• GoHome Professional
svenekretnine do 110000 eura barem 80 m2 renoviran - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • svenekretnine do 110000 eura barem 80 m2 renoviran - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - svenekretnine do 110000 eura barem 80 m2 renovirano do 12 eura/m2 pala cena što skuplji

  • Za upit "svenekretnine do 110000 eura barem 80 m2 renovirano do 12 eura/m2 pala cena što skuplji" pronađeno 5 nekretnina - prosečna cena 9 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 688 eura
    • do 861 eura (prosečna cena)
    • do 1000 eura
    • do 8 eura/m2 (prosečna cena)
  •  Po detaljima
    • polunamešten
    • luksuzan
    • lođa
    • opremljen
    • 2.sprat
  • Slike

Pretraženo 201 159 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-18%

Promena cene sa 2.200 € na 1.800 € dana Danas
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Poslovni prostor, NOVI SAD, Stari Grad, 1.800 €, 275,00 m2 cca 7 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 2.200 €
15.05.2026 - 1.800 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.svenekretnine.com

U ponudi je reprezentativan poslovni prostor za izdavanje u Novom Sadu, u samom srcu Starog Grada, u prestižnoj ulici Zlatne grede, u pešačkoj zoni. Prostor se nalazi u prizemlju, potpuno je renoviran i ima ukupnu površinu od 275m2, uz podrum od 40m2 i dvorište od 150m2. Raspolaže....

 
 
 
 
-13%

Promena cene sa 1.500 € na 1.300 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 1.300 €, 200,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 1.500 €
01.05.2026 - 1.300 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Veoma komforan stan, potpuno renoviran i luksuzno opremljen, sastoji se od dva stana spojena u jedan, a čine ga dnevni boravak sa izdvojenim radnim delom, kuhinja i trpezarija, četiri spavaće sobe, kupatilo sa đakuzi kadom. U stanu postoje filteri za vodu, pet klima uređeja, visina....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 1.100 € na 990 € dana 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Vračar, 990 €, 115,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 1.100 €
27.03.2026 - 990 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Kalenic, Golsvordijeva, 3.0, 115 m2 sa lodjom, II od VI spratova, cg, lift, interfon, klima, delimicno renoviran, delimicno namesten, odmah useljiv, uknjizen, starogradnja. Na fantasticnoj lokaciji, u srcu Vracara, izdaje se izuzetan stan u mirnoj i odrzavanoj zgradi na samo par minuta....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'svenekretnine do 110000 eura barem 80 m2 renovirano do 12 eura/m2 pala cena što skuplji'
760 €
700 €
 
-5%

Promena cene sa 840 € na 800 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Vračar, 800 €, 80,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.04.2026 - 800 €
10.04.2026 - 940 €
17.04.2026 - 840 €
01.05.2026 - 800 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.svenekretnine.com

2.5, Kalenić, Ivana Đaje, 80m2, 1/5, CG, lift, terasa, lođa, renoviran Izuzetno miran i tih stan na top lokaciji. Renoviran i prostran. Iz hodnika se ulazi u sve prostorije i svaka od njih je sa prirodnom ventilacijom. Blizina škole, vrtića, Hrama, parka. Infostan 14.500. Nisu dozvoljeni....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 800 € na 750 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Poslovni prostor, NOVI SAD, Kej, 750 €, 72,00 m2 cca 10 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 800 €
08.05.2026 - 750 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Novi Sad, Centar, ulica Beogradski kej. Renoviran poslovni prostor na visokom prizemlju poslovne zgrade. Nadomak šetališta keja, Dunavskog parka i pešačke zone. Ovaj poslovni prostor čine tri kancelarije ukupne površine 72m2 – dve veće i jedna manja. Pored kancelarijskog dela, prostor....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-5 (od ukupno 5)

<< <1> >>