• GoHome Professional
svenekretnine do 110000 eura što jeftiniji barem 8 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • svenekretnine do 110000 eura što jeftiniji barem 8 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - svenekretnine do 110000 eura što jeftiniji barem 80 m2 za studente 1.sprat porasla cena

  • Za upit "svenekretnine do 110000 eura što jeftiniji barem 80 m2 za studente 1.sprat porasla cena" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 100000 eura (malo jeftiniji)
    • 110000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 987 nekretnina (58 agencija i portala)

 
+9%

Promena cene sa 550 € na 600 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Cerak, 600 €, 80,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 600 €
03.04.2026 - 550 €
01.05.2026 - 600 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Odličan komforan stan 80m2 sa terasom na Ceraku,mirna porodična lokacija u jednom od najlepših i najmirnijih delova naselja u tihoj i mirnoj ulici bez buke saobraćaja. Smešten je u urednoj zgradi sa svega dva stana, što obezbedjuje dodatnu privatnost. Korisna površina stana 70m2 nalazi....

 
 
 
 
+6%

Promena cene sa 93.000 € na 99.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, ĆUPRIJA, 99.000 €, 163,00 m2 cca 610 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 93.000 €
08.05.2026 - 99.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaje se spratna kuća površine 163m2 na placu od 3.91 ar, raspoređenih u tri nivoa i to suteren, prvi sprat i potkrovlje. U suterenu se nalazi dnevna soba sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatilo i hodnik. Prvi sprat čine dnevna soba sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavaće....

 
 
 
 
+2%

Promena cene sa 100.900 € na 103.100 € dana 20.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NIŠ, Pantelej, 103.100 €, 99,00 m2 cca 1040 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 100.900 €
20.03.2026 - 103.100 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju stan u manjoj višeporodičnoj zgradi, u mirnom delu grada, na Pantaleju. Stan ima 99m2, nalazi se na prvom spratu, visoko prizemlje. Po strukturi je troiposoban i sastoji se od ulaznog hodnika, kuhinje i trpezarije, višenamenskog dnevnog boravka, dve spavaće sobe, kupatila....

 
 
 
 
+16%

Promena cene sa 95.000 € na 110.000 € dana 10.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, DONJE VLASE, 110.000 €, 250,00 m2 cca 440 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 95.000 €
10.04.2026 - 110.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju dve kuće, veća i manja, sa prelepim placem, na pola puta od Donjeg Vlasa. Plac je površine 65,39 ari u jednom komadu. Kuće su potpuno zasebne celine. Veća kuća, objekat br.1, je bruto površine u osnovi 96m2, spratnosti prizemlje i sprat, ukupna bruto površina 192m2. Kuća....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • svenekretnine do 110000 eura što jeftiniji barem 80 m2 za 1.sprat porasla cena (4)
  • svenekretnine do 110000 eura što jeftiniji barem 80 m2 za studente 1.sprat (2)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>