• GoHome Professional
svenekretnine do 110000 eura barem 80 m2 za namešt - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • svenekretnine do 110000 eura barem 80 m2 za namešt - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - svenekretnine do 110000 eura barem 80 m2 za namešten pala cena Najnovije

  • Za upit "svenekretnine do 110000 eura barem 80 m2 za namešten pala cena najnovije" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 100000 eura (malo jeftiniji)
    • 110000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 201 128 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-20%

Promena cene sa 750 € na 600 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Liman III, 600 €, 80,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 950 €
24.04.2026 - 750 €
08.05.2026 - 600 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Novi Sad, Liman III, ulica Balzakova. Predstavljamo kompletno namešten komforan trosoban stan u neposrednoj blizini škole, vrtića, Doma zdravlja. Ovaj stambeni prostor čine ulazni hodnik, dnevni bravak sa trpezarijskim delom, odvojena kuhinja, dve spavaće sobe, kupatilo sa tuš kabinom....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 650 € na 598 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Banjica, 598 €, 80,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 650 €
24.04.2026 - 598 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Beograd, Voždovac, Vračar- Paunova 80m2, 3.0, 5/6, CG, lift Namešten stan, na petom spratu stambene zgrade sa liftom. Nalazi se u mirnoj ulici, u blizini svih bitnih sadržaja. Prostorije: prostrana dnevna soba sa trpezarijom, kuhinja, dve spavaće sobe, kupatilo, toalet, hodnik, lođa....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 800 € na 750 € dana 10.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Blok 30, 750 €, 81,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 850 €
20.03.2026 - 800 €
10.04.2026 - 750 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Novi Beograd, Blok 30 - Bulevar Mihajla Pupina 3.0, 81m2 (lođa 2m2), 3/8, CG, lift, interfon, podrum Izdaje se trosoban, potpuno sređen stan na izuzetno atraktivnoj lokaciji u bloku 30, u blizini svih bitnih sadržaja (autobuska stanica, tržni centar, škole, parkovi). Stan je veoma....

 
 
 
 
-12%

Promena cene sa 800 € na 700 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Centar, 700 €, 82,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 800 €
01.05.2026 - 700 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Izdavanje stanova Novi Sad u ponudi je prostran i funkcionalan trosoban stan površine 82m2 koji se nalazi u samom centru Novog Sada na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu. Stan je smešten na 3 spratu u zgradi bez lifta u mirnoj jednosmernoj ulici sa drvoredom bez bučnih lokala....

 
 
 
 
-12%

Promena cene sa 800 € na 700 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Blok 63, 700 €, 91,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 800 €
08.05.2026 - 700 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 51281, V/IX, klima, lift, terasa, izvorno stanje, stara gradnja. Lep renoviran stan, komforan i funkcionalan, poseduje veliki dnevni boravak, tri spavace sobe, kuhinju sa trpezarijom, kupatilo, poseban toalet, lodju. Stan je klimatizovan dve klime, CG. Potpuno opremljen....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 790 € na 760 € dana 10.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Zemun, 760 €, 78,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 750 €
20.03.2026 - 820 €
27.03.2026 - 790 €
10.04.2026 - 760 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 98133, XIII/, klima, lift, renoviran, stambena zgrada. Lep renoviran stan, komforan i funkcionalan, svetao, ima tri sobe dnevna i dve spavace, kompletno namesten i opremljen potpuno novom tehnikom, poseban toalet, dve lodje sa fantasticnim pogledom na lido, centralno....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 90.000 € na 85.000 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, SOMBOR, 85.000 €, 77,00 m2 cca 1100 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.03.2026 - 90.000 €
24.04.2026 - 85.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaje se dvoiposoban stan površine 77 m², koji se nalazi u prizemlju stambene zgrade u mirnom i atraktivnom delu grada – Selenča. Stan je kompletno namešten i prodaje se sa svim nameštajem. Prostor je svetao, prijatan i funkcionalno organizovan. Stan ima dve terase koje dodatno....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 700 € na 650 € dana 10.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, JAGODINA, 650 €, 102,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.03.2026 - 700 €
10.04.2026 - 650 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Izdaje se svetao i komforan stan ukupne površine 102 m². Stan se sastoji od tri spavaće sobe, prostranog dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, kupatila i terase. Stan je u potpunosti namešten i opremljen, spreman za useljenje. Troškovi su pristupačni. Postoji mogućnost iznajmljivanja....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 400 € na 380 € dana 03.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NIŠ, Staro Groblje, 380 €, 102,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 400 €
03.04.2026 - 380 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Izdaje se sprat u kući u blizini Difa-a, na prvom spratu porodične kuće, sa posebnim ulazom. Površina stana je 102 m2. Sastoji se od ulaznog hodnika, velikog dnevnog boravka, kuhinje, trpezarije, dve spavaće sobe, i kupatila. Stan je orjentisan tako da ima puno dnevne svetlosti, u....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 2.000 € na 1.800 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 1.800 €, 110,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 2.000 €
01.05.2026 - 1.800 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Odličan stan, smešten u novoj zgradi u blizini Hrama svetog Save. Mirna ulica sa dosta novih zgrada i izuzetnim sadržajem u neposrednoj blizini - brojne prodavnice, restorani, kafići i Kalenić pijaca. Zgrada ima moderni eksterijer sa liftom koji vodi do garaže zgrade. Stan se nalazi....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • svenekretnine do 110000 eura barem 80 m2 za namešten pala cena (19)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>