• GoHome Professional
svenekretnine do 130000 eura što jeftiniji 4.sprat - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • svenekretnine do 130000 eura što jeftiniji 4.sprat - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - svenekretnine do 130000 eura što jeftiniji 4.sprat parking barem 60 m2

  • Za upit "svenekretnine do 130000 eura što jeftiniji 4.sprat parking barem 60 m2" pronađeno 32 nekretnina - prosečna cena 653 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 120000 eura (malo jeftiniji)
    • 130000 eura (malo skuplji)
    • do 13 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 987 nekretnina (58 agencija i portala)

  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 360 €, 57,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Niš, Medijana - Ugao Vojvode Vuka i Dušanove ulice, izdaje se lep, komforan 2.0 stan, na 4. spratu u zgradi bez lifta. Sastoji se iz ulaznog hodnika, prostrane dnevne sobe koja izlazi na terasu, izdvojene kuhinje, spavaće sobe i kupatila. Grejanje u stanu je etažno, kotao na struju....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Sajam, 380 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 124340, IV/VI, lift, terasa(2), parking, stambena zgrada. Izdaje se prostran dvosoban stan od 60m2 kod Sajma. Nalazi se na 4. spratu u zgradi sa liftom. Poseduje dve odvojene sobe, kuhinju, kupatilo, dve terase. Odmah je useljiv. Pogodan i za strance. Bez kucnih ljubimaca.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 400 €, 62,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Niš, Medijana, Crveni pevac – izdaje se 2.0 luksuzno namešten stan površine 62 m², na 4. spratu. Nalazi se u blizini Delta Planeta i Doma zdravlja, što ga čini praktičnim za svakodnevni život. Stan se sastoji od ulaznog hodnika koji povezuje sve prostorije, prostrane dnevne sobe sa....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'svenekretnine do 130000 eura što jeftiniji 4.sprat parking barem 60 m2'
450 €
500 €
500 €
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Centar, 400 €, 55,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Izdavanje stanova Novi Sad – izdaje se namešten dvosoban stan površine 55 m2 u centru Novog Sada, u kvalitetnoj novogradnji na jednoj od najtraženijih lokacija za stanovanje. Stan se nalazi u neposrednoj blizini svih važnih sadržaja koje centar grada nudi – prodavnica, restorana,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Palilula, 500 €, 77,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Prostran, svetao i luksuzno opremljen stan – U ponudi je trosoban stan površine 77 m², smešten na četvrtom spratu moderne stambene zgrade sa liftom. Ovaj stan nudi savršenu kombinaciju luksuza, funkcionalnosti i udobnosti, idealan za porodice, ali i za poslovne ljude koji žele miran,....

 
 
 
 
+4%

Promena cene sa 500 € na 520 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Bulevar, 520 €, 60,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 500 €
01.05.2026 - 520 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Izdavanje stanova Novi Sad – u ponudi je lep, kompletno namešten i svetao dvosoban stan površine 60m na odličnoj lokaciji kod Betanije, u neposrednoj blizini Bulevara oslobođenja. Stan se nalazi na 4. spratu u zgradi sa liftom, ima lep pogled, odličnu osvetljenost i gradsko grejanje,....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 600 €, 80,00 m2 cca 8 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Izdaje se nenamešten stan kao poslovni prostor, preko puta Lutkarskog pozorišta u ulici Cara Dušana u zgradi novije gradnje sa liftom na četvrtom spratu uknjižene površine 80m2 sa grejanjem i hlađenjem na ENTIL CLIMA-ma. Stan se sastoji iz hodnika koji vodi do svih prostorija, dnevne....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Sajmište, 800 €, 69,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

U ponudi je moderan trosoban stan površine 69 m² u novom stambenom kompleksu u ulici Branka Bajića. Stan se nalazi na 4. spratu zgrade novije gradnje i predstavlja odličan izbor za porodično stanovanje ili dugoročni zakup. Stan je funkcionalno organizovan i sastoji se od prostrane....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Telep, 800 €, 79,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.svenekretnine.com

U ponudi je izdavanje prostranog i moderno opremljenog četvorosobnog stana površine 79m2 u Novom Sadu, na Bulevaru patrijarha Pavla. Stan se nalazi na četvrtom spratu zgrade sa liftom i predstavlja odličan izbor za porodice sa decom koje traže komforan i funkcionalan prostor za život.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Vračar, 800 €, 56,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Izdaje se funkcionalan i svetao stan površine 56m² na odličnoj lokaciji, u zoni Južnog bulevara. Stan se nalazi na 4. spratu (od ukupno 7 spratova) u zgradi sa liftom. Struktura stana omogućava komforan život, idealan za pojedince ili parove koji žele mirnu, a centralnu gradsku lokaciju....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Centar, 900 €, 69,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Izdavanje stanova Novi Sad u ponudi je luksuzno opremljen i izuzetno svetao dvoiposoban stan površine 69m2 na odličnoj lokaciji. Stan se nalazi na četvrtom spratu u zgradi sa liftom, što obezbeđuje komfor, mir i lep pogled. Funkcionalan raspored prostorija čini ovaj stan idealnim....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Kalemegdan, 1.000 €, 81,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

IZDAVANJE | DORĆOL | PRIVATNI PARKING UKLJUČEN Kralja Petra – minut od Knez Mihailove Izdaje se lep, potpuno namešten 4.0 stan od 81 m² na jednoj od najprestižnijih lokacija u Beogradu – Dorćolu, u ulici Kralja Petra, na samo minut hoda od Knez Mihailove ulice, Kalemegdana i Studentskog....

 
 
 
 
+18%

Promena cene sa 850 € na 1.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Telep, 1.000 €, 92,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.04.2026 - 850 €
08.05.2026 - 1.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Iznajmljivanje stanova u Novom Sadu - Telep. Izdaje se trosoban stan od 92m2 na Telepu, odlična lokacija, u pitanju je nova zgrada, nov stan koji nije useljen. Stan se nalazi na 4. spratu stambene zgrade sa liftom. Stan je namešten, ima kompletnu kuhinju i klima uređaj. Idealan je....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Centar, 1.200 €, 63,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 130143, IV/VII, klima, lift, telefon, terasa, garaza, parking. Izdajemo luksuzan dvosoban stan, na 4. spratu u atraktivnom kompleksu Central Garden. Kompleks poseduje privatnu recepciju dostupnu 24/7, video nadzor, privatnu garazu i zatvoreni park. U neposrednoj blizini,....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 1.500 € na 1.390 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Bulevar Kralja Aleksandra, 1.390 €, 114,00 m2 cca 12 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.04.2026 - 1.500 €
24.04.2026 - 1.390 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.svenekretnine.com

3.0, 114m2(terasa), lift, 4/5, inverter klime, norveški radijatori, lux, renoviran, parking Stan je smešten na početku Bulevara kralja Aleksandra, kod crkve Svetog Marka, Tašmajdana, skupštine, Ustavnog suda, itd. Centralna lokacija obezbeđuje kompletnu infrastrukturu. Neposredno....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Kalenić Pijaca, 1.500 €, 120,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Luksuzan stan za izdavanje Vračar Na Vračaru, u NJegoševoj ulici (deo bliži Maksima Gorkog) za izdavanje luksuzan petosoban stan grejne površine 120m2. Stan se sastoji od predsoblja iz kog se ulazi u sve prostorije - kuhinju sa trpezarijom, dnevni boravak, 4 spavaće sobe, 3 kupatila....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Vračar, 1.600 €, 91,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Izdaje se 3.5 stan u novoj zgradi na Vracaru u blizini Kalenic pijace. Stan se nalazi na 4 spratu u zgradi sa liftom, Sastoji se od dnevnog boravka, kuhinje, tri spavace sobe, 2 kupatila i 1 toaleta, dve terase od ukupno 12m2, jedna je okrenuta prema ulici a jedna prema dvoristu zgrade.....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Dorćol, 1.800 €, 180,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Izdajemo odlican poslovni prostor, koji je sam na spratu, u novijoj zgradi na Starom gradu! Veoma svetao i odmah useljiv! Idealan je za IT kompaniju, advokatske kancelarije i bilo koju delatnost, kojoj je potrebno jako puno odvojenih prostorija. Poslovni prostor koji izdajemo, sastoji....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Zemun, 5.900 €, 1200,00 m2 cca 5 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

U Novoj Pazovi na glavnom putu Beograd - Novi Sad (u blizini - Novi Beograd) iznajmljuje se nova poslovna zgrada povrsine 1200+ kvm na 5 nivoa (krovna terasa). Prizemlje, 1., 2. i 3. sprat pogodni za sve delatnosti, a 3. i 4. sprat (krovna terasa) prilagodjeni za ugostiteljstvo .....

 
 
 
  Stan, ĆUPRIJA, 47.600 €, 68,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaje se funkcionalan i svetao stan površine 68 m², smešten na 4. spratu od ukupno 5 spratova u mirnoj stambenoj zgradi (zgrada nema lift). Stan je izuzetno dobro organizovan i sastoji se od: dve komforne spavaće sobe, od kojih svaka ima svoju terasu prostrane trpezarije sa izlazom....

 
 
 
  Stan, SOMBOR, 74.000 €, 74,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaje se trosoban stan nadomak centra grada. Stan ima 74m2, nalazi se na četvrtom spratu u zgradi koja ne poseduje lift. Zgrada je novije gradnje, lepo održavana. Stan poseduje prostran hodnik, dve spavaće sobe, kupatilo, odvojen toalet, veliki dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom,....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 80.595 €, 59,00 m2 cca 1370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

EKSKLUZIVNA NOVOGRADNJA – POVRAĆAJ PDV-a! Tražite savršeno mesto za život ili sigurnu investiciju? Predstavljamo vam modernu zgradu u izgradnji, na izuzetnoj lokaciji – blizu centra, a ipak uvučena od buke i gužve, idealna za mir, komfor i kvalitetan život. Strukturu stana čine: -predsoblje....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 84.240 €, 62,00 m2 cca 1360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

 
 
 
  Stan, SOMBOR, Centar, 84.900 €, 75,00 m2 cca 1130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

U strogom centru Sombora, u ulici do pešačke zone, prodaje se trosoban stan od 75m2. Stan se nalazi na četvrtom spratu stambene zgrade sa novom fasadom, što dodatno doprinosi izgledu i energetskoj efikasnosti objekta. Ovaj funkcionalan i svetao stan poseduje dnevni boravak sa trpezarijom,....

 
 
 
 
+1%

Promena cene sa 107.100 € na 108.000 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NIŠ, Donja Vrežina, 108.000 €, 60,00 m2 cca 1800 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.04.2026 - 107.100 €
17.04.2026 - 108.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Niš, Donja Vrežina, Vrežinski Bulevar - Prodaje se 2.5 stan, 60m2, u novogradnji u neposrednoj blizini Vrežinskog Bulevara. Stan se nalazi na 4. spratu u zgradi od ukupno 4. Zgrada poseduje lift. Stan ove kvadrature poseduje prostran dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjskim delom,....

 
 
 
  Stan, KRAGUJEVAC, Erdoglija, 110.000 €, 75,00 m2 cca 1470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Stan se nalazi u naselju Erdoglija, u neposrednoj blizini Šumarica. Kvadratura stana je 75m2+terasa od 10m2, nalazi se na četvrtom spratu, renoviran je i izuzetno funkcionalan trosoban stan. Sada je trenutno prilagođen životu višečlane porodice, a od prostorija ima veliki dnevni boravak,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Palilula, 118.500 €, 63,00 m2 cca 1880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju stan na Paliluli, u blizini NKC-a, 63 m2. Stan se nalazi na 4. spratu stambene zgrade novije gradnje sa liftom i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, spavaće sobe, kupatila i terase, na lokaciji odličnoj kako za život, tako i za izdavanje.....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Palilula, 132.900 €, 75,00 m2 cca 1770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju stan u novogradnji u Mokranjčevoj spratnosti Po+P+4, projektovane površine 75,51m2. Nalazi se na četvrtom spratu u zgradi sa liftom. Stan je po strukturi je troiposoban i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, tri spavaće sobe, kupatila, toaleta,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Banatić, 134.000 €, 56,00 m2 cca 2390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju je funkcionalan i svetao stan od 56 m² u mirnom i odlično povezanom delu Novog Sada, u ulici Bulevar Jaše Tomića. Stan se nalazi na 4. spratu zgrade bez lifta, uknjižen 1/1, pogodan za porodično stanovanje, parove ili kao izuzetno dobra investicija za izdavanje. Struktura....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Crveni Krst, 138.000 €, 95,00 m2 cca 1450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju odličan stan bez većih ulaganja, na top lokaciji u blizini Tehničkih fakulteta. Izvanredan za izdavanje i porodično stanovanje. Nalazi se u jednom od lepših i mirnijih delova grada. Po strukturi je komforan trosoban, uknjižene površine 83m2, (korisne sa lođom oko 95m2)....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Borča, 139.000 €, 56,00 m2 cca 2480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Sa zadovoljstvom Vam predstavljamo kompletno renoviran i namešten stan na jednoj od najtraženijih lokacija u Borči, u ulici Bratstva i jedinstva. Stan se nalazi na idealnom 4. spratu održavane zgrade i spreman je za useljenje bez ikakvih dodatnih ulaganja. POVRŠINA I STRUKTURA: Stan....

 
 
 
  Stan, DUVANIŠTE, 139.200 €, 58,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju dvoiposoban stan u novogradnji, dostupan na 3. i 4. spratu zgrade sa liftom na idealnoj lokaciji u Duvanistu. Kvadratura: 58m² Sastoji se od: Ulaznog hodnika Dnevne sobe sa trpezarijom Kuhinje 2 spavace sobe Kupatila Terase 11m² Mogucnost kupovine parking ili garaznog mesta.....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-32 (od ukupno 32)

<< <1> >>