• GoHome Professional
svenekretnine do 120000 eura 4.sprat pogodan do 60 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • svenekretnine do 120000 eura 4.sprat pogodan do 60 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - svenekretnine do 120000 eura 4.sprat pogodan do 60 m2 što manji pala cena

  • Za upit "svenekretnine do 120000 eura 4.sprat pogodan do 60 m2 što manji pala cena" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 110000 eura (malo jeftiniji)
    • 120000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 201 138 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-13%

Promena cene sa 63.000 € na 55.000 € dana 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Poslovni prostor, BEOGRAD, Terazije, 55.000 €, 20,00 m2 cca 2750 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.03.2026 - 63.000 €
27.03.2026 - 55.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Stari grad, Terazije - Balkanska lokal, 20m2, VP/2, grejanje na struju U ponudi lokal u strogom centru grada, odmah ispod Terazijske česme. Pogodan je za salon za kozmetičke usluge ili kancelariju. Nalazi se u tržnom centru iznad koga se nalazi hotel koji počinje sa radom u novembru,....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 111.000 € na 108.000 € dana 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Poslovni prostor, BEOGRAD, Blok 29, 108.000 €, 30,00 m2 cca 3600 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 111.000 €
27.03.2026 - 108.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Novi Beograd, Blok 29 - kod Arene, Bulevar Zorana Đinđića lokal, 30m2, prizemlje Na prodaju lokal – Novi Beograd, kod Arene Na odličnoj lokaciji u blizini Beogradske Arene prodaje se poslovni lokal površine 30 m². Lokal ima veliki izlog i orijentisan je ka unutrašnjem delu kompleksa,....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 33.000 € na 30.000 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, ĆUPRIJA, 30.000 €, 32,00 m2 cca 940 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.03.2026 - 33.000 €
24.04.2026 - 30.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na petom spratu stambene zgrade, nalazi se ovaj funkcionalan i svetao stan površine 32 m², koji je upravo prošao kompletnu adaptaciju. Idealan je za samca, par ili kao investicija za izdavanje. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, kuhinje sa trpezarijom, dnevne sobe koja se lako može....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 380 € na 350 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 350 €, 38,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 380 €
08.05.2026 - 350 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Izdaje se jednosoban stan na atraktivnoj lokaciji u Novom Sadu – Grbavica, u blizini fakulteta, SPENS-a, Promenade i Medicinskog fakulteta. Idealan za studente, pojedince ili parove. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, kompletno opremljene kuhinje, dnevne sobe sa izlazom na terasu,....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 79.900 € na 72.900 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Poslovni prostor, BEOGRAD, Braće Jerković, 72.900 €, 44,00 m2 cca 1660 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.04.2026 - 79.900 €
17.04.2026 - 72.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Poslovni prostor nalazi se u poslovnoj zgradi na dobroj lokaciji u naselju Braće Jerković na Voždovcu. U neposrednoj blizini je prometna ulica sa više linija gradskog prevoza. Izdaju se dva trenutno spojena lokala u suterenu, jedan površine 13,39m2, drugi 23,50m2, ukupne površine....

 
 
 
 
-20%

Promena cene sa 500 € na 400 € dana 03.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Socijalno, 400 €, 47,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.03.2026 - 500 €
03.04.2026 - 400 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 110200, II/, klima, terasa. Blizina CENTRA, noviji, ul Djurdja Brankovica, prelep stan, ODMAH USELJIV. Stan je 2 sprat, bez lifta. Pogodan za strance, ali bez kucnih ljubimaca. Depozit obavezan. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 50%....

 
 
 
 
-11%

Promena cene sa 900 € na 800 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Donji Dorćol, 800 €, 47,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 900 €
08.05.2026 - 800 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Izdaje se sređen stan u Beogradu, u opštini Stari Grad, u delu Donji Dorćol, na odličnoj lokaciji. Stan je strukture 3.0, površine 47 m², i nalazi se na prvom spratu zgrade od ukupno šest spratova. Sastoji se od dnevne sobe, kuhinje i kupatila, a poseduje i svoj parking u dvorištu....

 
 
 
 
-15%

Promena cene sa 65.000 € na 55.000 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, PADINSKA SKELA, 55.000 €, 49,00 m2 cca 1120 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 65.000 €
24.04.2026 - 55.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Beograd, Palilula - Padinska skela, Tovilište49m2, 2.0, 1/4, TA, podrum, parking U ponudi je dvosoban stan za sređivanje, smešten u mirnom i zelenom delu Padinske skele. Stan ima izuzetno funkcionalan raspored, sa jasno odvojenim dnevnim i spavaćim delom, što pruža brojne mogućnosti....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 125.000 € na 122.000 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Cerak, 122.000 €, 50,00 m2 cca 2440 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 129.000 €
20.03.2026 - 125.000 €
24.04.2026 - 122.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Čukarica, Cerak - Stojana Matića 2.0, 50m2, 4/4, CG-GAS, telefon, interfon, podrum Odličan stan u stambenoj zgradi, na mirnoj lokaciji. Izuzetno je svetao i u dobrom stanju, adaptibilan u dvoiposoban. Nalazi se u dobro održavanoj zgradi. Pogodan i kao investicija, kao i za život.....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 500 € na 490 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, 490 €, 51,00 m2 cca 10 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 500 €
20.03.2026 - 600 €
27.03.2026 - 500 €
17.04.2026 - 490 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Novi Beograd, Stari Merkator - Palmira Toljatija 51,45m2, open-space poslovni prostor, klima Izdaje se izuzetan poslovni prostor u okviru kompleksa Stari Merkator, jedne od najprometnijih i najtraženijih lokacija na Novom Beogradu.Prostor se nalazi na trećem spratu, okrenut je ka....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • svenekretnine do 120000 eura pogodan do 60 m2 što manji pala cena (17)
  • svenekretnine do 120000 eura 4.sprat do 60 m2 što manji pala cena (4)
  • svenekretnine do 120000 eura 4.sprat pogodan što manji pala cena (1)
  • svenekretnine do 120000 eura 4.sprat pogodan do 60 m2 što manji (7)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni