• GoHome Professional
svenekretnine do 120000 eura 4.sprat pala cena - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • svenekretnine do 120000 eura 4.sprat pala cena - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - svenekretnine do 120000 eura 4.sprat pala cena

  • Za upit "svenekretnine do 120000 eura 4.sprat pala cena" pronađeno 5 nekretnina - prosečna cena 1.906 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 30 m2
    • do 40 m2
    • 40 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 40 m2
    • 40 m2
  •  Po ceni
    • 110000 eura (malo jeftiniji)
    • 120000 eura (malo skuplji)
    • do 2200 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 584 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-6%

Promena cene sa 122.000 € na 115.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Betanija, 115.000 €, 43,00 m2 cca 2670 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 130.000 €
24.04.2026 - 122.000 €
15.05.2026 - 115.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 123930, IV/IV, klima, terasa, renoviran, parking, stambena zgrada. Prodaje se kompletno opremljen i odmah useljiv stan na odlicnoj lokaciji – Sajmiste, ulica Slobodana Bajica. Povrsina: 43 m² + galerija 15 m². Sprat: 4. sprat (zgrada bez lifta). Funkcionalan i svetao....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 112.000 € na 109.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Centar, 109.000 €, 32,00 m2 cca 3410 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 112.000 €
15.05.2026 - 109.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 130764, IV/IV, terasa, uknjizen, renoviran, stara gradnja. CENTAR ul Jevrejska 2,0 - soban, 32 m2 SNIZEN !! HITNO !! Cena nije fiksna. Kompletno renoviran. Troskovi rezija izuzetno mali. 4 sprat sa prelepim pogledom na centar grada. Nema lift. Prodaje se iskljucivo....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 112.000 € na 106.000 € dana 03.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Centar, 106.000 €, 34,00 m2 cca 3120 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 112.000 €
03.04.2026 - 106.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijska oznaka 1101501. CENA stana 112.000 e + 3% agencijske provizije. Nekretnina bez ulaganja, uknjižena 1/1. Garsonjera od 34m2 pozicionirana u najlepšem delu Podbare, u blizini keja. Povezanost odlična autobuskim stajalištima, a centar je na svega par minuta peške. Nalazi se....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'svenekretnine do 120000 eura 4.sprat pala cena'
88.500 €
55.000 €
250 €
 
-5%

Promena cene sa 97.790 € na 93.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Grbavica, 93.000 €, 36,00 m2 cca 2580 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 97.790 €
15.05.2026 - 93.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaje se nov, odmah useljiv jednoiposoban stan na atraktivnoj lokaciji – Grbavica. Stan se nalazi na 4. spratu kvalitetne stambene zgrade sa liftom, u okviru nadogradnje na postojećoj zgradi. Površina stana iznosi 36,4 m², a prostor je funkcionalno i moderno organizovan, idealan....

 
 
 
 
-13%

Promena cene sa 230 € na 200 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NIŠ, Palilula, 200 €, 26,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.03.2026 - 230 €
01.05.2026 - 200 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Izdaje se garsonjera na atraktivnoj lokaciji, u blizini Dif-a i Fakulteta zaštite na radu. Nalazi se na četvrtom spratu, u stambenoj zgradi bez lifta. Stan je opremljen svim potrebnim nameštajem i električnim uređajima. Površina stana je 26m2 i odlične je strukture. Sastoji se od....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-5 (od ukupno 5)

<< <1> >>