• GoHome Professional
svenekretnine do 110000 eura do 80 m2 što skuplji - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • svenekretnine do 110000 eura do 80 m2 što skuplji - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - svenekretnine do 110000 eura do 80 m2 što skuplji 3.sprat porasla cena

  • Za upit "svenekretnine do 110000 eura do 80 m2 što skuplji 3.sprat porasla cena" pronađeno 12 nekretnina - prosečna cena 2.170 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 100000 eura (malo jeftiniji)
    • 110000 eura (malo skuplji)
    • do 2000 eura/m2 (prosečna cena)
  •  Po detaljima
    • parket
    • lift
    • uknjižen
    • novogradnja
    • 1.sprat
  • Slike

Pretraženo 200 987 nekretnina (58 agencija i portala)

 
+6%

Promena cene sa 105.300 € na 111.150 € dana 20.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Telep, 111.150 €, 39,00 m2 cca 2850 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 105.300 €
20.03.2026 - 111.150 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Kvalitetna novogradnja, useljiva na proleće 2026. godine. CENA 101.970 eur sa uračunatim PDV-om + 3 % provizije Treći sprat, terasa, lift Zgrada u središnjem delu Telepa Grejanje eražno na gas sa kalorimetrima Mihailo 064/823- 6600 Prikaži broj Agencijska šifra....

 
 
 
 
+14%

Promena cene sa 95.700 € na 108.900 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, MALI MOKRI LUG, 108.900 €, 33,00 m2 cca 3300 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 95.700 €
01.05.2026 - 108.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Beograd, Zvezdara, Mali Mokri Lug - Bulevar Kralja Aleksandra 33m2, 1.5, 3/7, CG sa kalorimetrima, lift Na prodaju jednoiposoban stan na trećem spratu stambene zgrade u izgradnji. Zgrada se nalazi na bulevaru kralja Aleksandra nedaleko od Ustaničke ulice, Lidla, okretnice autobusa,....

 
 
 
 
+2%

Promena cene sa 97.000 € na 99.000 € dana 10.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Satelit, 99.000 €, 46,00 m2 cca 2150 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 97.000 €
10.04.2026 - 99.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijska oznaka 1096077 - Uknjižen dvosoban stan na Satelitu u blizini Futoškog puta. U izvornom stanju. U blizini sve potrebno za život. Podrumska prostorija. Treći sprat, terasa. Dvosoban stan, Novi Sad - Satelit | Prodaja · 46m² · 99.000€.

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'svenekretnine do 110000 eura do 80 m2 što skuplji 3.sprat porasla cena'
97.050 €
93.600 €
92.500 €
 
+8%

Promena cene sa 90.440 € na 98.100 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NIŠ, Pantelej, 98.100 €, 47,00 m2 cca 2090 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 85.918 €
17.04.2026 - 90.440 €
08.05.2026 - 98.100 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju stan u izgradnji u naselju Čalije. U blizini su osnovna škola, obdanište, autobuska stajalištaStan je projektovane površine 47.60m2 (ista struktura na prvom, drugom i trećem spratu), sastoji se od predsoblja, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, kupatila....

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 89.408 € na 91.963 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NIŠ, Donja Vrežina, 91.963 €, 51,00 m2 cca 1800 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 89.408 €
08.05.2026 - 91.963 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju stan u izgradnji u naselju Donja Vrežina iznad Lidla i DISa. U blizini su OŠ Mika Antić, Durlanska pijaca, razni marketi, autobusko stajalište. Stan je projektovane površine 51.09m2, nalazi se na trećem spratu (po projektu) u odličnoj novogradnji. Po strukturi je jednoiposoban....

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 89.408 € na 91.962 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NIŠ, Donja Vrežina, 91.962 €, 51,00 m2 cca 1800 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 89.408 €
01.05.2026 - 91.962 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju stan u izgradnji u naselju Donja Vrežina iznad Lidla i DISa. U blizini su OŠ Mika Antić, Durlanska pijaca, razni marketi, autobusko stajalište. Stan je projektovane površine 51.09m2, nalazi se na prvom spratu (po projektu dostupan još na drugom i trećem spratu.) u odličnoj....

 
 
 
 
+8%

Promena cene sa 84.284 € na 91.400 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NIŠ, Pantelej, 91.400 €, 44,00 m2 cca 2080 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 80.070 €
17.04.2026 - 84.284 €
01.05.2026 - 91.400 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju stan u izgradnji u naselju Čalije. U blizini su osnovna škola, obdanište, autobuska stajališta Stan je projektovane površine 44.36 m2 (ista struktura na prvom, drugom i trećem spratu), sastoji se od predsoblja, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, kupatila....

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 87.360 € na 89.720 € dana 03.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NIŠ, Palilula, 89.720 €, 47,00 m2 cca 1910 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 87.360 €
03.04.2026 - 89.720 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju stan u novogradnji u Mokranjčevoj, u stambenom objektu Po+P+5. Projektovana površina stana je 47.22m2 i nalazi se na prvom, drugom i trećem spratu. Po strukturi je jednoiposoban sa funkcionalnim rasporedom prostorija. Sastoji se od ulaznog hodnika koji vodi do svih prostorija....

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 86.860 € na 89.210 € dana 03.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NIŠ, Palilula, 89.210 €, 46,00 m2 cca 1940 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 86.860 €
03.04.2026 - 89.210 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju stan u novogradnji u Mokranjčevoj, u stambenom objektu Po+P+5. Projektovana površina stana je 46.95m2 i nalazi se na prvom, drugom i trećem spratu. Po strukturi je jednoiposoban sa funkcionalnim rasporedom prostorija. Sastoji se od ulaznog hodnika koji vodi do svih prostorija....

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 80.973 € na 83.287 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NIŠ, Donja Vrežina, 83.287 €, 46,00 m2 cca 1810 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 80.973 €
08.05.2026 - 83.287 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju stan u izgradnji u naselju Donja Vrežina iznad Lidla i Disa. U blizini su OŠ Mika Antić, Durlanska pijaca, razni marketi, autobusko stajalište. Stan je projektovane površine 46,27, nalazi se na trećem spratu (po projektu) u odličnoj novogradnji. Po strukturi je dvosoban....

 
 
 
 
+11%

Promena cene sa 75.000 € na 83.000 € dana 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, SURČIN, 83.000 €, 42,00 m2 cca 1980 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.03.2026 - 75.000 €
27.03.2026 - 83.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Savršen starter dom u Surčinu-Ledine. Ukoliko tražite svoj udoban prostor u Surčinu-Ledine,onda je ovaj šarmantni dvosoban stan, koji se nalazi na lepoj lokaciji i nudi sve u jednom (komfor i udobnost) prava prilika za vas. Funkcionalan,svetao stan 42m² dobro iskorišćenog prostora....

 
 
 
 
+2%

Promena cene sa 68.900 € na 70.000 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, SOKO BANJA, 70.000 €, 50,00 m2 cca 1400 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 68.900 €
01.05.2026 - 70.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

U ponudi novogradnja u Sokobanji, stanovi od 40-70m2. Na desetak minuta hoda od centra, u blizini Sokotermi, pravi se novi kompleks, sada dve zgrade, a zatim i apart hotel. Dve moderne zgrade sa stanovima kvadratura od 35 do 70m2 i par stanova većih kvadratura, grade se od visokokvakitetnih....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-12 (od ukupno 12)

<< <1> >>