• GoHome Professional
svenekretnine do 120000 eura do 80 m2 3.sprat pora - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • svenekretnine do 120000 eura do 80 m2 3.sprat pora - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - svenekretnine do 120000 eura do 80 m2 3.sprat porasla cena što skuplji

  • Za upit "svenekretnine do 120000 eura do 80 m2 3.sprat porasla cena što skuplji" pronađeno 15 nekretnina - prosečna cena 2.158 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 110000 eura (malo jeftiniji)
    • 120000 eura (malo skuplji)
    • do 1900 eura/m2 (prosečna cena)
  •  Po detaljima
    • lođa
    • 1.sprat
    • lift
    • parket
    • uknjižen
  • Slike

Pretraženo 201 138 nekretnina (58 agencija i portala)

 
+2%

Promena cene sa 128.000 € na 131.000 € dana 10.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Grbavica, 131.000 €, 45,00 m2 cca 2910 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 128.000 €
10.04.2026 - 131.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijska oznaka stana 1101471, cena nekretnine je 128.000e + 3% agencisjke provizije, Novi Sad, Grbavica, 45 m2, dvosoban, treći sprat ( ne i poslednji) . Predivan, do cigle adaptiran stan, ušuškan u divnu i široku ulicu Grbavice. Odlična zgrada kao i sam ulaz. Kraj predivan, neposredna....

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 121.560 € na 124.850 € dana 03.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NIŠ, Palilula, 124.850 €, 65,00 m2 cca 1920 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 121.560 €
03.04.2026 - 124.850 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju trosoban stan u novogradnji, u stambenom objektu spratnosti Po+P+5, na izuzetno traženoj lokaciji u ulici Mokranjčeva - Jovana Apela, u Niš. Stan se nalazi na trećem spratu i ima projektovanu površinu od 65,71 m² (≈66 m²). Odlikuje ga funkcionalan i racionalan raspored,....

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 121.118 € na 124.578 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NIŠ, Donja Vrežina, 124.578 €, 69,00 m2 cca 1810 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 121.118 €
08.05.2026 - 124.578 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju stan u izgradnji u naselju Donja Vrežina iznad Lidla i DISa. U blizini su OŠ Mika Antić, Durlanska pijaca, razni marketi, autobusko stajalište. Stan je projektovane površine 69.21m2, nalazi se na trećem spratu (po projektu) u odličnoj novogradnji. Po strukturi je trosoban....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'svenekretnine do 120000 eura do 80 m2 3.sprat porasla cena što skuplji'
108.900 €
99.000 €
98.100 €
 
+6%

Promena cene sa 105.300 € na 111.150 € dana 20.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Telep, 111.150 €, 39,00 m2 cca 2850 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 105.300 €
20.03.2026 - 111.150 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Kvalitetna novogradnja, useljiva na proleće 2026. godine. CENA 101.970 eur sa uračunatim PDV-om + 3 % provizije Treći sprat, terasa, lift Zgrada u središnjem delu Telepa Grejanje eražno na gas sa kalorimetrima Mihailo 064/823- 6600 Prikaži broj Agencijska šifra....

 
 
 
 
+8%

Promena cene sa 89.509 € na 97.050 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NIŠ, Pantelej, 97.050 €, 47,00 m2 cca 2070 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 85.033 €
17.04.2026 - 89.509 €
08.05.2026 - 97.050 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju stan u izgradnji u naselju Čalije. U blizini su osnovna škola, obdanište, autobuska stajalištaStan je projektovane površine 47.11 m2 (ista struktura na prvom, drugom i trećem spratu), sastoji se od predsoblja, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, kupatila....

 
 
 
 
+4%

Promena cene sa 89.769 € na 93.600 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, SOKO BANJA, 93.600 €, 39,00 m2 cca 2400 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 89.769 €
08.05.2026 - 93.600 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

U ponudi odličan apartman projektovane površine 39m2, u novogradnji, u prvom apart- hotelu u Sokobanji. Nalazi se na trećem spratu ovog prelepog objekta u izgradnji i sastoji se od ulaznog dela, dnevne sobe, hodnika, kupatila, spavaće sobe i terase. Apart hotel je postavljen u prelepom....

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 90.000 € na 92.500 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NIŠ, Donja Vrežina, 92.500 €, 50,00 m2 cca 1850 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.04.2026 - 90.000 €
17.04.2026 - 92.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Niš, Donja Vrežina - Na prodaju 1.5 stan, 50m2, u novogradnji, na sjajnoj lokaciji u Donjoj Vrežini na par minuta od Hrama Svetog Vasilija Ostroškog. Stan se nalazi na 3.spratu od ukupno 4, u zgradi sa liftom. Krakteristike stambenog prostora: Smart zgrada - roletne, bojler, klima....

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 89.408 € na 91.963 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NIŠ, Donja Vrežina, 91.963 €, 51,00 m2 cca 1800 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 89.408 €
08.05.2026 - 91.963 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju stan u izgradnji u naselju Donja Vrežina iznad Lidla i DISa. U blizini su OŠ Mika Antić, Durlanska pijaca, razni marketi, autobusko stajalište. Stan je projektovane površine 51.09m2, nalazi se na trećem spratu (po projektu) u odličnoj novogradnji. Po strukturi je jednoiposoban....

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 89.408 € na 91.962 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NIŠ, Donja Vrežina, 91.962 €, 51,00 m2 cca 1800 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 89.408 €
01.05.2026 - 91.962 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju stan u izgradnji u naselju Donja Vrežina iznad Lidla i DISa. U blizini su OŠ Mika Antić, Durlanska pijaca, razni marketi, autobusko stajalište. Stan je projektovane površine 51.09m2, nalazi se na prvom spratu (po projektu dostupan još na drugom i trećem spratu.) u odličnoj....

 
 
 
 
+8%

Promena cene sa 84.284 € na 91.400 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NIŠ, Pantelej, 91.400 €, 44,00 m2 cca 2080 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 80.070 €
17.04.2026 - 84.284 €
01.05.2026 - 91.400 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju stan u izgradnji u naselju Čalije. U blizini su osnovna škola, obdanište, autobuska stajališta Stan je projektovane površine 44.36 m2 (ista struktura na prvom, drugom i trećem spratu), sastoji se od predsoblja, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, kupatila....

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 87.360 € na 89.720 € dana 03.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NIŠ, Palilula, 89.720 €, 47,00 m2 cca 1910 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 87.360 €
03.04.2026 - 89.720 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju stan u novogradnji u Mokranjčevoj, u stambenom objektu Po+P+5. Projektovana površina stana je 47.22m2 i nalazi se na prvom, drugom i trećem spratu. Po strukturi je jednoiposoban sa funkcionalnim rasporedom prostorija. Sastoji se od ulaznog hodnika koji vodi do svih prostorija....

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 86.860 € na 89.210 € dana 03.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NIŠ, Palilula, 89.210 €, 46,00 m2 cca 1940 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 86.860 €
03.04.2026 - 89.210 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju stan u novogradnji u Mokranjčevoj, u stambenom objektu Po+P+5. Projektovana površina stana je 46.95m2 i nalazi se na prvom, drugom i trećem spratu. Po strukturi je jednoiposoban sa funkcionalnim rasporedom prostorija. Sastoji se od ulaznog hodnika koji vodi do svih prostorija....

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 80.973 € na 83.287 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NIŠ, Donja Vrežina, 83.287 €, 46,00 m2 cca 1810 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 80.973 €
08.05.2026 - 83.287 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju stan u izgradnji u naselju Donja Vrežina iznad Lidla i Disa. U blizini su OŠ Mika Antić, Durlanska pijaca, razni marketi, autobusko stajalište. Stan je projektovane površine 46,27, nalazi se na trećem spratu (po projektu) u odličnoj novogradnji. Po strukturi je dvosoban....

 
 
 
 
+11%

Promena cene sa 75.000 € na 83.000 € dana 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, SURČIN, 83.000 €, 42,00 m2 cca 1980 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.03.2026 - 75.000 €
27.03.2026 - 83.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Savršen starter dom u Surčinu-Ledine. Ukoliko tražite svoj udoban prostor u Surčinu-Ledine,onda je ovaj šarmantni dvosoban stan, koji se nalazi na lepoj lokaciji i nudi sve u jednom (komfor i udobnost) prava prilika za vas. Funkcionalan,svetao stan 42m² dobro iskorišćenog prostora....

 
 
 
 
+2%

Promena cene sa 68.900 € na 70.000 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, SOKO BANJA, 70.000 €, 50,00 m2 cca 1400 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 68.900 €
01.05.2026 - 70.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

U ponudi novogradnja u Sokobanji, stanovi od 40-70m2. Na desetak minuta hoda od centra, u blizini Sokotermi, pravi se novi kompleks, sada dve zgrade, a zatim i apart hotel. Dve moderne zgrade sa stanovima kvadratura od 35 do 70m2 i par stanova većih kvadratura, grade se od visokokvakitetnih....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-15 (od ukupno 15)

<< <1> >>