• GoHome Professional
svenekretnine centralno grejanje što veći zadnjih - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • svenekretnine centralno grejanje što veći zadnjih - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - svenekretnine centralno grejanje što veći zadnjih 14 dana do 7 eura/m2 lift pala cena

  • Za upit "svenekretnine centralno grejanje što veći zadnjih 14 dana do 7 eura/m2 lift pala cena" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po ceni
    • 6 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 7 eura/m2 (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 201 173 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-11%

Promena cene sa 900 € na 800 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Poslovni prostor, NOVI SAD, Centar, 800 €, 136,00 m2 cca 6 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.03.2026 - 1.000 €
03.04.2026 - 900 €
08.05.2026 - 800 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Novi Sad, Centar, ulica Šafarikova. Izdavanje odličnog petosobnog stana u shrhe poslovnog prostora. Ovaj poslovni prostor nalazi se preko puta Srpskog narodnog pozorišta, a nadomak Pupinove palate, niza poslovnih i uslužnih objekata. Pozicioniran na III spratu zgrade bez lifta. Čine....

 
 
 
 
-12%

Promena cene sa 800 € na 700 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Blok 63, 700 €, 91,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 800 €
08.05.2026 - 700 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 51281, V/IX, klima, lift, terasa, izvorno stanje, stara gradnja. Lep renoviran stan, komforan i funkcionalan, poseduje veliki dnevni boravak, tri spavace sobe, kuhinju sa trpezarijom, kupatilo, poseban toalet, lodju. Stan je klimatizovan dve klime, CG. Potpuno opremljen....

 
 
 
 
-20%

Promena cene sa 750 € na 600 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Liman III, 600 €, 80,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 950 €
24.04.2026 - 750 €
08.05.2026 - 600 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Novi Sad, Liman III, ulica Balzakova. Predstavljamo kompletno namešten komforan trosoban stan u neposrednoj blizini škole, vrtića, Doma zdravlja. Ovaj stambeni prostor čine ulazni hodnik, dnevni bravak sa trpezarijskim delom, odvojena kuhinja, dve spavaće sobe, kupatilo sa tuš kabinom....

 
 
 
 
-11%

Promena cene sa 550 € na 490 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 490 €, 77,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 650 €
08.05.2026 - 550 €
15.05.2026 - 490 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Izdaje se lux, trosoban stan u centru Niša, na par minuta od pešačke zone, preko puta Učitelj Tasine škole, iznad kafića Harmoni. Nalazi se na petom spratu u stambenoj zgradi, sa dva lifta. Stan je sređen i opremljen svim potrebnim novim nameštajem i novim električnim uređajima. Površina....

 
 
 
 
-11%

Promena cene sa 280 € na 250 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 250 €, 43,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 280 €
08.05.2026 - 250 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Izdaje se odličan stan na atraktivnoj lokaciji, u blizini Medicinskog fakulteta. Nalazi se na petom spratu u stambenoj zgradi, bez lifta. Stan je sređen i opremljen svim potrebnim nameštajem i električnim uređajima. Površina stana je 43 m2 i odlične je strukture. Sastoji se od ulaznog....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • svenekretnine što veći zadnjih 14 dana do 7 eura/m2 lift pala cena (8)
  • svenekretnine centralno grejanje što veći do 7 eura/m2 lift pala cena (1)
  • svenekretnine centralno grejanje što veći zadnjih 14 dana lift pala cena (4)
  • svenekretnine centralno grejanje što veći zadnjih 14 dana do 7 eura/m2 pala cena (1)
  • svenekretnine centralno grejanje što veći zadnjih 14 dana do 7 eura/m2 lift (2)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)