• GoHome Professional
svenekretnine do 130000 eura što manji do 80 m2 dv - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • svenekretnine do 130000 eura što manji do 80 m2 dv - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - svenekretnine do 130000 eura što manji do 80 m2 dvorište pogodan

  • Za upit "svenekretnine do 130000 eura što manji do 80 m2 dvorište pogodan" pronađeno 32 nekretnina - prosečna cena 681 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 120000 eura (malo jeftiniji)
    • 130000 eura (malo skuplji)
    • do 18 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 987 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, BEOGRAD, Kalvarija, 99.000 €, 25,00 m2 cca 3960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 123493, 0.5a, prizemna, klima, uknjizen, nov, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, parking, dvoriste/basta, pogodan za pp, cela. Garsonjera nova bez ulaganja sa dvoristem.Moze i kao lokal. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%. Telefoni:....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 66.950 €, 27,00 m2 cca 2480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Novi Sad, Centar, ulica Skerlićeva. Izdvajamo iz ponude kompletno renoviran jednosoban stan koji je pozicioniran u strogom centru grada na prizemlju manje stambene zgrade sa dvorištem. Nalazi se u neposrednoj blizini Zmaj Jovine ulice, pešačke zone, Matice srpske, gimnazije ´Jovan....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Crveni Krst, 100.000 €, 28,00 m2 cca 3570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Renoviran, funkcionalan lokal, nije na prometnom mestu, te je pogodan za kancelarije, magacinski prostor, ordinacije. Uz lokal, na korišćenje i dvorište od 12m2. Agencijska provizija iznosi 2% dogovorene kupoprodajne cene GREJANJE - CG, sprat PR/ ID oglasa: 23496. Poslovni prostor....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'svenekretnine do 130000 eura što manji do 80 m2 dvorište pogodan'
350 €
135.000 €
450 €
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Centar, 480 €, 45,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.svenekretnine.com

U ponudi je renoviran i potpuno namešten dvosoban stan površine 45 m² u samom centru Novog Sada. Stan se nalazi na 5. spratu zgrade sa liftom izgrađene 2007. godine i predstavlja odličan izbor za parove ili manju porodicu koji žele da žive u samom srcu grada. Stan je funkcionalnog....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NOVI SAD, Stari Grad, 500 €, 51,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Izdaje se poslovni prostor na 1. spratu, idealan za advokatsku kancelariju, IT kompaniju, ordinaciju ili knjigovodstvo. Prostor je funkcionalan i spreman za rad bez dodatnih ulaganja. Karakteristike: * Sprat: 1/3 * Orijentacija: istok / zapad * Pogled na ulicu i dvorište * Kupatilo....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Sajmište, 570 €, 51,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Naslov: Bore Prodanovića — dvosoban kompletno opremljen stan 50m2 | Izdavanje stanova Novi Sad Tekst oglasa: Izdavanje stanova Novi Sad — Izdaje se kompletno opremljen dvosoban stan površine 50 m² u ulici Bore Prodanovića. Stan je renoviran, nalazi se na 1. spratu od 3 (bez lifta),....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 850 €, 52,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Luksuzan, svetao dvosoban stan na Vračaru, u delu kod Hrama Svetog Save. Nalazi se na prvom spratu zgrade od četiri sprata i ima 52 m². Stan je prijatno osvetljen i ima pogled na dvorište, što doprinosi mirnijem ambijentu. Raspored je funkcionalan, a prostor je pogodan za udoban svakodnevni....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Liman IV, 450 €, 54,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 125923, III/VII, ostava. Uslovi zakupa Obavezan depozit 400 € Pogodno za: Radnike, Porodice, Studente Nisu dozvoljeni kucni ljubimci O stanu Stan u zgradi Kvadratura: 54m² Na 3. spratu od ukupno 7 spratova Uobicajeno stanje Prostorije: kupatilo, toalet, ostava Opremljenost:....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 1.000 €, 55,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Kvalitetna zgrada u okviru projekta Beograd na vodi, koja se nalazi u neposrednoj blizini Savskog parka. Pozicija zgrade unutar projekta je odlična i omogućava laku i brzu povezanost sa ostatatkom grada, a nalazi se između zgrada Echo i Eterna. Sve sobe su klimatizovane pomoću multisplit....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Žarkovo, 110.500 €, 57,00 m2 cca 1940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 126901, PR/, renoviran, stara gradnja. Na prodaju kompletno renoviran stan sa dvoristem u prizemlju. Promenjene sve instalacije, uradjena nova kuhinja i stan je spreman za useljenje bez dodatnih ulaganja. Dnevna soba i kuhinja u open space konceptu, odvojena soba sa....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 450 €, 65,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Beograd, Voždovac, Lekino brdo - Miklošićeva 2.0, 65m2, na dva nivoa, TAIzdaje se funkcionalan i prijatan stan u kući sa zajedničkim dvorištem, smešten u mirnoj ulici na Lekinom brdu - Miklošićeva. Ova lokacija je poznata po dobroj povezanosti sa centrom grada, ali i po tihom, porodičnom....

 
 
 
  Stan, KRALJEVO, Centar, 117.000 €, 67,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju trosoban stan u centru Kraljeva, na odličnoj lokaciji u neposrednoj blizini Zdravstvenog centra Studenica. Stan predstavlja idealnu priliku kako za prodaju stanova za stanovanje, tako i za poslovni prostor (lokal, ordinacija, kancelarija, apoteka). Stan ima 67m², uz mogućnost....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Košutnjak, 1.200 €, 68,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Čukarica, Košutnjak - Kneza Višeslava 3.0, 68m2, terasa, 2/2, grejanje na gas, klima, telefon, interfon, internet, KATV, garaža Izdaje se moderan, renoviran, namešten trosoban stan sa garažom, na Košutnjaku. Stan se nalazi na drugo spratu zgrade iz 2010. godine, dok je garažno mesto....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Podbara, 550 €, 68,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 125980, V/V, lift, terasa, parking, ostava. Uslovi zakupa Obavezan depozit 300 € Pogodno za: Radnike, Porodice, Studente Dozvoljeno pusenje Nisu dozvoljeni kucni ljubimci Rezije: od 12000 RSD O stanu Stan u zgradi Kvadratura: 68m² Na 5. spratu od ukupno 5 spratova Uobicajeno....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 1.300 €, 68,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Zgrada Quartet III se nalazi u centralnom delu, uz sam Savski park. Nalazi se nadomak svi potrebnih infrastrukturnih sadržaja, sa jedne strane je moderan Savski park prepun obiljem sadržaja za rekreaciju i odmor, dok se savska Promenada i BW Kula nalaze u samoj blizini. Akcenat je....

 
 
 
  Izdavanje, Kuća, ALEKSINAC, 250 €, 70,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Izdaje se sprat kuće u centru Aleksinca. Površina sprata je 70m2. U prizemlju kuće je Planeta sport. Prostor čine hodnik i tri prostorije. Potrebno je renoviranje i troškovi renoviranja bi se odbili od mesečne kirije. Zidovi mogu i da se ruše nijedan nije noseći. Može da se izda kao....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Autokomanda, 1.400 €, 70,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Izdaje se moderno renoviran poslovni prostor u prizemlju zgrade na odličnoj lokaciji kod Specijalnog suda. Prostor je dvostrano orijentisan, sa pogledom na ulicu i dvorište puno zelenila, što ga čini idealnim za prijatan i funkcionalan radni ambijent. Ukupno se sastoji od 4 komforne....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 900 € na 850 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Vračar, 850 €, 70,00 m2 cca 12 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 900 €
08.05.2026 - 850 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Izdaje se trosoban salonac na Vračaru, u Kalenićevoj ulici, u lepoj zgradi. Stan je pogodan za stanovanje, kao i za poslovni prostor, ordinaciju, salon ili kancelarije. U neposrednoj blizini nalaze se ginekološka ordinacija i kancelarije, što dodatno potvrđuje odličnu namenu prostora.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Slavija, 1.000 €, 70,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Izdaje se luksuzni namešten trosoban stan od 70m² u ulici Makenzijeva na Vračaru. Stan se nalazi na prvom spratu četvorospratne zgrade iz 1933. godine sa liftom. Stan je kompletno opremljen - internet, TV, klima uređaj, veš mašina, sudo mašina, kuhinjski elementi, frižider, zamrzivač,....

 
 
 
  Kuća, VRDNIK, 120.000 €, 70,00 m2 cca 1710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 126648, 10.08a, prizemna, struja, klima, uknjizen, nov, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, parking, dvoriste/basta, ostava, pogodan za pp, mogucnost prosirenja. Sjajna, nova, manja, funkcionalna vikend kuca sa pogledom, izolovana od buke i radoznalih prolaznika,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Podbara, 1.100 €, 70,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Podbara, Bele njive — četvorosoban svetao stan 70m2 sa garažom 30m2 | Izdavanje stanova Novi Sad Tekst oglasa: Izdavanje stanova Novi Sad — Izdaje se četvorosoban svetao i nov stan površine 70 m² sa privatnom garažom 30 m² u ulici Bele njive, Podbara, Novi Sad. Stan je nov (2018.),....

 
 
 
  Stan, KRAGUJEVAC, Centar, 120.000 €, 74,00 m2 cca 1620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju stambeno poslovni prostor u Kragujevcu, koji se retko nalazi u ponudi, centar, blizina tržnih centara, marketa, škole, vrtića, površine 74 m2, pogodan kako za stambeni tako i za poslovni prostor. Nalazi se na prizemlju u zgradi, ima dva ulaza. Namešten je, opremljen i odmah....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 51.500 € na 50.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, JAGODINA, 50.000 €, 75,00 m2 cca 670 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 51.500 €
08.05.2026 - 50.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju prizemna kuća smeštena u širem centru grada, na mirnoj i veoma traženoj lokaciji. Sve što vam je potrebno za svakodnevni život nalazi se na dohvat ruke – škola, market Roda, bolnica, pijaca i ostali sadržaji. Kuća je funkcionalnog rasporeda i sastoji se od: * ulaznog predsoblja....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Blok 65, 1.200 €, 78,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Komforan, funkcionalan stan u novom stambeno-poslovom objektu Airport Garden. Stan je odlične strukture - čine ga open space - dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom, odvojen spavaći blok sa dve sobe, dva kupatila i ostavom, kao i terasa na koju se izlazi iz svih soba. Stan je potpuno....

 
 
 
  Kuća, ĆUPRIJA, 20.000 €, 80,00 m2 cca 250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaje se porodična kuća u selu Jovac, svega nekoliko minuta vožnje od Ćuprije. Idealna je za one koji žele da pobegnu od gradske buke i uživaju u tišini, čistom vazduhu i prirodi. -Veliko i uređeno dvorište – prostor za odmor, porodična okupljanja ili baštovanstvo -Koš u dvorištu....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Lion, 750 €, 80,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Zvezdara, Lion - Bregalnička 3.5, 80m2 (terasa 7m2), 1/3, CG, telefon, interfon, podrum Izdaje se nenamešten, renoviran troiposoban stan, dvostrano orijentisan sa lepim dvorištem, u delu Bregalničke ulice koji je bliže Bulevaru kralja Aleksandra. Pogodan je kako za život, tako i kao....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 550 €, 80,00 m2 cca 7 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Izdaje se poslovni prostor, pogodan za poslove kancelarijskog tipa ili privatnih škola, površine 80m2 i sastoji se iz dve etaže. U prizemlju se nalazi ulazni hodnik, jedna manja kancelarija i jedna veća, toalet i čajna kuhinja. Na drugoj etaži su dve kancelarije. Prostor je izuzetno....

 
 
 
  Kuća, REKOVAC, 33.000 €, 81,00 m2 cca 410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju kuća od 81m2 na 81,4 ari i 2,35 hektara zemlje. Kuća se nalazi pored asfaltnog puta sa velikim dvorištem i delom zemljišta iza kuće koje se obrađuje (pogodno za voćnjak ili baštu). Kuća se sastoji se od prizemlja koje ima dve spavaće sobe, kupatila i dnevnog boravka sa....

 
 
 
  Kuća, GRABOVAC, 78.000 €, 83,00 m2 cca 940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju seosko imanje u Grabovcu, opština Obrenovac, ukupne površine 3.92 hektara i to sve građevinsko zemljište. Na imanju su dva stambena objekta od 83m2 i 40m2 spremna za ulaganje. Veća kuća se sastoji od zatvorene terase, dnevnog boravka i tri spavaće sobe. Druga kuća u površini....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Crveni Krst, 93.000 €, 83,00 m2 cca 1120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaje se prijatna prizemna kuća površine 83m², smeštena u mirnom i porodičnom delu naselja Medoševac, nedaleko od centra Niša. Ova nekretnina je idealna za one koji traže praktičan, komforan dom sa manjim dvorištem koje ne zahteva mnogo održavanja. Kuća je dobro organizovana sa....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Save Kovačevića, 1.500 €, 83,00 m2 cca 18 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Zemun, Sava Kovačević - Dragana Rakića lokal, 83m2, prizemlje, TA, klima, parking Izdaje se funkcionalan lokal površine 83 m², kao samostalni prizemni objekat, sa izlogom duž celog fronta i orijentacijom ka ulici. Lokal se nalazi na placu od 4 ara i poseduje dva ulaza – iz ulice Dragana....

 
 
 
  Kuća, TITEL, 41.200 €, 88,00 m2 cca 470 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026. - 41.200 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

KUĆA! TITEL! Na prodaju kuća spolja oċuvanih etno elementa sa renoviranim delovima,površine 88 m² na prostranom placu od 1800 m², idealna za miran porodični život ili kao investicija sa velikim potencijalom. Nekretnina se nalazi u tihom okruženju, sa velikim dvorištem koje pruža privatnost,....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-32 (od ukupno 32)

<< <1> >>