• GoHome Professional
svenekretnine do 120000 eura do 785 eura/m2 pala c - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • svenekretnine do 120000 eura do 785 eura/m2 pala c - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - svenekretnine do 120000 eura do 785 eura/m2 pala cena 50 m2 što veći Najnovije

  • Za upit "svenekretnine do 120000 eura do 785 eura/m2 pala cena 50 m2 što veći najnovije" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2 (malo manji)
    • 50 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 200 987 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-5%

Promena cene sa 950 € na 900 € dana 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 900 €, 54,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 950 €
27.03.2026 - 900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Veoma luksuzno opremljen stan u kvalitetnoj novijoj zgradi, komforan, odvojena spavaća soba, mogućnost zakupa garažnog mesta uz doplatu 100 eur. Agencijska provizija se plaća u iznosu od 50% + PDV dogovorene jednomesečne zakupnine za period zakupa u trajanju do 12 meseci GREJANJE....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 500 € na 450 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Klinički Centar, 450 €, 53,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.04.2026 - 550 €
10.04.2026 - 500 €
24.04.2026 - 450 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Beograd, Savski venac - Klinički centar, Resavska 2.5 stan/poslovni prostor, 53m2, PSUT/8, CG Izdaje se izvorno stambeni prostor (stan) koji je prenamenom prilagođen u poslovni prostor, smešten u polusuterenu održavane zgrade, na izuzetnoj lokaciji u samom centru Beograda, u neposrednoj....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 300 € na 280 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NIŠ, Palilula, 280 €, 52,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 320 €
20.03.2026 - 300 €
17.04.2026 - 280 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Izdaje se jednoiposoban stan u zgardi, bez lifta, u blizini NKC. Stan je površine 52m2, na drugom spratu i opremljen je nameštajem i električnim uređajima. Sastoji se iz ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe i terase. Grejanje u stanu je centralno....

 
 
 
 
-11%

Promena cene sa 450 € na 400 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 400 €, 52,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 450 €
01.05.2026 - 400 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 129698, I/, terasa. Izdaje se moderno namesten dvosoban stan u blizini zeleznicke stanice. Nedavno je renoviran. Svetla i prostrana dnevna soba, odvojena kuhinja sa malom trpezarijom, spavaca soba, predsoblje, ostava, kupatilo, terasa. Useljiv odmah. Depozit u iznosu....

 
 
 
 
-29%

Promena cene sa 700 € na 500 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Palilula, 500 €, 52,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.04.2026 - 700 €
24.04.2026 - 500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Izdaje se stan u Bulevaru despota Stefana, na duži vremenski period, može se koristiti kao stambeni ili poslovni prostor. Po potrebi stan može biti dodatno opremljen nameštajem, cena zakupa u tom slučaju bi bila po dogovoru. Kućni ljubimci su dozvoljeni ugovor minimum 2 godine. ag....

 
 
 
 
-14%

Promena cene sa 350 € na 300 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 300 €, 52,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.04.2026 - 350 €
08.05.2026 - 300 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Izdaje se dvosoban namešten stan na Crvenom pevcu u ulici Bulevar Doktora Zorana Đinđića u staroj vojnoj zgradi sa liftom, na šestom i poslednjem spratu (lift ide do petog, pešači se jedan sprat), površine 52m2 sa grejanjem na struju (TA-peć). Stan se sastoji iz mini dnevne sobe sa....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 500 € na 490 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, 490 €, 51,00 m2 cca 10 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 500 €
20.03.2026 - 600 €
27.03.2026 - 500 €
17.04.2026 - 490 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Novi Beograd, Stari Merkator - Palmira Toljatija 51,45m2, open-space poslovni prostor, klima Izdaje se izuzetan poslovni prostor u okviru kompleksa Stari Merkator, jedne od najprometnijih i najtraženijih lokacija na Novom Beogradu.Prostor se nalazi na trećem spratu, okrenut je ka....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 360 € na 340 € dana 10.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 340 €, 50,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 360 €
10.04.2026 - 340 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 113927, III/. Izdaje se stan, 50m2, na Grbavici. Dnevna soba, kuhinja, spavaca soba, hodnik, kupatilo. Na 5 min od centra i Bulevara Oslobodjenja, u blizini Promenade i svega sto je bitno za normalno funkcionisanje, odlicna lokacija. Parking u ulici. Mesecne rezije....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 600 € na 550 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 550 €, 50,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 600 €
01.05.2026 - 550 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Kompletno renoviran i opremljen stan u novogradnji, naselje Stepa Stepanović, komforan, odvojena spavaća soba, cg po utrošku, video nadzor, slobodan parking. Agencijska provizija za zakupca se plaća u iznosu od 50% + PDV dogovorene jednomesečne zakupnine za period zakupa u trajanju....

 
 
 
 
-12%

Promena cene sa 260 € na 230 € dana 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NIŠ, Palilula, 230 €, 50,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 260 €
27.03.2026 - 230 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Izdaje se stan površine 50m2 na drugom spratu u zgradi bez lifta. Sastoji se od ulaznog hodnika, trpezarije sa kuhinjom, ostave, dnevne sobe, spavaće sobe, kupatila, terase i podruma. Grejanje je TA. Komplet je opremljen nameštajem i svom potrebnom belom tehnikom. Lepo je osvetljen....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • svenekretnine do 120000 eura do 785 eura/m2 pala cena 50 m2 što veći (29)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>