• GoHome Professional
svenekretnine do 120000 eura do 785 eura/m2 porasl - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • svenekretnine do 120000 eura do 785 eura/m2 porasl - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - svenekretnine do 120000 eura do 785 eura/m2 porasla cena 80 m2 Najnovije

  • Za upit "svenekretnine do 120000 eura do 785 eura/m2 porasla cena 80 m2 najnovije" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 200 987 nekretnina (58 agencija i portala)

 
+18%

Promena cene sa 22.000 € na 26.000 € dana 20.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, NIŠ, Delijski Vis, 26.000 €, 80,00 m2 cca 330 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 22.000 €
20.03.2026 - 26.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju vikendica na Delijskom Visu na oko 5 km od centra Niša. Vikendica je površine oko 80 m2, prizemlje plus sprat, na placu od 2.068 m2. Vikendica je u uknjižena i ozakonjena. Nema struju i vodu, mogu se postaviti solarni paneli. Vikendica se nalazi u prelepom okruženju, van....

 
 
 
 
+9%

Promena cene sa 550 € na 600 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Cerak, 600 €, 80,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 600 €
03.04.2026 - 550 €
01.05.2026 - 600 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Odličan komforan stan 80m2 sa terasom na Ceraku,mirna porodična lokacija u jednom od najlepših i najmirnijih delova naselja u tihoj i mirnoj ulici bez buke saobraćaja. Smešten je u urednoj zgradi sa svega dva stana, što obezbedjuje dodatnu privatnost. Korisna površina stana 70m2 nalazi....

 
 
 
 
+8%

Promena cene sa 61.900 € na 67.000 € dana 03.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NIŠ, Medijana, 67.000 €, 86,00 m2 cca 780 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 61.900 €
03.04.2026 - 67.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju sprat u kuci povrsine 86m2, u mirnom delu grada. Stan je po strukturi dvoiposoban i sasoji se od ulaznog hodinka, dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavace sobe i toaletom. Sprat kuce ima svoje pripadajuce dvoriste kao i garazu. U postupku uknjizenja. Ovo je....

 
 
 
 
+15%

Promena cene sa 55.000 € na 63.000 € dana 20.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, PARAĆIN, 63.000 €, 73,00 m2 cca 860 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 55.000 €
20.03.2026 - 63.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Stan se sastoje od dve etaže. Na prvoj etaći je kuhinja sa trpezarijom i dnevni boravak, kupatilo, drugs etsžs de sastoji od dve spavaće sobe. Lokacija centar Paraćina. Hvala što ste izdvojili Vaše vreme i posetili ovaj oglas. Želimo Vam srećnu i uspešnu kupovinu. Troiposoban stan,....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • svenekretnine do 120000 eura do 785 eura/m2 porasla cena 80 m2 (4)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>