• GoHome Professional
svenekretnine do 110000 eura barem 80 m2 što jefti - GoHome - kupujem, prodajem, tražim : potraži na gohome
  • svenekretnine do 110000 eura barem 80 m2 što jefti - GoHome - kupujem, prodajem, tražim : potraži na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - svenekretnine do 110000 eura barem 80 m2 što jeftiniji interfon

  • Za upit "svenekretnine do 110000 eura barem 80 m2 što jeftiniji interfon" pronađeno 190 nekretnina - prosečna cena 51 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 100000 eura (malo jeftiniji)
    • 110000 eura (malo skuplji)
    • do 11 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • potkrovlje
    • prizemlje
    • novogradnja
    • 1.sprat
    • dvorište
  • Slike

Pretraženo 200 987 nekretnina (58 agencija i portala)

  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Dorćol, 4.440 €, 303,00 m2 cca 15 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Luksuzan poslovni prostor u poslovnoj zgradi u sklopu koje se nalazi i kafić. Prostor je kompletno opremljen kancelarijskim nameštajem. Prostor je veoma komforan, a sastoji se od više kancelarija, konferencijske sale, prostrane open space prostorije, kuhinje, toaleta. Kancelarije....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Gornji Grad, 4.510 €, 410,00 m2 cca 11 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Zemun, Gornji grad - Cara Dušana poslovni prostor, 410m2, terasa, 2/3, EG, telefon, interfon, parking Višenamenski poslovni prostor, na odličnoj lokaciji u Zemunu. Sastoji se od deset kancelarija i postoji mogućnost prilagođavanja prostora. Poseduje kuhinju, mokri čvor i terasu, kao....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NOVI SAD, Nova Detelinara, 4.650 €, 216,00 m2 cca 22 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 90399, klima, terasa, garaza, parking, dvoriste/basta, poslovna zgrada. Poslovni prostor od 382m2+40m2 parkinga (prizemlje i sprat), novija gradnja 2000 god ,Dvoriste od 1500 m2 izuzetno sredjeno,izuzetno mirna lokacija, kolski prilaz objektu,10 kancelarija,2 kuhinja,2....

 
 
 
  Izdavanje, Kuća, BEOGRAD, Autokomanda, 4.900 €, 360,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Lepa, veoma komforna kuća na najlepšoj lokaciji lokaciji, preko puta Zvezdinog stadiona. Kuća je spratna, izuzetno funkcionalna, te je pogodna i kao poslovni i kao stambeni prostor. Bruto površina kuće je 550m2, dok je neto površina 360m2. Prostire se na tri sprata, a svaki sprat....

 
 
 
  Izdavanje, Kuća, BEOGRAD, 5.000 €, 600,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Komforna kuća u mirnom delu Voždovca, nedaleko od crkve, građena je pre 30ak godina, a nedavno renovirana. Kuća se prostire na 4 etaže, a nalazi se na 6a placa. Sastoji se od četiri dnevne sobe, četiri kuhinje, sedam spavaćih soba, pet kupatila, dve terase, dva balkona. Ima dva ulaza,....

 
 
 
  Izdavanje, Kuća, BEOGRAD, Senjak, 5.000 €, 375,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Savski venac, Senjak - Sanje Živanovića kuća, 6.0, 375m2 (terasa 32m2), PO+PR+I+II, EG, plac 894m2, telefon, interfon, podrum, dve garaže, struja, voda, kanalizacija, asfalt. Izdaje se kuća na Senjaku sa izuzetno lepo uređenim vrtom i dvorištem u blizini francuskog vrtića i engleske....

 
 
 
  Izdavanje, Kuća, BEOGRAD, Voždovac, 5.300 €, 604,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Vozdovac, Nikole Djurkovica, 11.0 kuca od 604 m2 sa 2 terase i 2 balkona, na placu od 6 ari, PR + II + PTK, eg, telefon, interfon, odmah useljiva, renovirana, uknjizena na 157 m2 u osnovi (ukupno 4 nivoa), garaza, vise parking mesta, kuca iz 1990. godine. Izdaje se porodicna kuca....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Dedinje, 5.420 €, 295,00 m2 cca 18 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Luksuzan, veoma komforan poslovni prostor na elitnoj lokaciji, u novoj poslovnoj zgradi. Prostor se nalazi na prvom spratu, a sastoji se od open space-a, devet kancelarija, čajne kuhinje, ostave i dva bloka toaleta. Grejanje je podno i uz pomoć fan coil sistema. U samoj zgradi nalaze....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 6.900 € na 6.500 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Kuća, BEOGRAD, Golf Naselje, 6.500 €, 500,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 6.900 €
01.05.2026 - 6.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Čukarica - Golf naselje kuća, 500m2, terase, SUT+PR+II, pogno grejanje na gas, interfon, video nadzor, alarm, podrum, parking, bazen, garaža, struja, voda, kanalizacija, plac 274m2 U ekskluzivnom delu Beograd, u prestižnom Golf naselju, na samo stotinak metara od šume Košutnjak, izdaje....

 
 
 
  Izdavanje, Kuća, BEOGRAD, Učiteljsko Naselje, 7.000 €, 500,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Uciteljsko naselje, Uciteljska, 10.0 kuca od 500 m2, terase, SUT + PR + I + PTK, eg + grejanje na cvrsto gorivo (ugalj, drva), mogucnost grejanja na naftu, tel, bez lifta, interfon, topla voda, useljiva po dogovoru, 3 parking mesta u dvoristu, zidana 2000. godine. Odlicna kuca sa....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NOVI SAD, Centar, 8.760 €, 584,00 m2 cca 15 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijska oznaka 9189878. U srcu Novog Sada, pod hladom tri platana, prostire se 27 metara do ulice prelep, svetao i moderan poslovni prostor površine 584 m², idealan za kancelarije i tihu delatnost, sa mogućnošću obezbeđivanja do 6 parking mesta, od gradske vreve izolovan prvoklasnim....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Novi Beograd, 9.000 €, 653,00 m2 cca 14 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Novi Beograd, Stari Merkator - Bulevar Maršala Tolbuhina poslovni prostor, 653m2, PR+I/2, toplotne pumpe, lift, telefon, interfon, garaže Ozdaje se funkcionalan i prostran poslovno-kancelarijski prostor. Sastoji se od prizemlja i prvog sprata. Prizemlje(321m2): dve velike prostorije....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, PANČEVO, Donji Grad, 10.000 €, 1212,00 m2 cca 8 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Pančevo, Donji grad - Mladih kaplara poslovni prostor, 1212m2, PO+PR+I, toplotne pumpe, telefon, interfon, podrum, parking Izdaje se objekat na veoma atraktivnoj i prometnoj lokaciji, što omogućava visok nivo vidljivosti. Zbog strateške pozicije, objekat je pristupačan sa dve strane,....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Zemun, 15.000 €, 2150,00 m2 cca 7 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Zemun, Plavi horizonti (TC Zmaj) - Cara Konstantina poslovni prostor, 2150m2 (magacinski prostor 1800m2 + kancelarije 350m2), PR+1, toplotne pumpe/podno, lift, interfon, parking, asfalt U neposrednoj blizini TC "Zmaj" izdaje se novi kancelarijsko-magacinski prostor. Ukupna površina....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Blok 65, 39.446 €, 1793,00 m2 cca 22 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Ekskluzivan poslovni prostor u središtu poslovne zone, nadomak poznatih poslovnih objekata Airport City, kao i stambenih naselja West 65, A blok Prostor je izuzetno komforan, prostire se na prva tri sprata nove faze luksuznog stambeno-poslovnog kompleksa The One. Organizacija prostora....

 
 
 
  Kuća, KOVIN, 56.000 €, 110,00 m2 cca 510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Kovin, Pločica - Kralja Petra I kuća, 110m2 (terasa5m2), prizemlje, TA, interfon, podrum, parking, struja, voda, kanalizacija, asfalt, plac 8.88 ari Na 10km od Kovina, a na 40km od Beograda, u mestu Pločica, prodaje se kuća sagrađena na placu od 8.88 ari. Prostorije: velika kuhinja....

 
 
 
  Stan, SOMBOR, Nova Selenča, 75.000 €, 97,00 m2 cca 770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

STAN! Četvorosoban, 97m2, Selenča, kod staračkog doma, nalazi se na V-tom spratu u zgradi koja ima LIFT. Sastoji se iz 3 sobe, dnevnog boravka i trpezarije sa kuhinjom otvorenog koncepta, ostave i kupatila. UKNJIŽEN I ODMAH USELJIV! Grejanje je na klimu, CG je iskljuceno skroz, ali....

 
 
 
  Stan, VELIKO GRADIŠTE, 75.600 €, 75,00 m2 cca 1010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Veliko Gradište, centar - Albanske spomenice 3.0, 75m2 (lođa 4m2), 4/4, EG/struja, inverter klima, interfon, parking U ponudi trosoban stan i samom centru Velikog Gradišta, u ulici preko puta parka. Nalazi se u potkrovlju, u nivou četvrtog sprata, u kvalitetnom, održavanom objektu....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, 95.000 €, 76,00 m2 cca 1250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Mladenovac, centar - Igmanska 3.0, 76m2 (terasa + lođa 4m2), 3/4, CG, telefon, interfon, podrum, garaža U ponudi uknjižen, očuvan trosoban stan u centru Mladenovca. Nalazi se na trećem spratu u zgradi bez lifta. Prostorije: dnevna soba, kuhinja, trpezarija, dve spavaće sobe, kupatilo,....

 
 
 
  Stan, ĆUPRIJA, 103.422 €, 78,00 m2 cca 1330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju stanovi različitih kvadratura u jednoj od najatraktivnijih lokacija u Ćupriji – sama glavna ulica, idealno za porodično stanovanje ili investiciju. Karakteristike objekta i stanova: PVC stolarija renomirane marke REHAU – vrhunska termo i zvučna izolacija Podno grejanje....

 
 
 
  Stan, ĆUPRIJA, 103.752 €, 78,00 m2 cca 1330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

 
 
 
  Stan, ĆUPRIJA, 105.468 €, 79,00 m2 cca 1340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 169-190 (od ukupno 190)

<< <1 2 3 4 5> >>