• GoHome Professional
svenekretnine do 120000 eura 4.sprat što skuplji b - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • svenekretnine do 120000 eura 4.sprat što skuplji b - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - svenekretnine do 120000 eura 4.sprat što skuplji barem 50 m2 Oglasi objavljeni od poslednjeg puta

  • Za upit "svenekretnine do 120000 eura 4.sprat što skuplji barem 50 m2 oglasi objavljeni od poslednjeg puta" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2 (malo manji)
    • 50 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 110000 eura (malo jeftiniji)
    • 120000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 987 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NIŠ, Medijana, 131.325 €, 51,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Luksuzni smart stambeno-poslovni objekat u centru grada P+4, sakriven od gužve I buke u blizini Pravnog I Ekonomskog fakulteta. Stan je površine 51 m2, nalazi se na četvrtom spratu i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom I kuhinjom, spavaće sobe, kupatila I....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 128.900 €, 75,00 m2 cca 1720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaje se stan uknjižene površine 65m2 plus dve terase oko 10m2. Stan se nalazi u centru grada ali nije na glavnoj saobraćajnici tako da je zaklonjen od buke. Nalazi se u starijoj kvalitetnoj zgradi bez lifta na poslednjem 4 spratu. Postoji mogućnost da budući vlasnik napravi potkrovlje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 120.000 €, 52,00 m2 cca 2310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijska oznaka-1102514 CENA 120.000e + 3% agencijska oznaka. Prodaje se uknjižen klasičan dvosoban stan, sa izdvojenom kuhinjom na Bulevaru Kralja Petra I. Stan je uknjižen 1/1 i može se prometovati putem stambenog kredita. Nalazi se na četvrtom spratu, u zgradi bez lifta. Kontakt....

 
 
 
  Stan, SURČIN, 120.000 €, 56,00 m2 cca 2140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Imamo u ponudi funkcionalan stan od 56m2 na odličnoj lokaciji, centar Surčina. Stan se nalazi u zgradi na četvrtom spratu, bez lifta, odličnog rasporeda, lako adaptibilan u 2.5. Stan je u izvornom stanju, uknjižen, moguća kupovina na kredit. Stan se sastoji iz: dnevne sobe, spavaće....

 
 
 
  Stan, BELE VODE, 120.000 €, 66,00 m2 cca 1820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Veoma lep i funkcionalan dvoiposoban dupleks, 66m2, sa dva mokra čvora i terasom, na 4. spratu stambene zgrade na Belim vodama u ulici Primućura Žarka. Stan je sunčan i lepog je rasporeda. Prostorije: hodnik, dnevni boravak, terasa, ostava, kuhinja sa trpezarijom, kupatilo. Na gornjem....

 
 
 
 
+10%

Promena cene sa 103.000 € na 113.000 € dana 03.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NIŠ, Medijana, 113.000 €, 61,00 m2 cca 1850 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 103.000 €
03.04.2026 - 113.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju dvosobni stan 61 m2, na četvrtom spratu, starije kvalitetne zgrade sa liftom. Stan se nalazi u jednom od najlepših delova grada, u mirnijem delu centra, u neposrednoj blizini skole Učitelj Tasa. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, dnevnog boravka, trpezarije sa kuhinjom,....

 
 
 
  Stan, KRAGUJEVAC, Erdoglija, 110.000 €, 75,00 m2 cca 1470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Stan se nalazi u naselju Erdoglija, u neposrednoj blizini Šumarica. Kvadratura stana je 75m2+terasa od 10m2, nalazi se na četvrtom spratu, renoviran je i izuzetno funkcionalan trosoban stan. Sada je trenutno prilagođen životu višečlane porodice, a od prostorija ima veliki dnevni boravak,....

 
 
 
 
+1%

Promena cene sa 107.100 € na 108.000 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NIŠ, Donja Vrežina, 108.000 €, 60,00 m2 cca 1800 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.04.2026 - 107.100 €
17.04.2026 - 108.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Niš, Donja Vrežina, Vrežinski Bulevar - Prodaje se 2.5 stan, 60m2, u novogradnji u neposrednoj blizini Vrežinskog Bulevara. Stan se nalazi na 4. spratu u zgradi od ukupno 4. Zgrada poseduje lift. Stan ove kvadrature poseduje prostran dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjskim delom,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 101.200 €, 53,00 m2 cca 1910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju dvoiposobni stan 53m2, istočno orjentisan, na četvrtom spratu u starijoj, dobro održavanoj zgradi. Sastoji se iz hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom, kuhinje, manje spavaće sobe, veće spavaće sobe, renoviranog kupatila i terase koja se prostire duž cele površine stana.....

 
 
 
  Stan, KRAGUJEVAC, Erdoglija, 99.100 €, 46,00 m2 cca 2150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

U ponudi su stanovi u izgradnji stambenog objekta u blizini Glavne crkve, Kragujevačke gimnazije, Velikog parka i gradske pijace. Stan br.29 sa površinom od 45,80 m² dostupan je na četvrtom spratu, a cena je sa PDV-om. Postoji mogućnost povraćaja PDV-a, kao i kupovina putem stambenih....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • svenekretnine do 120000 eura 4.sprat što skuplji barem 50 m2 (107)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

www.svenekretnine.com

SveNekretnine na jednom mestu, pronadjite Vasu nekretninu.