• GoHome Professional
svenekretnine do 120000 eura što skuplji 100 m2 po - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • svenekretnine do 120000 eura što skuplji 100 m2 po - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - svenekretnine do 120000 eura što skuplji 100 m2 podrum

  • Za upit "svenekretnine do 120000 eura što skuplji 100 m2 podrum" pronađeno 15 nekretnina - prosečna cena 711 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 100 m2 (malo manji)
    • 100 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 110000 eura (malo jeftiniji)
    • 120000 eura (malo skuplji)
    • do 869 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • dvorište
    • pogodan
    • 1.sprat
    • uknjižen
    • lođa
  • Slike

Pretraženo 200 987 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NIŠ, Palilula, 123.600 €, 97,00 m2 cca 1270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju odličan stan na Palilulli, uknjižene površine 97m2, na prvom spratu porodične stambene zgrade kvalitetne gradnje. Stan je na atraktivnoj lokaciji za porodično stanovanje i izdavanje. Blizu su osnovna škola Kole Rašić, ambulanta Rasadnik, razni marketi. Stan je po strukturi....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Palilula, 123.600 €, 97,00 m2 cca 1270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju odličan stan na Palilulli, uknjižene površine 97m2, na drugom spratu porodične stambene zgrade kvalitetne gradnje. Stan je na atraktivnoj lokaciji kako za porodično stanovanje tako i za izdavanje. Blizu su osnovna škola Kole Rašić, ambulanta Rasadnik, razni marketi. Stan....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 115.000 €, 96,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Ovo nije običan stan. Ovo je stan koji ima dušu — onaj koji odmah znaš da je tvoj. Četvorosoban, sa tri spavaće sobe, dva kupatila, terasom, ostavom i podrumom — sve što je potrebno za komforan i praktičan život. Nalazi se na drugom spratu, taman dovoljno visoko da imaš mir, a opet....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'svenekretnine do 120000 eura što skuplji 100 m2 podrum'
105.000 €
103.000 €
103.000 €
  Stan, BEOGRAD, Borča, 110.000 €, 105,00 m2 cca 1050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

5.0, Borča, Ratnih vojnih invalida, 105m2, 6/6, CG, lift, terasa, parking, podrum Galerijski tip stana sa osnovom 75m2 i galerijom od 30m2, jugozapadno orijentisan, svetao i sunčan. Pored pripadajuće terase postoji i izlaz na krovnu terasu površine 50m2. Stan je 5.0 po strukturi sa....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 90.000 €, 102,00 m2 cca 880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Kompletno nameštena lamela na Strelištu sa garažom , lokacija je odlična! !! U prizemlju je jedna komforna spavaća soba , wc , dnevni boravak sa kuhinjom i terasom . Sve je povezano hodnikom iz kog je izlaz na sprat i prolaz u podrum koji je spojen sa garažom . Na spratu su dve spavaće....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Donja Vrežina, 90.000 €, 105,00 m2 cca 860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju kuća u Donjoj Vrežini. Odlična investicija za one koji zele da pobegnu od gradske guzve i nadju mir na samo par kilometara od centra grada.U osnovi je površine 105m2. Kuća poseduje ulazni deo, trpezariju sa kuhinjom, dnevnu sobu, dve velike spavaće sobe i kupatilo, veliki....

 
 
 
  Kuća, APATIN, 88.000 €, 91,00 m2 cca 970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Kuća-Apatin Prodaje se porodična spratna kuća površine 91m2 na placu od 5a u mirnom delu Apatina,sa izlazom na dve ulice. Kuća se sastoji od suterena,prvog i drugog sprata,kao i potkrovlja(u potkrovlju je betonska ploča nije završeno). U suterenu se nalazi kuhinja sa trpezarijom i....

 
 
 
  Kuća, GORNJI MATEJEVAC, 82.500 €, 103,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaje se kuća površine 103m2 kao i dva pomoćna objekta, na parceli površine 485m2. Kuća se sastoji od prizemlja i prvog sprata. Prizemlje čini ulazni hodnik, dnevna soba sa trpezarijom i kuhinjom, kupatilo i višenamenska prostorija (podrum) koja pruža mogućnost opremanja po želji....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, 60.000 €, 100,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 120697, 28a, prizemna, struja, telefon, terasa, uknjizen, izvorno stanje, ulaz prosecan, stara gradnja, fasada prosecna, garaza, parking, dvoriste/basta, podrum, tavan, ostava, mogucnost prosirenja, cela. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija....

 
 
 
  Kuća, SOMBOR, 60.000 €, 95,00 m2 cca 630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Nedaleko od centra grada se prodaje kuća čvrste gradnje od 95m2 sa garažom od 23m2, na parceli od 236m2. Kuća poseduje predsoblje kao zatvorenu terasu, veliki dnevni boravak sa trpezarijom, kuhinju, dve spavaće sobe i kupatilo. Ispod kuće je podrum oko 12m2. Grejanje je na kaljevu....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Slavija, 1.600 €, 100,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Izdaje se komforan i svetao stan od 100 m² na odličnoj lokaciji u blizini Slavije, u neposrednoj blizini ambasada. Stan se nalazi na 5. spratu u kvalitetnoj zgradi sa dva lifta. Stan je renoviran, funkcionalnog rasporeda i dvostrano orijentisan (istok–zapad), sa obiljem prirodne svetlosti.....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, PARAĆIN, 1.400 €, 93,00 m2 cca 15 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

-Pešačka zona -Korisna površina 81m2 + 12m2 ostava-podrum -Lokal je dostupan od 1.decembra 2025godine Poslovni prostor / Lokal, Paraćin | Izdavanje · 93m² · 1.400€.

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 1.300 €, 107,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 125013, II/II, dupleks, klima, terasa, garaza, podrum, stambena zgrada. Izdaje se lux stan na odlicnoj lokaciji. Stan je duplex, donji sprat kuhinja, trpezarija i dnevni boravak sa velikom terasom koja prati celu duzinu stana. Na gornjem spratu 4 sobe i kupatilo, od....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 650 €, 96,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Izdavanje stanova Novi Sad – Četvorosoban stan Rotkvarija Izdaje se četvorosoban polunamešten stan površine 96m², na izuzetnoj lokaciji u naselju Rotkvarija, Novi Sad. Stan se nalazi u stambenoj zgradi i predstavlja odličan izbor za porodično stanovanje ili dugoročni zakup. Struktura....