• GoHome Professional
svenekretnine do 110000 eura barem 80 m2 zadnjih 7 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • svenekretnine do 110000 eura barem 80 m2 zadnjih 7 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - svenekretnine do 110000 eura barem 80 m2 zadnjih 7 dana porasla cena što jeftiniji

  • Za upit "svenekretnine do 110000 eura barem 80 m2 zadnjih 7 dana porasla cena što jeftiniji" pronađeno 5 nekretnina - prosečna cena 225 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 100000 eura (malo jeftiniji)
    • 110000 eura (malo skuplji)
    • do 76 eura/m2 (prosečna cena)
  •  Po detaljima
    • lift
    • novogradnja
    • interfon
    • 1.sprat
    • parking
  • Slike

Pretraženo 201 128 nekretnina (58 agencija i portala)

 
+18%

Promena cene sa 850 € na 1.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Telep, 1.000 €, 92,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.04.2026 - 850 €
08.05.2026 - 1.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Iznajmljivanje stanova u Novom Sadu - Telep. Izdaje se trosoban stan od 92m2 na Telepu, odlična lokacija, u pitanju je nova zgrada, nov stan koji nije useljen. Stan se nalazi na 4. spratu stambene zgrade sa liftom. Stan je namešten, ima kompletnu kuhinju i klima uređaj. Idealan je....

 
 
 
 
+9%

Promena cene sa 1.100 € na 1.200 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 1.200 €, 115,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 1.200 €
17.04.2026 - 1.100 €
08.05.2026 - 1.200 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Veoma komforan, potpuno renoviran stan, kompletno opremljen, poseduje tri spavaće sobe, ostavu, kupatilo i toalet. Ima prelep pogled na Dunav. Agencijska provizija za zakupca se plaća u iznosu od 50% + PDV dogovorene jednomesečne zakupnine za period zakupa u trajanju do 12 meseci....

 
 
 
 
+48%

Promena cene sa 2.100 € na 3.100 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Plac, GABROVAC, 3.100 €, 2084,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 2.100 €
08.05.2026 - 3.100 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju parcela, poljoprivredno zemljište površine 2084m2. Privatna svojina 1/1. Ovo je samo deo naše ponude, za više informacija javite se i posetite naš sajt.. Plac, Niš - Gabrovac | Prodaja · 2084m² · 3.100€.

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'svenekretnine do 110000 eura barem 80 m2 zadnjih 7 dana porasla cena što jeftiniji'
26.000 €
42.000 €
65.000 €
 
+7%

Promena cene sa 4.200 € na 4.500 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Slavija, 4.500 €, 310,00 m2 cca 15 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.03.2026 - 4.900 €
10.04.2026 - 4.200 €
08.05.2026 - 4.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.svenekretnine.com

SAVSKI VENAC / SLAVIJA – UGOSTITELJSKI LOKAL SA DVE BAŠTE (310 m²) Izdaje se ekskluzivan ugostiteljski lokal ukupne površine oko 310 m² na odličnoj lokaciji u zoni Slavija / Savski venac. Struktura: • Prizemlje 177 m² – visoki plafoni, otvoren prostor • Suteren cca 130 m² – muški....

 
 
 
 
+6%

Promena cene sa 93.000 € na 99.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, ĆUPRIJA, 99.000 €, 163,00 m2 cca 610 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 93.000 €
08.05.2026 - 99.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaje se spratna kuća površine 163m2 na placu od 3.91 ar, raspoređenih u tri nivoa i to suteren, prvi sprat i potkrovlje. U suterenu se nalazi dnevna soba sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatilo i hodnik. Prvi sprat čine dnevna soba sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavaće....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-5 (od ukupno 5)

<< <1> >>