• GoHome Professional
svenekretnine do 120000 eura do 785 eura/m2 pala c - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • svenekretnine do 120000 eura do 785 eura/m2 pala c - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - svenekretnine do 120000 eura do 785 eura/m2 pala cena polunamešten što skuplji

  • Za upit "svenekretnine do 120000 eura do 785 eura/m2 pala cena polunamešten što skuplji" pronađeno 4 nekretnina - prosečna cena 10 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2
    • do 90 m2
    • 90 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 90 m2
    • 100 m2
  •  Po ceni
    • do 772 eura
    • do 966 eura (prosečna cena)
    • do 1100 eura
    • do 9 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 987 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-7%

Promena cene sa 3.000 € na 2.800 € dana 10.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Savski Venac, 2.800 €, 183,00 m2 cca 15 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 3.000 €
10.04.2026 - 2.800 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Centar, Brankova, 5.0 poslovni prostor od 183 m2 sa terasom, III od IV sprata, eg, telefon, bez lifta, interfon, video nadzor, ktv, internet, klima, odmah useljiv, renoviran, polunamesten, uknjizen, novogradnja. Poslovni prostor u luksuznoj poslovnoj zgradi u najatraktivnijoj zoni....

 
 
 
 
-17%

Promena cene sa 3.000 € na 2.500 € dana 03.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Poslovni prostor, NOVI SAD, Centar, 2.500 €, 254,00 m2 cca 10 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.03.2026 - 3.000 €
03.04.2026 - 2.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Novi Sad, Centar, ulica Petra Drapšina. Predstavljamo odličan, polunamešten višenamenski poslovni prostor na atraktivnoj lokaciji. Nalazi se u neposrednoj blizini strogog centra grada, Bulevara oslobođenja, Jevrejske ulice. Ovaj prostor čine šest kancelarija plus velika prijemna kancelarija,....

 
 
 
 
-11%

Promena cene sa 950 € na 850 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Voždovac, 850 €, 88,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.04.2026 - 950 €
01.05.2026 - 850 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 18649, I/III, klima, lift, telefon, terasa, nov luks, ulaz mermerni, novogradnja, garaza, stambena zgrada. Nov 3.0 stan, polunamesten, sa pogledom na ulicu. Blizu centra. Opremljena kuhinja. Klima, lift, KTV-internet, video nadzor, interfon, niski rezijski troskovi.Parking....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'svenekretnine do 120000 eura do 785 eura/m2 pala cena polunamešten što skuplji'
400 €
350 €
350 €
 
-16%

Promena cene sa 950 € na 800 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 800 €, 126,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 950 €
24.04.2026 - 800 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Izuzetno komforan duplex na odličnoj lokaciji, poseduje pet spavaćih soba, veoma pogodan kako kao stambeni, tako i kao poslovni prostor. Stan se izdaje polunamešten. Uz stan se izdaje i parking mesto koje je uračunato u cenu. Agencijska provizija se plaća u iznosu od 50% + PDV dogovorene....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-4 (od ukupno 4)

<< <1> >>