• GoHome Professional
svenekretnine do 120000 eura do 80 m2 uknjižen 3.s - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • svenekretnine do 120000 eura do 80 m2 uknjižen 3.s - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - svenekretnine do 120000 eura do 80 m2 uknjižen 3.sprat

  • Za upit "svenekretnine do 120000 eura do 80 m2 uknjižen 3.sprat" pronađeno 23 nekretnina - prosečna cena 1.917 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 110000 eura (malo jeftiniji)
    • 120000 eura (malo skuplji)
    • do 2000 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 987 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, MLADENOVAC, 95.000 €, 76,00 m2 cca 1250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Mladenovac, centar - Igmanska 3.0, 76m2 (terasa + lođa 4m2), 3/4, CG, telefon, interfon, podrum, garaža U ponudi uknjižen, očuvan trosoban stan u centru Mladenovca. Nalazi se na trećem spratu u zgradi bez lifta. Prostorije: dnevna soba, kuhinja, trpezarija, dve spavaće sobe, kupatilo,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Vračar, 750 €, 75,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.svenekretnine.com

3.0, Vračar, Ustanička, 75m2, 3/5, CG. terasa, renoviran. Izdaje se renoviran stan na 3. spratu uredno održavane zgrade. Prostran i svetao, centralno grejanje. Stan je kompletno opremljen. Preporuka. Uknjižen. Provizija 50%. Duška Radonjić 064/263-9 2-32 Prikaži broj Trosoban....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 116.000 €, 81,00 m2 cca 1430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Uknjižen troiposban stan na Salajci, u zgradi iz 2007. godine. CENA 116.000 eura + 3 % provizije Nalazi se u potkrovlju, i čini ga kombinacija redovnih i krovnih prozora. Treći sprat, terasa, grejanje etažno na gas, IDS 1059180. Troiposoban stan, Novi Sad - Salajka | Prodaja ·....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'svenekretnine do 120000 eura do 80 m2 uknjižen 3.sprat'
125.800 €
132.000 €
127.000 €
  Stan, JAGODINA, 90.000 €, 74,00 m2 cca 1220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Stan visokog komfora u zgradi novije zgrade sa dve spavaće sobe, kupatilom i toaletom , veći dnevni boravak sa otvorenim pogledom ka gradu.Odvojenom kuhinjom, više balkonskih terasa i lođa za uzivanje u letnjim i zimskim mesecima. Stan je veoma ,svetao , nudi visoki komfor porodici,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Palilula, 122.700 €, 51,00 m2 cca 2410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju 2.5 stan u opštini Palilula u neposrednoj blizini Sv. Nikolske crkve. Nalazi se trećem spratu od tri. Uknjižene površine 51m2, po ceni od 122.700e. Stan je novije gradnje i i useljiv je bez ikakvih ulaganja. Sastoji se od ulaznog hodnika koji povezuje sve prostorije, dnevnog....

 
 
 
 
+1%

Promena cene sa 123.750 € na 124.650 € dana 03.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NIŠ, Palilula, 124.650 €, 51,00 m2 cca 2440 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 123.750 €
03.04.2026 - 124.650 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju odličan stan na Paliluli, u blizini crkve Svetog Nikole, nedako od centra grada, zbog toga je odlična nekretnina za porodičan život ili izdavanje. Stan je uknjižene kvadrature 51m2, nalazi se na trećem spratu u kvalitetnoj, novijoj zgradi bez lifta. Sastoji se od ulaznog....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 500 €, 51,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Izdaje se stan kao poslovni prostor u centru, u zgradi starije gradnje sa liftom, na trećem spratu, uknjižene površine 51m2. Stan je kompletno renoviran, najnovijom i smart tehnikom (kontrolisanje roletni putem telefona, touch prekidači svetala, u hodniku paljenje svetala na senzor,....

 
 
 
  Stan, Kopaonik, 103.000 €, 50,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju stan na Kopaoniku. Nalazi se u prelepom vikend naselju, kod Čajetinske česme i Kraljevih Čardaka, samo 3km od centra. U blizini su mnogobrojni trgovinski objekti, kao i autobusko stajalište. Odlična investicija za izdavanje i život na planini u mirnom okruženju. Stan je....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 1.300 €, 85,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.svenekretnine.com

3.0, 85m2 (tri terase), 3/5, lift, CG, interfon, internet, telefon, ktv. Na najtraženijoj lokaciji za stanovanje opštine Stari grad, pruža se Cetinjska ulica od Svetogorske do ulice Džordža Vašingtona. U neposrednoj blizini se nalazi poznata četvrt Skadarlija i Bajlonijeva pijaca.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Satelit, 110.000 €, 50,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijska oznaka stana 1102561, cena nekretnine je 110.000e+ 3% agencisjke provizije, Novi Sad, Satelit, 50 m2, dvosoban, treći sprat. Dvosobna prostrana nekretnina u starom, mirnom delu Satelita nadomak Novog Naselja. Stan je za kompletnu adaptaciju. Stan lako može postati i dvoiposoban.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 115.000 €, 46,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 121145, III/, klima, terasa, uknjizen, podrum, ostava, moze zamena(). Prodaje se komforan jednoiposoban stan od 46 m² na Novom naselju. Stan je uknjizen, funkcionalnog rasporeda, sa odvojenom kuhinjom, ostavom i terasom. Dvostrano je orijentisan, svetao i prozracan,....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 120.000 € na 115.000 € dana 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 120.000 €
27.03.2026 - 115.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Velik jednosoban stan, koji lako može postati dvosoban. Agencijska oznaka stana 1098486, cena stana je 105.000e + 3 % agencijske provizije, Novi Sad, Novo Naselje / Šarengrad, 46 m2, jednosoban, treći sprat. Prostran jednosoban stan, sa odvojenom kuhinjom koja ima prirodnu ventilaciju,....

 
 
 
 
+2%

Promena cene sa 97.000 € na 99.000 € dana 10.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Satelit, 99.000 €, 46,00 m2 cca 2150 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 97.000 €
10.04.2026 - 99.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijska oznaka 1096077 - Uknjižen dvosoban stan na Satelitu u blizini Futoškog puta. U izvornom stanju. U blizini sve potrebno za život. Podrumska prostorija. Treći sprat, terasa. Dvosoban stan, Novi Sad - Satelit | Prodaja · 46m² · 99.000€.

 
 
 
 
+2%

Promena cene sa 128.000 € na 131.000 € dana 10.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Grbavica, 131.000 €, 45,00 m2 cca 2910 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 128.000 €
10.04.2026 - 131.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijska oznaka stana 1101471, cena nekretnine je 128.000e + 3% agencisjke provizije, Novi Sad, Grbavica, 45 m2, dvosoban, treći sprat ( ne i poslednji) . Predivan, do cigle adaptiran stan, ušuškan u divnu i široku ulicu Grbavice. Odlična zgrada kao i sam ulaz. Kraj predivan, neposredna....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 64.000 €, 42,00 m2 cca 1520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju jednoiposoban stan od 42m², na trećem spratu, koji spaja udobnost, stil i toplinu doma. Stan se prodaje sa svim stvarima – samo unesite kofere i uživajte! Prostrana dnevna soba, moderna kuhinja, udobna spavaća soba i funkcionalno kupatilo čine ovaj stan savršenim za svakodnevni....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 80.930 €, 41,00 m2 cca 1970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju prostran jednosoban stan površine 41,5 m² u naselju Durlan, u neposrednoj blizini durlanske pijace i Osnovne škole „Mika Antić“. Stan se nalazi na 3. spratu manje stambene zgrade (ukupno 3 sprata + potkrovlje), što pruža mir i privatnost. orjentacija: jug Kvalitet gradnje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 114.240 €, 39,00 m2 cca 2930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Dvosoban stan na prodaju 39m2 Petrovaradin Stari Majur odmah useljiv terasa lift gas Novi Sad Tekst oglasa: Stanovi na prodaju Novi Sad - odlična prilika za kupovinu nekretnine u mirnom i traženom delu grada. Na prodaju je dvosoban stan od 39m2 u Petrovaradinu, naselje Stari Majur,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 75.190 €, 38,00 m2 cca 1980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju prostran jednosoban stan površine 38,57 m² u naselju Durlan, u neposrednoj blizini durlanske pijace i Osnovne škole „Mika Antić“. Stan se nalazi na 3. spratu manje stambene zgrade (ukupno 3 sprata + potkrovlje), što pruža mir i privatnost. Kvalitet gradnje i opremljenost:....

 
 
 
  Stan, KRAGUJEVAC, 70.000 €, 38,00 m2 cca 1840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju stan u naselju Stanovo u Kragujevcu, u mirnoj ulici, u blizini škole, ambulante, marketa…Stan je površine 38 m2. Nalazi se na 3. spratu petospratne stambene zgrade, koja nema lift. Stan od prostorija ima hodnik, kupatilo, kuhinju sa trprzarijom, jednu sobu (dneva/spavaća)....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 130.000 €, 37,00 m2 cca 3510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Grbavica , kvalitetna gradnja, uknjižen. Cena stana 110,000eu 3% agencijske provizije. Agencijska oznaka 1098082, prodaje se jednosoban stan u najatraktivnijem delu Grbavice za stanovanje ili rentiranje. Stan ima 37m2 i sastoji se od ulaznog hodnika, kuhinje sa trpezarijom, kupatilo,....

 
 
 
  Stan, Kopaonik, 47.000 €, 35,00 m2 cca 1340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

HIT - SNIŽENA CENA - TOP PONUDA Na prodaju apartman na Kopaoniku, 35m2, 47.000e. Apartman se nalazi u novoj zgradi na trećem spratu bez lifta u kompleksu Kraljevi Čardaci i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, odvojene spavaće sobe i kupatila.....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 116.000 € na 108.000 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Socijalno, 108.000 €, 34,00 m2 cca 3180 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 116.000 €
01.05.2026 - 108.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 131038, III/IV, terasa, uknjizen. Prodaje se stan u besprekornom stanju kod Socijalnog (Slovacka ulica). Uknjizen, moze kupovina preko kredita za mlade. Zgrada je novije gradnje (2010), a stan je sveze okrecen pre 3 meseca i ne zahteva nikakva dodatna ulaganja. Po papirima....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 75.000 €, 28,00 m2 cca 2680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijska oznaka 1099058. CENA stana 75 000e + 3% agencijske provizije. Uknjižen dvoiposoban stan u potkrovlju od 28 kvadrat. Kuhinja, kupatilo i dve sobe. Smešten je na 3 spratu zgrade bez lifta, a odlikuje se centralnim gradskim grejanjem. Za više informacija pozovite 021/427 -088....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-23 (od ukupno 23)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

www.svenekretnine.com

SveNekretnine na jednom mestu, pronadjite Vasu nekretninu.