• GoHome Professional
svenekretnine do 110000 eura do 80 m2 što skuplji - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • svenekretnine do 110000 eura do 80 m2 što skuplji - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - svenekretnine do 110000 eura do 80 m2 što skuplji 3.sprat pala cena zadnjih 14 dana

  • Za upit "svenekretnine do 110000 eura do 80 m2 što skuplji 3.sprat pala cena zadnjih 14 dana" pronađeno 4 nekretnina - prosečna cena 538 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 100000 eura (malo jeftiniji)
    • 110000 eura (malo skuplji)
    • do 13 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 201 128 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-7%

Promena cene sa 116.000 € na 108.000 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Socijalno, 108.000 €, 34,00 m2 cca 3180 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 116.000 €
01.05.2026 - 108.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 131038, III/IV, terasa, uknjizen. Prodaje se stan u besprekornom stanju kod Socijalnog (Slovacka ulica). Uknjizen, moze kupovina preko kredita za mlade. Zgrada je novije gradnje (2010), a stan je sveze okrecen pre 3 meseca i ne zahteva nikakva dodatna ulaganja. Po papirima....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 1.100 € na 1.000 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 1.000 €, 70,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 1.100 €
01.05.2026 - 1.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Izdaje se luksuzan, potpuno renoviran i kompletno namešten trosoban stan površine 70 m², na 3. spratu, u ulici Gavrila Principa. Stan ima savremeno dizajniran enterijer, kvalitetan nameštaj i belu tehniku. Sastoji se od dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavaće sobe i....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 900 € na 850 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 850 €, 60,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 900 €
08.05.2026 - 850 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 130760, III/V, klima, terasa. Strogi centar, salonac 60m2, 5 min peske od trga Republike, 3 min peske od Skadarlije. Stan je dvorisno orijentisan, miran, svetao, opremljen u potpunosti na 3. spratu od 5. Dozvoljeni kucni ljubimci. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'svenekretnine do 110000 eura do 80 m2 što skuplji 3.sprat pala cena zadnjih 14 dana'
600 €
300 €
 
-12%

Promena cene sa 800 € na 700 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Centar, 700 €, 82,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 800 €
01.05.2026 - 700 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Izdavanje stanova Novi Sad u ponudi je prostran i funkcionalan trosoban stan površine 82m2 koji se nalazi u samom centru Novog Sada na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu. Stan je smešten na 3 spratu u zgradi bez lifta u mirnoj jednosmernoj ulici sa drvoredom bez bučnih lokala....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-4 (od ukupno 4)

<< <1> >>