa nameštajem, PVC stolarija, grejanje etažno, parking je ispred objekta za vlasnike apartmana. U samom objektu....

 
 
 
  Stan, Kopaonik, 63.500 €, 28,00 m2 cca 2270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju Studio - Apartman na Kopaoniku. Površine 28 m2, u prizemlju. Apartman ima pogled prema planinama Sastoji od ulaznog hodnika otvorenog tipa, višenamenske sobe sa trpezarijom i kuhinjom, kupatila i terase. Prodaje se sa novim nekorišcenim nameštajem, tehnikom i posudjem.....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 44.000 €, 29,00 m2 cca 1520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaje se moderna garsonjera u prestižnom kompleksu **Crnjanski** – spoj luksuza i hedonizma na vrhunskoj lokaciji! Na površini od 29 m², odmah useljiv stan pruža maksimalno iskorišćen prostor i savremen način života. Idealan je kako za život, tako i kao investicija za izdavanje.....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'svenekretnine do 130000 eura što manji useljiv bazen'
73.500 €
110.000 €
32.000 €
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 72.600 €, 33,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaje se moderan i potpuno namešten stan površine 33m² u novogradnji, na jednoj od najatraktivnijih lokacija u Vrnjačkoj Banji – u neposrednoj blizini kompleksa Vinarija i bazena Grabak. Stan se nalazi u mirnom kraju, idealnom za život, odmor ili kao investicija za izdavanje tokom....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 85.000 € na 80.000 € dana 03.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, JAGODINA, 80.000 €, 57,00 m2 cca 1400 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 85.000 €
03.04.2026 - 80.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju moderan i potpuno namešten stan u prestižnom kompleksu Crnjanski, idealan za porodičan život ili kao pametna investicija. Osnovne karakteristike: Površina: 57m² Struktura: Dve spavaće sobe, dnevni boravak sa kuhinjom, kupatilo, terasa Terasa sa prelepim pogledom na grad....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 1.300 €, 74,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Izdaje se USELJIV OD 5.1.2026, nov, potpuno opremljen, 3.0 stan na 1. spratu tek useljene zgrade. Stan je dodatno opreman po želji vlasnika(custom made) i poseduje: - Grejanje podne keramike, - Mrežno kabliranje internet veze u svim sobama, - Italijanska keramika 1. Klase (master....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 700 €, 100,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Petrovaradin, ulica Preradovićeva. Namešten, komforan četvorosoban stan u neposrednoj blizini pijace. Ovaj stambeni prostor čine ulazni hodnik, dnevni boravak, odvojena kuhinja sa trpezarijskim delom, tri spavaće sobe, kupatilo i velika terasa. Klimatizovan. Pozicioniran na II spratu.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Košutnjak, 1.450 €, 102,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Kosutnjak, Blagoja Parovica, 3.0, 102 m2 sa terasom i lodjom, II od III sprata, cg, telefon, bez lifta, interfon, internet, ktv, useljiv od 01. maja, polunamesten, uknjizen na 102 m2, garaza u ceni zakupa. DIVAN TROSOBAN STAN SA GARAZOM! U ekskluzivnom delu Banovog Brda, nadomak Kosutnjaka,....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Slavija, 2.700 €, 115,00 m2 cca 23 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Ultra lux novogradnja na prestižnoj lokaciji, 115m2 cetvorosoban sa terasom, dva kupatila, pripadajućim parking mestom u garazi, useljiv, izdaje se za poslovni prostor i bice opremljen u kratkom roku po željama zakupca. Rezidencija pruža pravi luksuz zakupcima uz prijemnicu, portirsku....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 6.900 € na 6.500 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Kuća, BEOGRAD, Banovo Brdo, 6.500 €, 500,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.03.2026 - 6.900 €
08.05.2026 - 6.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Kuća je zasebna na placu, sa bazenom, nalazi se u Košutnjaku na vrhu Banovog Brda, u elitnom delu naselja. Izgrađena 2019. godine. Objekat useljiv od 01.04.2026, a dostupan za gledanje odmah. Objekat je pogodan i kao stambeni i kao poslovni, za sve dodatne zahteve pozvati ag provizija....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-10 (od ukupno 10)

<< <1> >>