• GoHome Professional
svenekretnine do 130000 eura što manji do 805 eura - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • svenekretnine do 130000 eura što manji do 805 eura - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - svenekretnine do 130000 eura što manji do 805 eura/m2 240 m2 dvorište

  • Za upit "svenekretnine do 130000 eura što manji do 805 eura/m2 240 m2 dvorište" pronađeno 21 nekretnina - prosečna cena 281 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 230 m2 (malo manji)
    • 250 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 27000 eura
    • do 34000 eura (prosečna cena)
    • do 41000 eura
    • do 344 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • uknjižen
    • 1.sprat
    • nenamešten
    • namešten
    • luksuzan
  • Slike

Pretraženo 200 987 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, VELIKA MOŠTANICA, 120.000 €, 219,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Kuća je u osnovi 97m2 ima 3 etaže+ tavan. Sama je na placu od 7 ari i 31m2, ima dva brojila, dva vodomera, gradsku vodu i septičku jamu. Sastoji se od 3 zasebna stana podeljena po horizontali. U prizemlju je trosoban stan, korisne površine 75,16m2 sa garažom koja ima struju, vodu,....

 
 
 
  Izdavanje, Kuća, BEOGRAD, Senjak, 2.800 €, 220,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Izuzetna, komforna kuća (vertikala), veoma kvalitetno izgrađena i vrlo lepo uređena. Prostire se na tri nivoa - suteren, prizemlje i sprat. Na prizemlju se nalazi dnevni boravak sa izlazom na terasu (baštu) i prelepo uređeno dvorište. Pored se nalazi potpuno opremljena kuhinja, zasebna....

 
 
 
  Kuća, SOMBOR, 70.000 €, 222,00 m2 cca 320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

KUĆA! Na Bukovcu, glavni put, 222m2, čvrste gradje, dvojna, ali kompletno katastarski odvojena. Sastoji se iz prizemlja, sprata i suterena. Ima tri velike sobe, dva hodnika, kuhinju sa trpezarijom, jedno kupatilo u prizemlju i na spratu prostoriju predvidjenu za kupatilo koje nije....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'svenekretnine do 130000 eura što manji do 805 eura/m2 240 m2 dvorište'
105.000 €
135.000 €
54.000 €
  Kuća, UB, 99.000 €, 224,00 m2 cca 440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju porodična stambena zgrada ukupne korisne površine 224m2 na 30,35 ari placa u Stublenici, opština Ub. Kuća se sastoji iz dva stambena dela – prvi se sastoji iz dnevnog boravka sa terasom, kuhinje i kupatila sa tuš kadom, dok se na spratu nalaze tri spavaće sobe, od kojih....

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 98.000 €, 233,00 m2 cca 420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Prostrana kuća pogodna za život veće porodice Prostrano, veliko dvorište Uz glavni put. Kuća, Jagodina - Majur | Prodaja · 233m² · 98.000€.

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 120.000 €, 240,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Velika, komforna kuća (tri odvojene useljive stambene jedinice) u neposrednoj blizini Akva parka. U obzir dolazi prodaja ili zamena za dvosoban stan uz doplatu ili plac od 3-4 ara u okolini (Kolonija, Kupusara) sa objektom. Kuća je spratna, suteren je takođe stambeni prostor, sastoji....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NOVI SAD, Sajmište, 2.800 €, 240,00 m2 cca 12 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.svenekretnine.com

U ponudi je izdavanje reprezentativnog poslovnog prostora – renovirane kuće od 240m2 u Novom Sadu, na odličnoj lokaciji kod Sajma, na Trgu 1. maja. Prostor je kompletno renoviran, raspoređen na tri nivoa (podrum, prizemlje i potkrovlje), sa sopstvenim dvorištem i dva odvojena ulaza,....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Zemun, 1.400 €, 240,00 m2 cca 6 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Izdaje se poslovni prostor od 240m2 u Zemunu, naselje Pregrevica. Poslovni prostor je zaseban, sa pripadajucim dvoristem od 150m2, 6 toaleta, 2 kuhinje. Poseduje i rampu/terasu koja je natkrivena, povrsine 30m2, sto olaksava prilaz za eventualni istovar robe. U vecem delu prostora....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Kovanluk, 107.000 €, 240,00 m2 cca 450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju fina porodična kuća na Paliluli iznad restorana Amerikanac, udaljena od centra svega oko 2km. Nekretnina koja je vredna pažnje, obzirom da pruža kvalitetan i miran porodični život, Kuća je bruto površine 240m2, u osnovi 77m2, korisne unutrašnje površine 150m2, spratnosti....

 
 
 
  Kuća, RUMA, 90.130 €, 241,00 m2 cca 370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 119519, 3.98a, spratna, struja, kanalizacija, klima, uknjizen, izvorno stanje, ulaz prosecan, stara gradnja, fasada prosecna, garaza, parking, dvoriste/basta, podrum, ostava. Cvrsta i prostrana spratna kuca od 241m2 na cca.4 ara placa u sirem centru Rume. U upotrebi....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Branko Bjegović, 130.000 €, 246,00 m2 cca 530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju stambeno - poslovni prostor u nas. Branko Bjegović, blizu auto - puta. Sastoji se od prizemlja, gde je oko 54 m2 bilo u funkciji poslovnog prostora sačinjenog od pet manjih prostorija (soba) i kupatila. U prizemlju je i garaža - radionica od 18 m2 kao i ostava od 10 m2.....

 
 
 
  Kuća, SOMBOR, Centar, 139.000 €, 247,00 m2 cca 560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

STOPIRANA PRODAJA!! Na pedeset metara od venca se prodaj kuća od 247m2 na parceli od 380m2. Kuća je čvrste gradnje i veoma lepo održavana, a dvorište je u centru kuće sa pokošenim travnjakom i fontanom. Sobe kuće gledaju na dvorište, sa gonga se ulazi u kuću gde su veliki dnevni boravak....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NOVI SAD, Futog, 700 €, 250,00 m2 cca 3 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.svenekretnine.com

U ponudi je izdavanje poslovnih prostora u Novom Sadu, koje obuhvata hale, magacin i kancelarijski prostor, smeštene u istom ograđenom dvorištu. Ova nekretnina predstavlja odličnu priliku za sve koji traže izdavanje lokala, hala, magacina ili poslovnih prostora Novi Sad na funkcionalnoj....

 
 
 
  Kuća, ARANĐELOVAC, 105.000 €, 250,00 m2 cca 420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Odlična renovirana kuća na 30a građevinskog placa, kuća ima površinu 250m2, građena od čvrstog materijala, I nivo dnevni boravak sa prolazom u spavaću sobu, kuhinja sa izlazom u špajz, kupatilo, ostava, garaža 8x4, II nivo dve spavaće sobe, kupatilo, zastakljena terasa i vešernica....

 
 
 
  Izdavanje, Kuća, STARA PAZOVA, 1.150 €, 250,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

U ponudi je kuća za izdavanje u mirnom delu šireg gradskog centra, idealna za porodično stanovanje ili poslovno-stambenu namenu. Odlična lokacija – svega 500m od glavne železničke stanice, 300m od nove osnovne škole Simeon Aranicki, i 2,5km od centra grada. Kuća se izdaje sa ograđenim....

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 130.000 €, 250,00 m2 cca 520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

SAMO U HEROLDU!!! Legalizovana kuća u mirnom delu grada, ukupne površine oko 250m2 na Budžinom brdu na placu od 5 ari. Kuća poseduje prizemlje i sprat, sa podrumskim delom i garažom. U prizemlju se od prostorija nalazi hodnik, kupatilo, veliki dnevni boravak sa trpezarijom, izdvojenom....

 
 
 
  Izdavanje, Kuća, BEOGRAD, Vračar, 3.200 €, 250,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 99972, 4a, klima, terasa, renoviran, dvoriste/basta, ostava, cela. This house offers a unique opportunity to enjoy the best of both worlds – a tranquil oasis within the bustling city! With its remarkable features and prime location, this is the perfect place to call....

 
 
 
  Izdavanje, Kuća, NOVI SAD, Telep, 1.300 €, 250,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 109892. Izdaje se LUX VILA - TELEP na 1 km od LIMANA IV na najlepsoj lokaciji, juzni Telep, u urbanom delu. Namestaj potpuno nov. Moderna VILA od 250m2, na sprat, cetvorosobna, sa dva sanitarna cvora Dve terase natkrivene. Gas razveden u celoj vili i u kuhinji. Led....

 
 
 
  Izdavanje, Kuća, MALI MOKRI LUG, 3.000 €, 250,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Izdaje se vertikala kuće sa ograđenim dvorištem, korisne površine 250m2. Objekat je troetažni, projektovan kao višenamenski poslovni prostor, a čine ga magacinski prostor u prizemlju, po tri kancelarije na 1. i 2. spratu i "open space" u potkrovlju. Svaka etaža ima kupatilo i deo....