• GoHome Professional
svenekretnine do 120000 eura - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • svenekretnine do 120000 eura - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - svenekretnine do 120000 eura

  • Za upit "svenekretnine do 120000 eura" pronađeno 7 597 nekretnina - prosečna cena 692 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2
    • do 90 m2
    • 90 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 90 m2
    • 100 m2
  •  Po ceni
    • 110000 eura (malo jeftiniji)
    • 120000 eura (malo skuplji)
    • do 785 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 201 014 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, PETKOVICA, 120.000 €, 122,00 m2 cca 980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 112806, 8a, prizemna, struja, kanalizacija, terasa, uknjizen, nov, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, parking, dvoriste/basta, moze zamena(), mogucnost prosirenja, cela. Kuca kao ekonomski objekat sa gradjevinskom dozvolom kao i svim prikljucima. Plac je 8a dok postoji....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 120.000 €, 57,00 m2 cca 2110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 100253, PR/, klima, uknjizen. Apartman je pretvoren iz poslovnog prostora. Prizemlje 28,5m2 i suteren 28,5m2. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%. Telefoni: 021/399-0210 060/399- 0210 Prikaži broj . Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Zvezdara, 120.000 €, 30,00 m2 cca 4000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 89201, PR/VI, video nadzor, izlog, uknjizen, renoviran, garaza(2), lokal. Poslovni prostor se prodaje sa dva parking mesta u garazi. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%. Telefoni: 060/328-3901 060/555-9720 011/328- 3901 Prikaži....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'svenekretnine do 120000 eura'
120.000 €
120.000 €
120.000 €
  Kuća, ŠIMANOVCI, 120.000 €, 154,00 m2 cca 780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Ova kuća koju Vam predstavljamo je za sve ljubitelje mira, bez gradske buke. Nalazi se u Šimanovcima, blizu samog centra. Kuća ima 154m2, a zarad svoje funkcionalnosti ima i pomoćni objekat. Sve je uknjiženo, a plac na kome se kuća nalazi ima 11 ari i oplemenjen je posađenim lešnicima.....

 
 
 
  Poslovni prostor, JAGODINA, 120.000 €, 84,00 m2 cca 1430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

*dosadasnja namena - trgovinska delatnost Poslovni prostor / Lokal, Jagodina | Prodaja · 84m² · 120.000€.

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Centar, 120.000 €, 57,00 m2 cca 2110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijska oznaka 8089598. CENA 120 000e + 3% agencijske provizije. Uknjižen poslovni prostor u centru na par koraka od pešačke zone. Dva nivoa, prizemlje i suteren. Dve prostorije i kupatilo, Centralno grejanje. Trenutno u funkciji apartmana. Poslovni prostor / Lokal, Novi Sad -....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 120.000 €, 41,00 m2 cca 2930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju moderan stan u Mirijevu. Funkcionalan stan u izgradnji se nalazi na II soartu, na odličnoj lokaciji u blizini javnog prevoza, prodavnica, škola i parkova. Prostran raspored: dobro dizajniran stan se sastoji iz hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom savršene za udoban život,....

 
 
 
  Poslovni prostor, JAGODINA, 120.000 €, 65,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Tražite lokal na dobroj i prometnoj lokaciji onda je ovo idealan lokal za Vas. Lokal je u fazi renoviranja, odrađena su dva nova mokra čvora (zamenjena kompletna instalacija vode i odrađene su nove pločice) Kompletna instalacija struje je takođe zamenjena. Lokal ima i zadnji ulaz....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Centar, 120.000 €, 63,00 m2 cca 1910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju lep, potpuno renoviran stan u centru Rakovice, u ulici Mile Dimić. Stan se nalazi u stambenoj zgradi sa tri stana na potkrovlju. U potpunosti je renoviran: stolarija, elektro i hidro instalacije a prostor je maksimalno iskorišćen. Grejanje je etažno. Sastoji se od predsoblja,....

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 120.000 €, 132,00 m2 cca 910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Odličan plac sa starom kućom .za rušenje i mogućnošću gradnje nove. Kuća, Jagodina | Prodaja · 132m² · 120.000€.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 120.000 €, 42,00 m2 cca 2860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 129367, V/V, lift, uknjizen. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%. Telefoni: 021/399-0210 060/399- 0210 Prikaži broj . Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs Jednosoban stan, Novi Sad - Podbara | Prodaja · 42m²....

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 120.000 €, 126,00 m2 cca 950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaje se uknjižena kuća na dva sprata, polunameštena, smeštena u mirnom i porodičnom naselju Ilićevo. Objekat poseduje prijatnu baštu, idealnu za odmor, a nalazi se nedaleko od šireg centra grada, što omogućava brz i lak pristup svim važnim sadržajima. • Dvospratna kuća • Polunameštena....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Brzi Brod, 120.000 €, 230,00 m2 cca 520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju kuća u naselju Brzi Brod u neposrednoj blizini marketa, autobuskuh stajališta, škole Kuća se sastoji od prizemlja, sprata i potkrovlja, površine oko 230 m2. U sastavu prizemlja je garaža iz koje se ide do dnevne sobe, kuhinje sa trpezarijom, spavaće sobe i kupatila.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 120.000 €, 40,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.svenekretnine.com

2.0, 40m2 (lođa), 4/4, CG, ktv, klima, internet, interfon, renoviran Na atraktivnoj lokaciji opštine Vračar, u blizini raskrsnice Južni bulevar i Grčića Milenka, nalazi se nepokretnost koju nudimo. U neposrednoj blizini su Neimarski i Čuburski park, Šumice, prodavnice, tržni centri,....

 
 
 
  Stan, KRAGUJEVAC, Centar, 120.000 €, 58,00 m2 cca 2070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na atraktivnoj lokaciji u centru grada na prodaju stan od 58.3 m2, na prvom spratu. Stan se sastoji od hodnika, kuhinje sa trpezarijom, dnevnim boravkom, spavaćom sobom, ostavom i kupatilom. Stan je izdat kao poslovni prostor, te postoji mogućnost i te namene nakon kupovine. Vlasnik....

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 120.000 €, 560,00 m2 cca 210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

*** Na fotografijama je prikazano idejno rešenje porodično stambene zgrade *** * CENA 120.000 € važi samo za kupovinu objekta u zatečenom stanju - stavljen pod krov i završeni su svi grubi građevinski radovi. * Postoji mogućnost da se objekat završi po planiranom projektu (prikazan....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 121.948 € na 120.000 € dana 03.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Telep, 120.000 €, 42,00 m2 cca 2860 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.03.2026 - 121.948 €
03.04.2026 - 120.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.svenekretnine.com

U ponudi su novi stanovi na Telepu kvadrature od 31 do 69m², idealnih struktura od dvosobnih do trosobnih (2.0 – 3.0). Stanovi se nalaze u kvalitetnoj novogradnji koja je trenutno u izgradnji, sa planiranim završetkom radova do marta 2026 Cena je sa PDV Zgrada je projektovana sa stanovima....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 120.000 €, 39,00 m2 cca 3080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijska oznaka 1101361 - CENA stana 120.000 + 3% agencijske provizije. SA PARKING MESTOM. Uknjižen jednoiposoban lepo održavan stan u odličnoj novijoj zgradi iz 2019. godine na Salajci. U cenu su uračunati kuhinja i deo ugradnog nameštaja Centralno grejanje na gas sa KALORIMETRIMA.....

 
 
 
  Plac, TOPOLA, 120.000 €, 1600,00 m2 cca 80 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 44817, uknjizen, plac. Plac 16,14a, udaljen 50m od glavne ulice. Ravno dvoriste na kojem se nalaze dve kuce. Prva kuca je novije gradnje i ima 150m2 (kompletno sredjena, poseduje i potkrovlje koje treba srediti, ali ima struju i vodu) Druga kuca ima 60m2, takodje sredjena.....

 
 
 
  Kuća, RUMA, 120.000 €, 160,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

5.0, Ruma, Sutjeska, 160m2, plac 6 ari, gas, terasa, 2 etaže. Na prodaju kuća na dve etaže, sa pooićnim objektima i garažom na placu od 6 ari. Kuća je zidana 70-ih godina, izuzetnog kvaliteta. Fasada je kombinacija kamena i fasadne cigle što podseća na kuće mediterana. Grejanje na....

 
 
 
  Kuća, SOMBOR, Crvenka, 120.000 €, 126,00 m2 cca 950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaje se porodična kuća od 126m2 na velikom placu od 1421m2. Uz kuću je manji objekat koji služi kao letnja kuhinja, velika zidana šupa za drva i box za psa. Nalazi se u mirnoj ulici na 5 minuta od centra grada. Stara gradnja , grejanje na kaljevu peć i struju. Gas je prošao ulicom.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Rakovica, 120.000 €, 63,00 m2 cca 1910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 117421, II/II, klima, terasa, uknjizen, luks renoviran, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra, parking, tavan, mogucnost prosirenja, dvorisna zgrada. Izuzetan lux renoviran stan, u kuci kao zasebna jedinica. Komforan osuncan u mirnom kraju.Blizina skole, vrtiica, doma....

 
 
 
  Kuća, PROSEK, 120.000 €, 210,00 m2 cca 570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju dve kuće površine 160m2 i 50m2 na placu 460m2 u mirnom delu naselja Jelašnica. Veća kuća se sastoji od hodnika, velike dnevne sobe, izdvojene prostorije za kuhinju i trpezariju, izdvojene nezavršene prostorije za kupatilo i ostavu, spavaće sobe sa izlazom na terasu u prizemlju.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 120.000 €, 40,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 129828, I/, uknjizen. RETKO U PONUDI!!!Na prodaju klasican jednosoban stan od 40m2 u Centru Novog Sada na prvom spratu. U pitanju je stan u dvorisnom krilu zgrade u pesackoj zoni. Stan treba da se renovira i useljiv je odmah. Ovo je odlicna prilika da zivite u strogom....

 
 
 
  Plac, VRDNIK, 120.000 €, 600,00 m2 cca 200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 127288, plac. Vrdnik – GRADJEVINSKI PLAC povrsine 5,99 ara + cca.200m2 u novoj, asfaltiranoj ulici, sa mogucnoscu prikljucenja na: struju, vodu, kanalizaciju, gas, OPTIKU! Plac je na stazi zdravlja, kod teniskih terena, ima informaciju o likaciji po kojoj je dozvoljena....

 
 
 
  Kuća, ĆUPRIJA, 120.000 €, 200,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaje se prostrana porodična kuća površine 200 m², idealna za veću porodicu ili kao investicija. Kuća se nalazi u mirnijem delu grada, na parceli od 3.46 ari, što pruža dovoljno prostora za dvorište, parking ili uređenje po želji. Objekat raspolaže sa 8 soba koje nude brojne mogućnosti....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 120.000 €, 60,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

SEVERNI TELEP, TROSOBAN STAN, POVOLJNO. Agencijska oznaka 110935. Cena stana 120,000 +3% agencijske provizije. Prodaje se trosoban stan na mansardi manje zgrade . Stan ima 60m2 i dodatnih kvadrata ispod kosina. Uknjižena nekretnina i brzo useljiva . Sastoji se od ulaznog hodnika,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 120.000 €, 49,00 m2 cca 2450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Dvosoban stan na fantasticnoj lokaciji Agencijska oznaka stana 1100156. CENA 120.000 eur + 3 % provizije. Novi Sad, Grbavica, dvosoban, 49m2. Sa minimalno ulaganja. Stan je na odlicnoj lokaciji na 10 minuta hoda od centra, fakulteta, Spensa. Pogodan kako za zivot tako i za izdavanje.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 120.000 €, 46,00 m2 cca 2610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Centar . Agenciska oznaka 1102300. Prodaje se dvosoban stan u Jevrejskoj ulici.Cena stana je 120000e+ 3% agencijsk aprovizija. Stan je na prvom sprtau u izvornom stanju. Grejanje na struju. Uknjižena nekretnina.Za više informacija i gledanje pozvati na 021-427-0 488 Prikaži broj....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Žarkovo, 120.000 €, 94,00 m2 cca 1280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 2211, IV/IV, dupleks, klima, telefon, terasa, izvorno stanje, ulaz prosecan, novogradnja, fasada dobra, tavan, stambena zgrada. Stan se nalazi ispod velikog parka,u blizini obdanista i skole.Dupleks,u donjem delu su predsoblje,kupatilo,spavaca soba,kuhinja,trpezarija,dnevni....

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 120.000 €, 130,00 m2 cca 920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Odrađena je izolacija, kuća poseduje podrum i visoko prizemlje. 3 sobe, jedno kupatilo Kuća, Jagodina | Prodaja · 130m² · 120.000€.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 120.000 €, 32,00 m2 cca 3750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 130176, III/, uknjizen, renoviran. Prodaje se kompletno renovirana i namestena salonska garsonjera u samom centru grada. Visina 3.1m. Stan je moderan, kompletno opremljen, kako za zivot, tako i za izdavanje. Struktura stana je maksimalno iskoriscena sa namestajem po....

 
 
 
  Stan, SURČIN, 120.000 €, 56,00 m2 cca 2140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Imamo u ponudi funkcionalan stan od 56m2 na odličnoj lokaciji, centar Surčina. Stan se nalazi u zgradi na četvrtom spratu, bez lifta, odličnog rasporeda, lako adaptibilan u 2.5. Stan je u izvornom stanju, uknjižen, moguća kupovina na kredit. Stan se sastoji iz: dnevne sobe, spavaće....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 120.000 €, 72,00 m2 cca 1670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Predstavljamo vam moderan i luksuzan kompleks stanova u užem centru Vrnjačke Banje, idealan za investiciju, život ili odmor. U ponudi su stanovi različitih kvadratura i struktura, a svaki je deo arhitektonski osmišljenog ambijenta koji spaja udobnost, sigurnost i visoke standarde....

 
 
 
  Stan, KRNJAČA, 120.000 €, 95,00 m2 cca 1260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 70275, III/III, dupleks, terasa(2), renoviran, parking. Stan se prodaje sa kompletnim namestajem. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%. Telefoni: 060/328-3901 060/555-9720 011/328- 3901 Prikaži broj . Kontakt van radnog vremena:....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju dvosoban stan u Mirijevu I – Mirijevski bulevar (Zvezdara) U ponudi je funkcionalan dvosoban stan površine 41 m², smešten u kvalitetnoj stambenoj zgradi iz 2010. godine, na teritoriji opštine Zvezdara – Mirijevo I. Stan ima direktnu orijentaciju ka Mirijevskom bulevaru,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Palilula, 120.000 €, 61,00 m2 cca 1970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju dvosoban stan na Paliluli, u blizini pijace, vrtića, pošte, osnovne škole i supermarketa. Odlična investicija kako za život, tako i za izdavanje. Stan je površine 61m2 nalazi se na 6. spratu u novijoj stambenoj zgradi od 7 spratova, sa liftom. Sastoji se od ulaznog hodnika,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 120.000 €, 43,00 m2 cca 2790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaja stana Beograd, ZEMUN,-GALENIKA, Momčila Radivojevića, UKNJIŽEN, jednosoban komforan stan sa terasom, godina gradnje: 1973, sprat: VP/3, eg, bez ulaganja, poseduje pripadajući podrum, uknjižena korisna površina 31m2, mereno sa terasom 43m2 VIDEO PRIKAZ ovog stana pogledajte....

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 120.000 €, 2129,00 m2 cca 60 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Odlična lokacija za izgradnju prodične stambene zgrade ili za kondominijum Plac, Jagodina | Prodaja · 2129m² · 120.000€.

 
 
 
  Kuća, OPOVO, 120.000 €, 200,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Odlična, vrlo prostrana kuća, sa placem pod voćnjakom, pomoćnim zgradama, prednjim dvorištem, potpuno komforno opremljena, uz mogućnost da se podeli na dve nezavisne celine. Teško je nabrojati sve potencijale i komfor koji pruža, jednostavno kuća za one koji vole pravi domaćinski....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 120.000 €, 118,00 m2 cca 1020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Vrlo komforan stan u strogom centru grada. Poseduje tri spavaće sobe, dnevni boravak sa trepezarijom, kuhinju fizički odvojenu, dva toaleta i dve terase sa prelepim pogledom. Svakako vredi pogledati. 065/8222 -442 Prikaži broj 065/8222 -441 Prikaži broj 035/8222 -441 Prikaži....

 
 
 
  Kuća, SOKO BANJA, 120.000 €, 120,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju kuća u selu Resnik, na 3 km od centra Soko Banje. U blizini su škola i igralište. Asfaltiran put do kuće. Kuća se nalazi na placu od 30 ara, površine 120 m2 + stara kuća površine 50 m2. Kuća se sastoji od prizemlja i potkrovlja. U sastavu prizemlja je hodnik, dnevna soba,....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 817)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>