• GoHome Professional
svenekretnine do 120000 eura useljiv 40 m2 parking - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • svenekretnine do 120000 eura useljiv 40 m2 parking - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - svenekretnine do 120000 eura useljiv 40 m2 parking

  • Za upit "svenekretnine do 120000 eura useljiv 40 m2 parking" pronađeno 33 nekretnina - prosečna cena 981 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2 (malo manji)
    • 40 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 110000 eura (malo jeftiniji)
    • 120000 eura (malo skuplji)
    • do 13 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 201 128 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Vetermik, 81.000 €, 40,00 m2 cca 2030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.svenekretnine.com

U ponudi je dvosoban stan površine 40 m² u Veterniku, u ulici Milana Tepića. Stan se nalazi u mirnom delu naselja, u blizini svih sadržaja potrebnih za svakodnevni život, što ga čini odličnim izborom kako za život, tako i kao investiciju. Stan je renoviran i odmah useljiv, smešten....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 450 €, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Petrovaradin, ulica Preradovićeva. Kompletno namešten, renoviran, po strukturi jednoiposoban stan. Nalazi se u neposrednoj blizini Petrovaradinske pijace. Ovaj stambeni prostor čine dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, spavaća soba, kupatilo i terasa. Obezbeđeno parking mesto....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Centar, 400 €, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 127334, III/, lift, terasa, garaza, parking. Izdaje se moderan dvosoban stan u centru. Moze biti PET FRIENDLY. Useljiv odmah. Depozit u iznosu zakupnine. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 50% od jedne zakupnine. Telefoni: 021/399-0210....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'svenekretnine do 120000 eura useljiv 40 m2 parking'
450 €
600 €
600 €
  Stan, NIŠ, Pantelej, 118.000 €, 40,00 m2 cca 2950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Zgradi (2023) u mirnom delu Panteleja. Stan je odmah useljiv i prodaje se kompletno namešten, bez potrebe za dodatnim ulaganjima. Sastoji se od dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, kupatila i terase. Grejanje je podno (elektrokotao), što obezbeđuje visok komfor i niže....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Centar, 600 €, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Novi Sad, Centar, ulica Đorđa Markovića Kodera. Izdvajamo iz ponude kompletno i kvalitetno namešten, svetao jednoiposoban stan nadomak Srpskog narodnog pozorišta i strogog centra grada. Ovaj lep i moderno dizajniran stambeni prostor čine prostran dnevni boravak sa trpezarijskim delom....

 
 
 
  Stan, Kopaonik, 65.800 €, 40,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 95459, I/, uknjizen, novogradnja, stambena zgrada. Pre prezentacije i informacije o tacnoj lokaciji,potrebno je da potpisete potvrdu o gledanju nekretnine,koju mozete dobiti na viber ili email i sl. Prodajemo dvosoban stan u Brzecu, koji se nalazi na prvom spratu,....

 
 
 
  Stan, ZLATIBOR, 90.000 €, 40,00 m2 cca 2250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Zlatibor - Obudojevica - Bregovi 40m2, 1.5, 2. sprat, EG (kotao) Lux apartman na lepoj i mirnoj lokaciji (kružni prsten) na Zlatiboru. Za one koji žele pravi osećaj planine, apartman je idealna prilika, kako za život, tako i kao investicija za izdavanje. Kompletno opremljen veoma....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Centar, 500 €, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 123645, IV/, klima, lift, terasa, novogradnja. Izdaje se jednoiposoban stan u tek useljenoj zgradi u mirnoj i trazenoj Cirpanovoj ulici. Stan je potpuno nov i kompletno opremljen modernim namestajem i aparatima. Dostuapn i za strane drzavljane. PET FRIENDLY. Useljiv....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Medaković, 400 €, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Medakovic, Sinjska, 2.0, 40 m2, dvoriste, PR od I sprata, stan u kuci, eg (grejanje na klime), bez lifta, klima, odmah useljiv, renoviran, namesten, 40.02 m2 po kupoprodajnom ugovoru, parking mesto u dvoristu, starogradnja iz 2000. godine. Funkcionalan stan, trostran, suncan. Zaseban....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Telep, 500 €, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Novi Sad, Telep, ulica Jerneja Kopitara. Predstavljamo namešten jednoiposoban stan u neposrednoj blizini ulice Heroja Pinkija. Ovaj stambeni prostor čine dnevni boravak sa trpezarijskim delom i kuhinjom, spavaća soba, kupatilo sa tuš kabinom i terasa. LCD Tv, klima uređaj, kombinovani....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Telep, 500 €, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Izdaje se jednoiposoban stan u Novom Sadu, naselje Telep, nadomak Limana 4, površine 40m². Ova nekretnina predstavlja odličnu ponudu kada je u pitanju izdavanje stanova Novi Sad, posebno za one koji traže moderan i funkcionalan prostor na atraktivnoj lokaciji. Stan se nalazi na 1.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman IV, 96.138 €, 39,00 m2 cca 2470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 130462, VPR/IV, lift, terasa. Prodaja LIMAN 5, NOVI *STAN SA STILOM* 39,24 m2, u izgradnji. Povrat PDV. Useljiv oktobar ove godine. Grejanje GAS. Visoko prizemlje je veoma odignuto od novoa zemlje. U zgradi LIFT. Luksuzno opremljen. Blizina fakulteta, TC Promenada,....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 77.000 €, 41,00 m2 cca 1880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju je svetao, potpuno namešten i odmah useljiv dvosoban stan u Vrnjačkoj Banji, u centru, na drugom spratu. Stan ima 41 m² sa terasom i funkcionalan raspored koji obuhvata dnevnu sobu sa kuhinjom i trpezarijom, spavaću sobu, kupatilo i terasu od 4 m². Prostor je prijatan i....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 480 €, 42,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 125225, V/, lift, terasa. Izdaje se potpuno renoviran, moderno i novo namesten dvosoban stan od 42 m² u centru Novog Sada. Nalazi se na petom spratu uredne novije zgrade, sa liftom i obezbedjenim parking mestom u dvoristu. Stan je pazljivo opremljen i spreman za svakodnevni....

 
 
 
  Stan, DIVČIBARE, 100.000 €, 42,00 m2 cca 2380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaji nov uknjižen, potpuno opremljen apartman sa pripadajućim parking mestom. Nalazi se na prestižnoj lokaciji (Novi centar Divčibara - ulica Breza) na idealnoj nadmorskoj visini (oko 1.000m) u neposrednoj blizinoi borove šume i breza, na sunčanoj padini sa pogledom na same....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 112.810 €, 42,00 m2 cca 2690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 131506, I/, klima, lift, terasa, u izgradnji. Na prodaju dvosoban stan u izgradnji u Heroja Pinkija ulici na prvom spratu. Useljiv polovinom sledece godine. Stan ima terasu sa pogledom na dvoriste i ima podno grejanje na gas. Maksimalna toplotna i zvucna izolacija.....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NOVI SAD, Telep, 400 €, 42,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Novi Sad, Telep. Predstavljamo nov neuseljavan jednoiposoban stan koji se izdaje u svrhe poslovnog prostora koji je pozicioniran na lepoj lokaciji u neposrednoj blizini gimnazije ´Laza Kostić´, studentskog doma ´Kolegijum Evropa´, Bulevara patrijarha Pavla, Bulevara cara Lazara....

 
 
 
 
+1%

Promena cene sa 87.500 € na 88.000 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, JAKOVO, 88.000 €, 42,00 m2 cca 2100 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 87.500 €
17.04.2026 - 88.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Nudimo vam 1,5 stan u prizemlju nove dvospratne zgrade u Jakovu. Površina stana je 42m2 sa terasom. Prazan je, nov, neuseljavan i uknjižen. Stan se prodaje kao stambeno -poslovni prostor u kome delatnost poslovnog prostora nije određena. Stan ima svoj nomenklaturni broj, a istom stanu....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, KRAGUJEVAC, Centar, 350 €, 38,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Izdaje se jednosoban stan u centru grada, površine 38m2 i nalazi se na prvom spratu. Grejanje u stanu je na gas. Sastoji se od dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe koja ima izlaz na terasu i kupatila. Uz stan ide posebno parking mesto. Odmah je useljiv, Depozit u visini....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Kej, 600 €, 43,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Novi Sad, Kej, ulica Filipa Višnjića - Kej Garden Residence. Namešten jednoiposoban stan u ekskluzivnom stambeno-poslovnom kompleks nadomak keja, a u neposrednoj blizini strogog centra grada, fakulteta, Dunavskog parka i nekoliko poznatih osnovnih i srednjih školaOvaj stambeni....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman IV, 105.350 €, 43,00 m2 cca 2450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 129216, I/IV, lift, terasa. Prodaja LIMAN 5, *STAN SA STILOM* 42,58 m2, u izgradnji. Povrat PDV. Useljiv oktobar ove godine. Dnevna soba 18,47 spavaca soba 9,08 m2. Istok! Grejanje GAS. U zgradi LIFT. Luksuzno opremljen. Blizina fakulteta, TC Promenada, restorana, marketa.....

 
 
 
  Stan, DUVANIŠTE, 117.000 €, 43,00 m2 cca 2720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju jednoiposoban, komforan stan u Duvaništu. Stan je uknjižene površine 43m2 i nalazi se na IV spratu stambene zgrade od šest spratova sa bešumnim liftom. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, terase i kupatila. Stolarija je PVC....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 400 €, 37,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 73894, V/, lift, terasa. Izdaje se stan, 37m2, na Grbavici. Dnevna soba, kuhinja, spavaca soba, hodnik, kupatilo. Useljiv odmah. Postoji mogucnost zakupa parking mesta po ceni od 50e mesecno. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 50% od....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Bulevar, 600 €, 43,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Izdavanje stanova Novi Sad – Bulevar oslobođenja, odlična lokacija Izdaje se luksuzan dvosoban stan površine 43 m2 na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu – Bulevar oslobođenja, Novi Sad. Stan je kompletno namešten, moderno opremljen i nalazi se na 11. spratu zgrade sa liftom,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 400 €, 43,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Struktura: Dvosoban stan Kvadratura: 43 m2 Sprat: II sprat (lift) Lokacija: Grbavica, Opremljenost: Kompletno namešten Grejanje: Gradsko Orijentacija: Dvorišna strana – mir i tišina Dodatne pogodnosti Terasa Lift Internet Telefon Satelitska i kablovska TV Klima uređaj Parking u dvorištu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajmište, 122.400 €, 43,00 m2 cca 2850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju kompletno opremljen stan na odličnoj lokaciji u Novom Sadu – Sajmište. Stan je odmah useljiv i predstavlja odličnu priliku kako za život, tako i za investiciju. Stan ima 43m2 + galeriju od 15m2 koja pruža dodatni funkcionalni prostor, idealan kao spavaća soba, radni deo....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Centar, 400 €, 37,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 130937, IV/, lift, terasa, parking. Stan se sastoji od dnevnog boravka, kuhinje, spavace sobe, kupatila i terase. Funkcionalan i lepo organizovan prostor, idealan za jednu osobu ili par. Stan je kompletno namesten i opremljen, useljiv odmah. Centralno grejanje je sa....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 450 €, 37,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

U ponudi je funkcionalan i potpuno opremljen jednoiposoban stan površine 37 m² na atraktivnoj lokaciji na Novom Naselju, u ulici Bate Brkića. Stan se nalazi na 5. spratu zgrade novije gradnje sa liftom i ima lep pogled na Frušku goru. Stan je veoma svetao i prijatan za boravak. Strukturu....

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 117.000 € na 120.000 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Telep, 120.000 €, 43,00 m2 cca 2790 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 117.000 €
01.05.2026 - 120.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 125166, II/IV, lift, terasa, uknjizen, nov, parking. HITNO!!!Prodaje se nov, useljiv dvosoban stan od 43,3m2 u Mornarskoj ulici na drugom spratu sa liftom. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom, spavace sobe, kupatila, terase i hodnika. Uz stan se moze kupiti i....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 130.000 € na 122.000 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Betanija, 122.000 €, 43,00 m2 cca 2840 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 130.000 €
24.04.2026 - 122.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 123930, IV/IV, klima, terasa, renoviran, parking, stambena zgrada. Prodaje se kompletno opremljen i odmah useljiv stan na odlicnoj lokaciji – Sajmiste, ulica Slobodana Bajica. Povrsina: 43 m² + galerija 15 m². Sprat: 4. sprat (zgrada bez lifta). Funkcionalan i svetao....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 400 €, 37,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 122581, V/VII, klima, lift, terasa. Izdaje se moderno opremljen dvosoban stan na Novom Naselju. Stan ima dnevnu sobu sa kuhinjom, odvojenu spavacu sobu, kupatilo, predsoblje i terasu. Zgrada ima lift. Oko zgrade je slobodan parking. U prizemlju zgrade nalazi se biciklana....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 430 €, 43,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 118940, II/, klima, lift, terasa, stambena zgrada. Izdaje se stan, 43m2, na Grbavici. Kompletno renoviran i namesten, nalazi se na drugom spratu, poseduje terasu, dvorisna strana (mir i tisina), parking u dvoristu zgrade, lift, kablovska, internet, interfon, klima,....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 650 € na 600 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 600 €, 43,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 650 €
08.05.2026 - 600 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Novi Sad, Bulevar Evrope. Izdvajamo iz ponude nov namešten jednoiposoban stan u neposrednoj blizini Futoškog puta, škole, vrtića i hotela Sheraton. Ovaj stambeni prostor čine ulazni hodnik, svetao dnevni boravak sa šankom odvojenom kuhinjom, spavaća soba, kupatilo sa tuš kabinom i....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-33 (od ukupno 33)

<< <1> >>