• GoHome Professional
svenekretnine do 130000 eura što jeftiniji barem 8 - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • svenekretnine do 130000 eura što jeftiniji barem 8 - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - svenekretnine do 130000 eura što jeftiniji barem 80 m2 3.sprat

  • Za upit "svenekretnine do 130000 eura što jeftiniji barem 80 m2 3.sprat" pronađeno 55 nekretnina - prosečna cena 252 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 120000 eura (malo jeftiniji)
    • 130000 eura (malo skuplji)
    • do 10 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 987 nekretnina (58 agencija i portala)

  Izdavanje, Poslovni prostor, KRNJAČA, 3.700 €, 740,00 m2 cca 5 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Izdaje se poslovni prostor od 740m2, pored samog puta, u blizini Pančevačkog mosta, ulaz direktno sa autoputa 3.sprat sa liftom. Parking ispred objekta za 50 mesta Poslovni prostor / Lokal, Beograd - Krnjača | Izdavanje · 740m² · 3.700€.

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Zemun, 5.900 €, 1200,00 m2 cca 5 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

U Novoj Pazovi na glavnom putu Beograd - Novi Sad (u blizini - Novi Beograd) iznajmljuje se nova poslovna zgrada povrsine 1200+ kvm na 5 nivoa (krovna terasa). Prizemlje, 1., 2. i 3. sprat pogodni za sve delatnosti, a 3. i 4. sprat (krovna terasa) prilagodjeni za ugostiteljstvo .....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NOVI SAD, Petrovaradin, 6.000 €, 570,00 m2 cca 11 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 115870, I/III, novogradnja. Izdaje se nov poslovni prostor u Petrovaradinu, u savremeno izgradjenoj poslovnoj zgradi sa liftom. Prostor ukupne povrsine 570 m² obuhvata tri nivoa (I, II i III sprat) i izdaje se iskljucivo kao celina. Objekat je moderno projektovan, sa....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 90.000 €, 74,00 m2 cca 1220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Stan visokog komfora u zgradi novije zgrade sa dve spavaće sobe, kupatilom i toaletom , veći dnevni boravak sa otvorenim pogledom ka gradu.Odvojenom kuhinjom, više balkonskih terasa i lođa za uzivanje u letnjim i zimskim mesecima. Stan je veoma ,svetao , nudi visoki komfor porodici,....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, 95.000 €, 76,00 m2 cca 1250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Mladenovac, centar - Igmanska 3.0, 76m2 (terasa + lođa 4m2), 3/4, CG, telefon, interfon, podrum, garaža U ponudi uknjižen, očuvan trosoban stan u centru Mladenovca. Nalazi se na trećem spratu u zgradi bez lifta. Prostorije: dnevna soba, kuhinja, trpezarija, dve spavaće sobe, kupatilo,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Palilula, 114.980 €, 78,00 m2 cca 1470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju trosoban stan na trećem spratu kvalitetne novogradnje (PR+3), na mirnoj i atraktivnoj lokaciji u naselju Trošarina. Stan se nalazi u lepo uređenom i tihom okruženju, idealnom za porodičan život, a u neposrednoj blizini se nalaze osnovna škola, pijaca, pošta, crkva, Klinički....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Ratko Jović, 115.500 €, 160,00 m2 cca 720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju dva stana u kući 180m2, u naselju Ratko Jović. Prvi stan 81m2 se nalazi na drugom a drugi 79m2 na trećem spratu, tj. potkrovlju porodične kuće, sa zajedničkim ulazom i unutrašnjim stepeništem. Stan na drugom spratu se sastoji od hodnika, dnevnog boravka, trpezarije sa kuhinjom,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 116.000 €, 81,00 m2 cca 1430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Uknjižen troiposban stan na Salajci, u zgradi iz 2007. godine. CENA 116.000 eura + 3 % provizije Nalazi se u potkrovlju, i čini ga kombinacija redovnih i krovnih prozora. Treći sprat, terasa, grejanje etažno na gas, IDS 1059180. Troiposoban stan, Novi Sad - Salajka | Prodaja ·....

 
 
 
  Stan, DUVANIŠTE, 125.000 €, 93,00 m2 cca 1340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju komforan, trosoban, stan u kući u izuzetno traženom delu grada u Duvaništu. Pogodan je za izdavanje i porodično stanovanje. Blizu su autobusko stajalište, osnovna škola Duško Radović, vrtić, brojni marketi. Po strukturi je trosoban, uknjižene korisne površine 93m2. Nalazi....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, Centar, 132.000 €, 83,00 m2 cca 1590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Pančevo, Moše Pijade, 83 m2, 3.0, 3/5. Struktura: Veliki dnevni boravak, dve spavaće sobe, kuhinja sa trpezarijom i kupatilo. Ostava ispred stana, veliki pripadajući podrum. Stan je uknjižen na 78 m2, mereno sa terasom 83 m2. Grejanje na norveške radijatore. U zgradi je uvedeno grejanje....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 133.000 €, 133,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju stan na odličnoj lokaciji, u strogom centru. Površina stana je 133m2 plus dva manja balkona. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, 4 spavaće sobe, kuhinje sa trpezarijom, kupatila i dva ulaza u stan. Stan se nalazi na 3. spratu u zgradi bez lifta. Uz stan ide parking mesto....

 
 
 
  Stan, SOMBOR, Centar, 135.200 €, 82,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaje se veoma lep i prostran trosoban stan u novogradnji,na atraktivnoj lokaciji površine 82 m², na 3. spratu zgrade sa liftom. Stan se sastoji od dnevnog boravka sa trpezarijom, kuhinje, dve spavaće sobe, dva sanitarna čvora (kupatilo i toalet), ulaznog hodnika i terase. Kosine....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 144.000 € na 140.500 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NIŠ, Palilula, 140.500 €, 81,00 m2 cca 1740 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 144.000 €
08.05.2026 - 140.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Niš, Palilula - Trošarina, prodaje se komforan 3.5 stan, 81m2+terasa 4m2, u mirnom delu grada, iza OŠ ,,Branko Miljković, u naselju sa odličnim vojnim zgradama. Stan se nalazi na 3. spratu od 5 u zgradi sa liftom. Sastoji se od ulaznog hodnika, prostrane dnevne sobe, sa trpezarijskim....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 43-55 (od ukupno 55)

<< <1 2> >>