• GoHome Professional
svenekretnine do 120000 eura do 785 eura/m2 pala c - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • svenekretnine do 120000 eura do 785 eura/m2 pala c - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - svenekretnine do 120000 eura do 785 eura/m2 pala cena 50 m2 što veći Zadnjih 14 dana

  • Za upit "svenekretnine do 120000 eura do 785 eura/m2 pala cena 50 m2 što veći zadnjih 14 dana" pronađeno 11 nekretnina - prosečna cena 10 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2 (malo manji)
    • 50 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 840 eura
    • do 1000 eura (prosečna cena)
    • do 1200 eura
    • do 10 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 987 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-11%

Promena cene sa 450 € na 400 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 400 €, 52,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 450 €
01.05.2026 - 400 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 129698, I/, terasa. Izdaje se moderno namesten dvosoban stan u blizini zeleznicke stanice. Nedavno je renoviran. Svetla i prostrana dnevna soba, odvojena kuhinja sa malom trpezarijom, spavaca soba, predsoblje, ostava, kupatilo, terasa. Useljiv odmah. Depozit u iznosu....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 1.000 € na 900 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Slavija, 900 €, 52,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 1.000 €
01.05.2026 - 900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Stan se nalazi u najstrožem centru Vračara i Trga Slavija u luksuznoj stambeno-poslovnoj zgradi. Izdaje kao kompletno namešten i opremljen, sveže okrečen i higijenski sređen. Pozicioniran tako da se u neposrednoj blizini nalaze svi sadržaji koji čine život. Grejanje centralno, pomoću....

 
 
 
 
-14%

Promena cene sa 350 € na 300 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 300 €, 52,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.04.2026 - 350 €
08.05.2026 - 300 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Izdaje se dvosoban namešten stan na Crvenom pevcu u ulici Bulevar Doktora Zorana Đinđića u staroj vojnoj zgradi sa liftom, na šestom i poslednjem spratu (lift ide do petog, pešači se jedan sprat), površine 52m2 sa grejanjem na struju (TA-peć). Stan se sastoji iz mini dnevne sobe sa....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'svenekretnine do 120000 eura do 785 eura/m2 pala cena 50 m2 što veći zadnjih 14 dana'
160 €
500 €
350 €
 
-8%

Promena cene sa 600 € na 550 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 550 €, 50,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 600 €
01.05.2026 - 550 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Kompletno renoviran i opremljen stan u novogradnji, naselje Stepa Stepanović, komforan, odvojena spavaća soba, cg po utrošku, video nadzor, slobodan parking. Agencijska provizija za zakupca se plaća u iznosu od 50% + PDV dogovorene jednomesečne zakupnine za period zakupa u trajanju....

 
 
 
 
-12%

Promena cene sa 800 € na 700 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Vračar, 700 €, 50,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 800 €
01.05.2026 - 700 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Beograd, Vračar, Maksima Gorkog Vračar, 2,0, 50m2 + lođa, namešten, nov, I/7, lift, CG, ktv, klima, interfon, video nadzor, recepcija, obezbeđenje 24/7, teretana u zgradi Stan se nalazi na prestižnoj lolaciji, ugao ulice Maksima Gorkog i Južnog bulevara u neposrednoj blizini svih....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 600 € na 550 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 550 €, 50,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.03.2026 - 550 €
03.04.2026 - 540 €
24.04.2026 - 600 €
01.05.2026 - 550 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Funkcionalan stan u novijoj gradnji, potpuno opremljen, poseduje odvojenu spavaću sobu, cg po utrošku, zgrada pod video nadzorom, slobodan parking oko zgrade. Agencijska provizija za zakupca se plaća u iznosu od 50% + PDV dogovorene jednomesečne zakupnine za period zakupa u trajanju....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 650 € na 600 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 600 €, 48,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 700 €
24.04.2026 - 650 €
08.05.2026 - 600 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Lepo sređen, potpuno opremljen stan u novogradnji, odvojena spavaća soba, cg po utrošku, video nadzor, garažno mesto uračunato u cenu. Agencijska provizija za zakupca se plaća u iznosu od 50%+ PDV dogovorene jednomesečne zakupnine za period zakupa u trajanju do 12 meseci GREJANJE....

 
 
 
 
-11%

Promena cene sa 450 € na 400 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 400 €, 48,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.03.2026 - 500 €
03.04.2026 - 450 €
01.05.2026 - 400 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Izdaje se nov neuseljavan stan na Margeru u blizini Donine česme, u ulici Marije Bursać, u zgradi novije gradnje sa liftom, na drugom spratu, uknjižene površine 48m2 sa centralnim grejanjem (postoje kalorimetri te kontrolišete svoju potrošnju) i inverter klima uređaj- u svakoj sobi....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 600 € na 550 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Centar, 550 €, 48,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 600 €
01.05.2026 - 550 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Novi Sad, Centar, ulica Đorđa Markovića Kodera. Nov, kompletno i kvalitetno namešten jednoiposoban stan nadomak Srpskog narodnog pozorišta i strogog centra grada. Ovaj stambeni prostor čine prostran dnevni boravak sa kuhinjom, spavaća soba, kupatilo sa tuš kabinom i terasa. Ulično....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 500 € na 450 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Bulevar, 450 €, 47,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 500 €
08.05.2026 - 450 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Izdavanje stanova Novi Sad, u ponudi je izuzetno funkcionalan dvoiposoban stan površine 47 m2, koji se nalazi u neposrednoj blizini Bulevara oslobođenja, na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu. Stan se nalazi na 1. spratu u kvalitetnoj i održavanoj zgradi novije gradnje sa liftom.....

 
 
 
 
-11%

Promena cene sa 900 € na 800 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Donji Dorćol, 800 €, 47,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 900 €
08.05.2026 - 800 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Izdaje se sređen stan u Beogradu, u opštini Stari Grad, u delu Donji Dorćol, na odličnoj lokaciji. Stan je strukture 3.0, površine 47 m², i nalazi se na prvom spratu zgrade od ukupno šest spratova. Sastoji se od dnevne sobe, kuhinje i kupatila, a poseduje i svoj parking u dvorištu....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-11 (od ukupno 11)

<< <1> >>