• GoHome Professional
svenekretnine do 120000 eura interfon porasla cena - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • svenekretnine do 120000 eura interfon porasla cena - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - svenekretnine do 120000 eura interfon porasla cena što skuplji barem 60 m2 Najnovije

  • Za upit "svenekretnine do 120000 eura interfon porasla cena što skuplji barem 60 m2 najnovije" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 110000 eura (malo jeftiniji)
    • 120000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 201 138 nekretnina (58 agencija i portala)

 
+5%

Promena cene sa 117.950 € na 123.800 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NIŠ, Medijana, 123.800 €, 59,00 m2 cca 2100 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 117.950 €
01.05.2026 - 123.800 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Niš, Medijana - Kod Zone 3 na Bulevaru Nemanjića, prodaje se 2.0 stan, 59m2, na 6. spratu od 9 u zgradi sa liftom. Sastoji se iz prostrane dnevne sobe sa trpezarijskim i kuhinjskim delom, spavaće sobe i kupatila, a iz dnevne sobe se izlazi na terasu. Orijentisan je istočno. Uz stan....

 
 
 
 
+5%

Promena cene sa 117.950 € na 123.800 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NIŠ, Medijana, 123.800 €, 59,00 m2 cca 2100 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 117.950 €
01.05.2026 - 123.800 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Niš, Medijana - Kod Zone 3 na Bulevaru Nemanjića, prodaje se 2.0 stan, 59m2, na 8. spratu od 9 u zgradi sa liftom. Sastoji se iz prostrane dnevne sobe sa trpezarijskim i kuhinjskim delom, spavaće sobe i kupatila, a iz dnevne sobe se izlazi na terasu. Uz stan ide i pripadajuća podrumska....

 
 
 
 
+9%

Promena cene sa 110.000 € na 120.000 € dana 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, 120.000 €, 66,00 m2 cca 1820 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 110.000 €
27.03.2026 - 120.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Grocka, Boleč – Hajduk Stanka 2.5, 66m2 (terasa 4m2), VPR/4, EG, lift, interfon, parking, garaža Prodaje se dvoiposoban stan u novogradnji, u neposrednoj blizini škole, pijace, marketa, udaljen svega dvadesetak minuta vožnje od grada. Nalazi se na visokom prizemlju – visina prvog....

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 109.550 € na 112.680 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NIŠ, Apelovac, 112.680 €, 62,00 m2 cca 1820 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 109.550 €
17.04.2026 - 112.680 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju stan u novogradnji u blizini niške pivare, projektovane površine 62,60m2 . Stan je po strukturi dvoiposoban i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka, odvojene trpezarije sa kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatila, toaleta i terase. Stanu pripada i podrumska prostorija.....

 
 
 
 
+8%

Promena cene sa 600 € na 650 € dana 03.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 650 €, 55,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 600 €
03.04.2026 - 650 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Stari grad - Zeleni venac 2.5, 55m2, 5/6, TA, klima, lift, telefon, interfon Izdaje se dvoiposoban stan u strogom centru grada, okrenut ka Knez Mihailovoj ulici, u blizini mnogobrojnih kulturnih i turističkih znamenitosti, tržnih centara, starog i najluksuznijeg dela grada. Stan je....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • svenekretnine do 120000 eura interfon porasla cena što skuplji barem 60 m2 (9)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>