• GoHome Professional
svenekretnine do 120000 eura do 80 m2 klima parkin - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • svenekretnine do 120000 eura do 80 m2 klima parkin - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - svenekretnine do 120000 eura do 80 m2 klima parking najnovije što skuplji pala cena

  • Za upit "svenekretnine do 120000 eura do 80 m2 klima parking najnovije što skuplji pala cena" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 110000 eura (malo jeftiniji)
    • 120000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 201 138 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-2%

Promena cene sa 129.000 € na 126.500 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 126.500 €, 41,00 m2 cca 3090 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 129.000 €
01.05.2026 - 126.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 127548, I/IV, klima, lift, telefon, parking, stambena zgrada. *** STAN U IZGRADNJI *** Ocekivani zavrsetak radova do jeseni 2026. godine. Funkcionalne strukture, sa odvojenom spavacom sobom i parking mestom ispod lodje stana. Tiha i mirna ulica, a u neposrednoj blizini....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 133.488 € na 126.000 € dana 10.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Detelinara, 126.000 €, 46,00 m2 cca 2740 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 133.488 €
10.04.2026 - 126.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaja dvosobnog stana Novi Sad – 46m² | Renoviran, uknjižen, odlična lokacija Osnovne informacije Struktura: Dvosoban stan Kvadratura: 46 m² Sprat: II sprat Stanje: Starija gradnja (kvalitetno renoviran) Grejanje: Gradsko Uknjiženje: Uknjižen Kupovina na kredit: Moguća Dodatne pogodnosti....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 130.000 € na 122.000 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Betanija, 122.000 €, 43,00 m2 cca 2840 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 130.000 €
24.04.2026 - 122.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 123930, IV/IV, klima, terasa, renoviran, parking, stambena zgrada. Prodaje se kompletno opremljen i odmah useljiv stan na odlicnoj lokaciji – Sajmiste, ulica Slobodana Bajica. Povrsina: 43 m² + galerija 15 m². Sprat: 4. sprat (zgrada bez lifta). Funkcionalan i svetao....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 89.000 € na 85.000 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, KRAGUJEVAC, Centar, 85.000 €, 47,00 m2 cca 1810 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 89.000 €
17.04.2026 - 85.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Kragujevac, Gradska lokacija, Maglićka ulica Jednosoban, 43m2 grejna površina + lođa 4m2, III/5, CG, ktv, klima, interfon, uknjižen, bez tereta Svetao i funkcionalan stan jugozapadne orjentacije, jednosban, adaptibilan u jednoiposobni. Stan se nalazi u zgradi kvalitetne gradnje iz....

 
 
 
 
-11%

Promena cene sa 950 € na 850 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Voždovac, 850 €, 88,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.04.2026 - 950 €
01.05.2026 - 850 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 18649, I/III, klima, lift, telefon, terasa, nov luks, ulaz mermerni, novogradnja, garaza, stambena zgrada. Nov 3.0 stan, polunamesten, sa pogledom na ulicu. Blizu centra. Opremljena kuhinja. Klima, lift, KTV-internet, video nadzor, interfon, niski rezijski troskovi.Parking....

 
 
 
 
-18%

Promena cene sa 850 € na 700 € dana 20.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Bežanijska Kosa, 700 €, 62,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 850 €
20.03.2026 - 700 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 88239, V/VII, klima, lift, terasa, renoviran, stara gradnja, stambena zgrada. Stan je u potpunosti renoviran i nakon renoviranja u njemu niko nije boravio.Sastoji se od prostrane dnevne sobe sa trpezarijom, odvojene spavace sobe, kuhinje, kupatila, hodnika i zatvorenog....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 650 € na 600 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 600 €, 33,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 650 €
08.05.2026 - 600 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Izdaje se kompletno nameštena garsonjera od 33 m² na Vračaru (u blizini Hrama Svetog Save), u novijoj zgradi iz 2018. godine. Stan gleda na dvorište, što obezbeđuje mir i privatnost. Stan je funkcionalan i potpuno opremljen: internet (optički), kablovska TV, klima, veš mašina, kuhinjski....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 600 € na 550 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 550 €, 59,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 600 €
01.05.2026 - 550 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 131206, II/, klima, parking, stambena zgrada. Izdaje se namesten trosoban stan u mirnoj ulici u Uciteljskom naselju.Stan se nalazi na drugom spratu zgrade, ima parking ispred zgrade.Grejanje je na struju ima klimu.Stan je lepo namesten sa novim stvarima.Lokacija je....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 500 € na 450 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Bulevar, 450 €, 47,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 500 €
08.05.2026 - 450 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Izdavanje stanova Novi Sad, u ponudi je izuzetno funkcionalan dvoiposoban stan površine 47 m2, koji se nalazi u neposrednoj blizini Bulevara oslobođenja, na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu. Stan se nalazi na 1. spratu u kvalitetnoj i održavanoj zgradi novije gradnje sa liftom.....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 500 € na 450 € dana 10.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Karaburma, 450 €, 37,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.04.2026 - 500 €
10.04.2026 - 450 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Palilula, Karaburma - Marijane Gregoran 1.0, 37m2, 2/6, klima, lift, telefon, interfon, podrum, parking U centru Karaburme, na par minuta od mnogobrojnih marketa, kafića, škole, Doma zdravlja, tržnog centra i pijace izdaje se jednosoban stan. Orijentisan je suprotno od ulice, tako....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • svenekretnine do 120000 eura do 80 m2 klima parking što skuplji pala cena (18)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>