• GoHome Professional
svenekretnine do 120000 eura do 80 m2 klima parkin - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • svenekretnine do 120000 eura do 80 m2 klima parkin - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - svenekretnine do 120000 eura do 80 m2 klima parking najnovije što manji

  • Za upit "svenekretnine do 120000 eura do 80 m2 klima parking najnovije što manji" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 110000 eura (malo jeftiniji)
    • 120000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 201 138 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-21%

Promena cene sa 280 € na 220 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 220 €, 17,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 280 €
08.05.2026 - 220 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Izdavanje stanova Novi Sad – Nova Detelinara. Izdaje se nameštena, sveže okrečena i odmah useljiva garsonjera površine 17m2, u ulici Veselina Masleše, na prizemlju, orijentisana ka mirnom dvorištu. Stan je idealan za 1–2 osobe i izdaje se na duži vremenski period. Garsonjera je funkcionalno....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NIŠ, Palilula, 250 €, 20,00 m2 cca 12 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Izdaje se odličan lokal na Paliluli, u blizini Svetinikolske crkve. Nalazi se u prizemlju stambeno - poslovne zgrade, novije gradnje sa liftom. Do same ulice je. Površina lokala je 20m2. Sastoji se od jedne prostorije i toaleta. Grejanje u lokalu je na struju, inverter klima. Postoji....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 89.500 €, 21,00 m2 cca 4260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 127246, PR/, klima, lift, uknjizen, novogradnja, parking, podrum. Prodaje se stan kod Vozdovacke crkve, na odlicnoj lokaciji, u dobro odrzavanoj novijoj zgradi, uknjizen, stan je namesten, grejanje je centralno, od prostorija ima sobu sa kuhinjom,predsoblje,i kupatilo.....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 300 € na 280 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Žarkovo, 280 €, 22,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 300 €
01.05.2026 - 280 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 128721, I/V, klima, terasa, izvorno stanje, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra, parking, stambena zgrada. Lepa namestena garsonjera na odlicnoj lokaaciji blizu,, Vera". Mesecno placanje, izdaje se na duzi vremenski period. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Šumice, 107.000 €, 25,00 m2 cca 4280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! NAMESTEN! Sumice, Ljermontova, 1.0, 25 m2, bez terase, II od VIII spratova, cg, lift, interfon, klima, odmah useljiv, izvorno stanje, namesten, uknjizen na 25 m2 gradjevinske, odnosno na 23 m2 korisne povrsine, starogradnja. Na prodaju je mali,....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 46.750 €, 25,00 m2 cca 1870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

U ponudi je luksuzna garsonjera u potpuno novoj zgradi u Vrnjačkoj Banji – najposećenijem turističkom mestu u Srbiji, koje je puno tokom cele godine! Bilo da tražite sigurnu investiciju, nekretninu za dnevni najam ili svoje mesto za odmor – ova garsonjera nudi sve što vam treba: Lokacija:....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 107.000 €, 25,00 m2 cca 4280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 101764, II/VIII, klima, lift, francuski balkon, telefon, uknjizen, renoviran, parking. Izuzetno lokacijski pozicionirana garsonjera, u zgradi kvalitetne gradnje, preko puta parka Sumice. Sastoji se od hodnika, kupatila i sobe sa kuhinjom. Odlicna prilika za investiranje,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Medaković, 70.000 €, 25,00 m2 cca 2800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 126057, PR/IV, klima, terasa. Prodaje se namestena renovirana garsonjera u naselju Medak,garsonjera ima zaseban ulaz,predato je na legalizaciju.Grejanje etazno na struju,stan ima terasu. Lokacija odlicna,dobra povezanost sa centrom,u blizini svi potrebni sadrzaji,pijaca,marketi,skola....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Kalvarija, 99.000 €, 25,00 m2 cca 3960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 123493, 0.5a, prizemna, klima, uknjizen, nov, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, parking, dvoriste/basta, pogodan za pp, cela. Garsonjera nova bez ulaganja sa dvoristem.Moze i kao lokal. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%. Telefoni:....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Borča, 250 €, 26,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 122170, I/I, klima, terasa, parking, pogodan za pp. Kompletno namesten stan. Odlikuju ga niski troskovi odrzavanja, besplatan internet i grejanje na novu inverter klimu. Potpuna privatnost Natkrivena terasa 5m2 Parking obezbedjen Stan je odmah useljiv. Vise informacija....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • svenekretnine do 120000 eura do 80 m2 klima parking što manji (381)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

www.svenekretnine.com

SveNekretnine na jednom mestu, pronadjite Vasu nekretninu.