• GoHome Professional
svenekretnine do 120000 eura što manji do 90 m2 re - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • svenekretnine do 120000 eura što manji do 90 m2 re - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - svenekretnine do 120000 eura što manji do 90 m2 renovirano Oglasi objavljeni od poslednjeg puta

  • Za upit "svenekretnine do 120000 eura što manji do 90 m2 renovirano oglasi objavljeni od poslednjeg puta" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 90 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 110000 eura (malo jeftiniji)
    • 120000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 987 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Centar, 55.000 €, 10,00 m2 cca 5500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 127013, PR/. Na prodaju lokal od 10m² u Centru grada. Lokal je kompletno renoviran. Moze da se koristi i za stanovanje. Idealan je za kancelariju. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%. Telefoni: 021/399-0210 060/399- 0210 Prikaži....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Centar, 55.000 €, 10,00 m2 cca 5500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 127173, PR/. Na prodaju lokal od 10m² u Centru grada. Lokal je kompletno renoviran. Moze da se koristi i za stanovanje. Idealan je za kancelariju. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%. Telefoni: 021/399-0210 060/399- 0210 Prikaži....

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 32.500 €, 15,00 m2 cca 2170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju lokal na Bulevaru, Zona 1. Lokal ima 15m2, praovugaonog obilka, nalazi se na prvom spratu. Sastoji se od višenamske prostorije, poseduje i sanitarni čvor. Kompletno renoviran, bez ulaganja. Kvalitetna keramika na podu, portali su aluminijumski Uknjižen, vlasništvo 1/1.....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Crveni Krst, 48.000 €, 15,00 m2 cca 3200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Vračar, Crveni krst - Metohijska lokal, 15m2, prizemlje, klima Prodaje se lokal na Vračaru i prizemlju stambene zgrade. Lokal ima dosta prirodne svetlosti od ulaznog dela koji je većinski u staklu, kao izlog. Sastoji se od prijemnog dela, male čajne kuhinje i toaleta. Renoviran je,....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Bulevar Kralja Aleksandra, 95.000 €, 19,00 m2 cca 5000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.svenekretnine.com

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Vracar, Bulevar kralja Aleksandra, 1.0 lokal, 19 m2, izlog, PR od VI spratova, cg, interfon, ktv, internet, klima, odmah useljiv, renoviran, uknjizen na 15 m2, novija zgrada. Na izuzetno prometnom mestu, na raskrsnici Bulevara kralja Aleksandra....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 62.000 €, 20,00 m2 cca 3100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 130791, V/, klima, uknjizen, podrum, ostava, stambena zgrada. Prodaje se potpuno renovirana garsonjera od 20m² na odlicnoj lokaciji na Detelinari. Stan je maksimalno funkcionalno iskoriscen, svetao i prijatan za boravak, bez potrebe za dodatnim ulaganjima. Kompletno....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 300 €, 20,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Izdaje se garsonjera u blizini Pravnog fakulteta. Nalazi se u suturenu manje stambene zgrade, novije gradnje, bez lifta. Stan je kompletno renoviran i opremljen svim potrebnim novim nameštajem i novim električnim uređajima i posle renoviranja neuseljavan. Površina stana je 20 m2.....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NOVI SAD, Centar, 200 €, 20,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Izdaje se kompletno renoviran lokal u centru Novog Sada, u okviru Lupus centra. Lokal je odmah dostupan i predstavlja odličnu priliku za različite vrste poslovanja. Karakteristike: • Lokacija: Centar, Novi Sad (Lupus centar) • Stanje: kompletno renoviran • Odmah useljiv • Pogodan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 91.800 €, 21,00 m2 cca 4370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaja stanova Novi Sad – predstavljamo izuzetnu nekretninu koja se retko pojavljuje na trzistu. Na prodaju jednosoban stan u Starom gradu, centar, odlicna lokacija, povrsine 21m2 uknjizeno, u prirodi 25m2, sa salonskom visinom plafona preko 3m. Stan ima izuzetno funkcionalan raspored....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Banatić, 71.010 €, 22,00 m2 cca 3230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.svenekretnine.com

U ponudi je prodaja jednosobnog stana u Novom Sadu, na traženoj gradskoj lokaciji Banatić, u neposrednoj blizini Železničke stanice. Stan ima 22 m2 i nalazi se na 5. spratu stambene zgrade. Iako manje kvadrature, prostor je izuzetno funkcionalno organizovan, što ovu nekretninu čini....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • svenekretnine do 120000 eura što manji do 90 m2 renovirano (577)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

www.svenekretnine.com

SveNekretnine na jednom mestu, pronadjite Vasu nekretninu.