• GoHome Professional
svenekretnine do 110000 eura barem 80 m2 renoviran - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • svenekretnine do 110000 eura barem 80 m2 renoviran - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - svenekretnine do 110000 eura barem 80 m2 renovirano 1.sprat

  • Za upit "svenekretnine do 110000 eura barem 80 m2 renovirano 1.sprat" pronađeno 18 nekretnina - prosečna cena 140 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 100000 eura (malo jeftiniji)
    • 110000 eura (malo skuplji)
    • do 11 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 201 159 nekretnina (58 agencija i portala)

  Izdavanje, Stan, NIŠ, Pantelej, 400 €, 81,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Izdaje se luksuzan, dvoiposoban stan u Durlanu. Nalazi se na prvom spratu u stambenoj zgradi novije gradnje, bez lifta. Stan je kompletno renoviran, sa svim novim stvarima, kako nameštajem tako i novim električnim uređajima. Površina stana je 81m m2 i odlične je strukture. Sastoji....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 1.000 €, 85,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.svenekretnine.com

U strogom centru grada, u ulici Kneza Miloša , izdaje se potpuno renoviran, troiposoban stan, sa dva mokra čvora, kompletnom ugradnom kuhinjom i lepom, velikom terasom. Može se koristiti i kao poslovni i kao stambeni prostor; izdaje se prazan (u narednih nekoliko dana će biti završeni....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 1.000 €, 85,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Danas,

www.svenekretnine.com

Izdaje se polunamesten stan, u zavisnosti od potrebe zakupca može se opremiti. Stan se može koristiti za stanovanje i kao poslovni prostor. Prvi sprat, stara gradnja, dvorišna zgrada, renovirano, mogucnost parking mesta uz doplatu 100€ mesečno. Kućni ljubimci nisu dozvoljeni. Zakupnina....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'svenekretnine do 110000 eura barem 80 m2 renovirano 1.sprat'
103.000 €
1.700 €
1.800 €
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 1.000 €, 86,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Renoviran stan za izdavanje u Beogradu, u opštini Savski Venac, u delu Kneza Miloša. Stan je strukture 3.0, površine 86 m², nalazi se na 1. spratu od ukupno 3. Pogodan je za porodice i parove koji traže komforan prostor na odličnoj lokaciji. Izdaje se na duži vremenski period, uz....

 
 
 
  Stan, SOMBOR, 74.300 €, 76,00 m2 cca 980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

STOPIRANA PRODAJA!!! STAN! Nedaleko od venca se prodaje trosoban stan od 76m2 na prvom spratu. Stan čini predsoblje, tri velike sobe, kupatilo, kuhinja i terasa od 20m2. Grejanja je na inverter klimu, kaljevu i TA peć. Na spoljnom zidu spavaće sobe je urađena izolacija, pre par godina....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 700 €, 75,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 127453, I/III, klima, francuski balkon, terasa, renoviran. Izdaje se osuncan, dvostrano orijentisan salonski stan na 1. spratu, u blizini Bulevara kralja Aleksandra i Vojislava Ilica. Stan se sastoji od dve spavace sobe, dnevnog boravka i dodatne, visenamenske sobe....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Brzi Brod, 550 €, 117,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Izdaje se troiposoban stan u kući u Brzom Brodu. Površina stana je 117m2. Nalazi se na prvom spratu porodične kuće. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, tri manje sobe, kupatila i toaleta. Postoji i velika lepa terasa. Kuća je lepo orijentisana i osvetljena, tako....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BATAJNICA, 1.000 €, 120,00 m2 cca 8 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 131478, PR/I, video nadzor, izlog, klima, telefon, renoviran, zidani, fasada nova, parking, dvoriste/basta, poslovna zgrada. Vrhunska lokacija: Strogi centar sa izuzetno visokom frekvencijom saobracaja i pesaka i maksimalnom vidljivoscu objekta. Povrsina i fleksibilnost:....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 2.200 €, 130,00 m2 cca 17 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Poslovni prostor na odličnoj lokaciji u Beogradu, u delu Vračara kod Hrama Svetog Save. Nalazi se na prvom spratu salonske zgrade i renoviran je, što ga čini pogodnim za različite poslovne namene. Prostor ima ukupno 130 m² i sastoji se od 5 prostorija, uz jednu centralnu prolaznu....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 1.990 €, 131,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Zvezdara, Vukov spomenik - Ćirila i Metodija 3.0, 131m2, terasa 25m2, 1/3, CG, lift, interfon, parking mesto U neposrednoj blizini Vukovog spomenika izdaje se savremen trosoban stan u stambenom kompleksu "Oaza" sa obezbeđenjem, parking mestom, prostranom zastakljenom terasom površine....

 
 
 
  Kuća, IRIG, 87.550 €, 138,00 m2 cca 630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 130307, 10.77a, spratna, jedan sprat i porkro, struja, klima, terasa(3), uknjizen, renoviran, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra, dvoriste/basta, podrum, ostava, mogucnost prosirenja. Odlicna, spratna, funkcionalna kuca od cca.138m2 rasporedjenih na tri etaze, u....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 3.800 € na 3.600 € dana 03.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Savski Venac, 3.600 €, 216,00 m2 cca 17 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 3.800 €
03.04.2026 - 3.600 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Centar, Brankova, 5.0 poslovni prostor od 216 m2 sa terasom, I od IV sprata, eg, telefon, bez lifta, interfon, video nadzor, ktv, internet, klima, odmah useljiv, renoviran, uknjizen, novogradnja. Poslovni prostor u luksuznoj poslovnoj zgradi u najatraktivnijoj zoni u centru grada.....

 
 
 
  Izdavanje, Kuća, BEOGRAD, Dorćol, 3.500 €, 221,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Dorćol, Cara Dušana u blizini Kalemegdana, prodajemo zasebni stambeno-poslovni objekat ukupne korisne površine 221m2. Stambeno-poslovni objekat čine: suteren, prizemlje, prvi sprat i potkrovlje. Suteren i prizemlje su međusobno povezani unutrašnjim stepeništem i električnim teretnim....

 
 
 
  Izdavanje, Kuća, BEOGRAD, Voždovac, 3.500 €, 300,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 124613, 5a, spratna, struja, klima, terasa, renoviran, stara gradnja. Vila iz 30.god.porodicna salonska kuca,nekadasnjeg ministra u vladi Milana Stojadinovica. Izvanredna pozicija,preko puta Bajronovog parka,u najlepsem delu Vozdovca. Udaljenost 15'kolima od centra....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Filmski Grad, 1.500 €, 240,00 m2 cca 6 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano