• GoHome Professional
svenekretnine do 110000 eura što jeftiniji barem 8 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • svenekretnine do 110000 eura što jeftiniji barem 8 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - svenekretnine do 110000 eura što jeftiniji barem 80 m2 za namešten pala cena

  • Za upit "svenekretnine do 110000 eura što jeftiniji barem 80 m2 za namešten pala cena" pronađeno 16 nekretnina - prosečna cena 112 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 100000 eura (malo jeftiniji)
    • 110000 eura (malo skuplji)
    • do 8 eura/m2 (prosečna cena)
  •  Po detaljima
    • parking
    • pogodan
    • lift
    • interfon
    • 3.sprat
  • Slike

Pretraženo 200 987 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-25%

Promena cene sa 400 € na 300 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NIŠ, Palilula, 300 €, 74,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 400 €
08.05.2026 - 300 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Izdaje se komforan dvoiposoban stan 74m2 na trećem spratu stambene zgrade bez lifta. Sastoji se od prostranog hodnika, dve spavaće sobe, kupatila, odvojene kuhinje, trpezarije i velikog svetlog dnevnog boravka sa izlazom na terasu sa prelepim pogledom na grad. Takodje postoji izlaz....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 400 € na 380 € dana 03.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NIŠ, Staro Groblje, 380 €, 102,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 400 €
03.04.2026 - 380 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Izdaje se sprat u kući u blizini Difa-a, na prvom spratu porodične kuće, sa posebnim ulazom. Površina stana je 102 m2. Sastoji se od ulaznog hodnika, velikog dnevnog boravka, kuhinje, trpezarije, dve spavaće sobe, i kupatila. Stan je orjentisan tako da ima puno dnevne svetlosti, u....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 650 € na 598 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Banjica, 598 €, 80,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 650 €
24.04.2026 - 598 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Beograd, Voždovac, Vračar- Paunova 80m2, 3.0, 5/6, CG, lift Namešten stan, na petom spratu stambene zgrade sa liftom. Nalazi se u mirnoj ulici, u blizini svih bitnih sadržaja. Prostorije: prostrana dnevna soba sa trpezarijom, kuhinja, dve spavaće sobe, kupatilo, toalet, hodnik, lođa....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'svenekretnine do 110000 eura što jeftiniji barem 80 m2 za namešten pala cena'
650 €
680 €
700 €
 
-20%

Promena cene sa 750 € na 600 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Liman III, 600 €, 80,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 950 €
24.04.2026 - 750 €
08.05.2026 - 600 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Novi Sad, Liman III, ulica Balzakova. Predstavljamo kompletno namešten komforan trosoban stan u neposrednoj blizini škole, vrtića, Doma zdravlja. Ovaj stambeni prostor čine ulazni hodnik, dnevni bravak sa trpezarijskim delom, odvojena kuhinja, dve spavaće sobe, kupatilo sa tuš kabinom....

 
 
 
 
-12%

Promena cene sa 800 € na 700 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Blok 63, 700 €, 91,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 800 €
08.05.2026 - 700 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 51281, V/IX, klima, lift, terasa, izvorno stanje, stara gradnja. Lep renoviran stan, komforan i funkcionalan, poseduje veliki dnevni boravak, tri spavace sobe, kuhinju sa trpezarijom, kupatilo, poseban toalet, lodju. Stan je klimatizovan dve klime, CG. Potpuno opremljen....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 800 € na 750 € dana 10.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Blok 30, 750 €, 81,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 850 €
20.03.2026 - 800 €
10.04.2026 - 750 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Novi Beograd, Blok 30 - Bulevar Mihajla Pupina 3.0, 81m2 (lođa 2m2), 3/8, CG, lift, interfon, podrum Izdaje se trosoban, potpuno sređen stan na izuzetno atraktivnoj lokaciji u bloku 30, u blizini svih bitnih sadržaja (autobuska stanica, tržni centar, škole, parkovi). Stan je veoma....

 
 
 
 
-17%

Promena cene sa 900 € na 750 € dana 10.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 750 €, 150,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 900 €
10.04.2026 - 750 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Izdaje se luksuzno namešten stan u zgradi u blizini ambulante Rasadnik, na drugom spratu u zgradi bez lifta. Površina stana je 150m2, a struktura je čevorosoban. Stan se sastoji iz ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, tri spavaće sobe, kupatila i dve terase. Grejanje....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 790 € na 760 € dana 10.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Zemun, 760 €, 78,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 750 €
20.03.2026 - 820 €
27.03.2026 - 790 €
10.04.2026 - 760 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 98133, XIII/, klima, lift, renoviran, stambena zgrada. Lep renoviran stan, komforan i funkcionalan, svetao, ima tri sobe dnevna i dve spavace, kompletno namesten i opremljen potpuno novom tehnikom, poseban toalet, dve lodje sa fantasticnim pogledom na lido, centralno....

 
 
 
 
-11%

Promena cene sa 900 € na 800 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 800 €, 83,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 900 €
01.05.2026 - 800 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Stan za izdavanje Strahinjića bana Na 6 spratu novije stambene zgrade u ulici Strahinjića bana, za izdavanje četvorosoban stan površine 83m2 sa terasom od 20m2. Stan je kompletno namešten. Ima centralno grejanje, klimatizaciju. Zgrada je sa liftom i interfonom. Stan se izdaje na duži....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 850 € na 800 € dana 03.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Telep, 800 €, 79,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.03.2026 - 850 €
03.04.2026 - 800 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Novi Sad, Telep, Bulevar patrijarha Pavla. Namešten troiposoban stan na odličnoj lokaciji. Neposredna blizina nove zgrade hitne pomoći, škole, vrtića, supermarketa. Ovaj svetao stambeni prostor čine dnevni boravak sa kuhinjom, tri spavaće sobe, kupatilo sa tuš kabinom, odvojen toalet....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 1.000 € na 900 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Vračar, 900 €, 75,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.04.2026 - 1.200 €
17.04.2026 - 1.000 €
08.05.2026 - 900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Krunska - Stan za izdavanje Na početku Krunske ulice, za izdavanje trosoban kompletno namešten stan na 6 spratu stambene zgrade. Stan se sastoji od predsoblja, kuhinje sa terasom i ostavom, dnevne sobe, trpezarije sa terasom, spavaće sobe, radne sobe i kupatila. Dvostrano je orjentisan....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 1.100 € na 990 € dana 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Vračar, 990 €, 115,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 1.100 €
27.03.2026 - 990 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Kalenic, Golsvordijeva, 3.0, 115 m2 sa lodjom, II od VI spratova, cg, lift, interfon, klima, delimicno renoviran, delimicno namesten, odmah useljiv, uknjizen, starogradnja. Na fantasticnoj lokaciji, u srcu Vracara, izdaje se izuzetan stan u mirnoj i odrzavanoj zgradi na samo par minuta....

 
 
 
 
-13%

Promena cene sa 1.500 € na 1.300 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Blok 11, 1.300 €, 200,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 1.500 €
01.05.2026 - 1.300 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 128497, II/VI, klima, lift, terasa, garaza, parking. Extra stan, potpuno sredjen, komforan i funkcionalan veoma udoban. Poseduje veliki dnevni boravak, cetri spavace sobe, opremljenu kuhinju i trpezariju, dva kupatila djakuzi i tus kabina, predsoblje, lepu lodju opremljenu....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 2.000 € na 1.800 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 1.800 €, 110,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 2.000 €
01.05.2026 - 1.800 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Odličan stan, smešten u novoj zgradi u blizini Hrama svetog Save. Mirna ulica sa dosta novih zgrada i izuzetnim sadržajem u neposrednoj blizini - brojne prodavnice, restorani, kafići i Kalenić pijaca. Zgrada ima moderni eksterijer sa liftom koji vodi do garaže zgrade. Stan se nalazi....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 79.000 € na 75.000 € dana 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, BEOGRAD, Čukarička Padina, 75.000 €, 85,00 m2 cca 880 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 79.000 €
27.03.2026 - 75.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 106786, struja, klima, terasa(2), uknjizen, nov, novogradnja, fasada nova, parking, mogucnost prosirenja. U ponudi predstavljamo splav na Adi. Splav se prodaje potpuno namesten sa razradjenim biznisom u vidu izdavanja stan na dan. Radi se o registrovanom splavu sa svim....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 90.000 € na 85.000 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, SOMBOR, 85.000 €, 77,00 m2 cca 1100 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.03.2026 - 90.000 €
24.04.2026 - 85.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaje se dvoiposoban stan površine 77 m², koji se nalazi u prizemlju stambene zgrade u mirnom i atraktivnom delu grada – Selenča. Stan je kompletno namešten i prodaje se sa svim nameštajem. Prostor je svetao, prijatan i funkcionalno organizovan. Stan ima dve terase koje dodatno....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-16 (od ukupno 16)

<< <1> >>