• GoHome Professional
svenekretnine barem 80 m2 pala cena do 684 eura - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • svenekretnine barem 80 m2 pala cena do 684 eura - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - svenekretnine barem 80 m2 pala cena do 684 eura

  • Za upit "svenekretnine barem 80 m2 pala cena do 684 eura" pronađeno 17 nekretnina - prosečna cena 6 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 649 eura (malo jeftiniji)
    • 718 eura (malo skuplji)
    • do 6 eura/m2 (prosečna cena)
  •  Po detaljima
    • 3.sprat
    • namešten
    • parking
    • pogodan
    • useljiv
  • Slike

Pretraženo 201 173 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-24%

Promena cene sa 900 € na 680 € dana 03.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 680 €, 75,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 900 €
03.04.2026 - 680 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Izdaje se odličan, do sada neuseljavan stan, u blizini Čaira. Nalazi se na petom spratu u stambenoj zgradi novije gradnje, sa liftom. Stan je delimično namešten, sa opramljenom kuhinjom. Površina stana je 75 m2 i odlične je strukture. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 700 € na 650 € dana 10.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, JAGODINA, 650 €, 102,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.03.2026 - 700 €
10.04.2026 - 650 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Izdaje se svetao i komforan stan ukupne površine 102 m². Stan se sastoji od tri spavaće sobe, prostranog dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, kupatila i terase. Stan je u potpunosti namešten i opremljen, spreman za useljenje. Troškovi su pristupačni. Postoji mogućnost iznajmljivanja....

 
 
 
 
-20%

Promena cene sa 750 € na 600 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Liman III, 600 €, 80,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 950 €
24.04.2026 - 750 €
08.05.2026 - 600 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Novi Sad, Liman III, ulica Balzakova. Predstavljamo kompletno namešten komforan trosoban stan u neposrednoj blizini škole, vrtića, Doma zdravlja. Ovaj stambeni prostor čine ulazni hodnik, dnevni bravak sa trpezarijskim delom, odvojena kuhinja, dve spavaće sobe, kupatilo sa tuš kabinom....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'svenekretnine barem 80 m2 pala cena do 684 eura'
598 €
700 €
700 €
 
-14%

Promena cene sa 700 € na 600 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 600 €, 76,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 700 €
24.04.2026 - 600 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Izdaje se nov poslovni prostor na Bulevaru Nemanjića, pored Delte u novom luksuznom kompleksu. Nalazi se na osmom spratu u zgradi sa tri lifta i povšine je 76m2. Po strukturi je trosoban i sastoji se iz ulaznog dela, dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom i terase od 6m2, dve spavaće....

 
 
 
 
-12%

Promena cene sa 800 € na 700 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Poslovni prostor, JAGODINA, 700 €, 120,00 m2 cca 6 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.03.2026 - 800 €
01.05.2026 - 700 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Potreban Vam je lokal za iznajmljivanje na dobroj lokaciji? E od ove, bolje lokacije nema!!! Lokal se nalazi u srcu turističke zone, na 200 metara od Aqua parka i na korak od Vivo shoping centra. Površine 120m2, sastoji se iz prizemlja i suterenskog prostora, ima dva mokra čvora a....

 
 
 
 
-12%

Promena cene sa 800 € na 700 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Blok 63, 700 €, 91,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 800 €
08.05.2026 - 700 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 51281, V/IX, klima, lift, terasa, izvorno stanje, stara gradnja. Lep renoviran stan, komforan i funkcionalan, poseduje veliki dnevni boravak, tri spavace sobe, kuhinju sa trpezarijom, kupatilo, poseban toalet, lodju. Stan je klimatizovan dve klime, CG. Potpuno opremljen....

 
 
 
 
-11%

Promena cene sa 550 € na 490 € dana Danas
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 490 €, 77,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 650 €
08.05.2026 - 550 €
15.05.2026 - 490 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Izdaje se lux, trosoban stan u centru Niša, na par minuta od pešačke zone, preko puta Učitelj Tasine škole, iznad kafića Harmoni. Nalazi se na petom spratu u stambenoj zgradi, sa dva lifta. Stan je sređen i opremljen svim potrebnim novim nameštajem i novim električnim uređajima. Površina....

 
 
 
 
-20%

Promena cene sa 600 € na 480 € dana 03.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, JAGODINA, 480 €, 99,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.03.2026 - 600 €
03.04.2026 - 480 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.svenekretnine.com

U ponudi je prostran, svetao stan sa izuzetnim rasporedom i ogromnim potencijalom, idealan kako za život, tako i za poslovnu namenu. Lokacija: Blizina centra grada, u neposrednoj blizini bolnice i svih važnih javnih institucija. Zgrada se nalazi u mirnom, uređenom kompleksu koji deluje....

 
 
 
 
-20%

Promena cene sa 500 € na 400 € dana Danas
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NIŠ, Crveni Krst, 400 €, 86,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 500 €
15.05.2026 - 400 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.svenekretnine.com

U ponudi je četvorosoban stan iza Tehničkih fakulteta, u naselju Nikola Tesla, na visokom prizemlju, površine 86m2. Stan je vrlo komforan i lepo pozicioniran, sastoji se od ulaznog hodnika, odvojenog dnevnog boravka, sa izlazom na prostranu terasu, trpezarije sa kuhinjom, tri spavaće....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 380 € na 360 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NIŠ, Staro Groblje, 360 €, 100,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 380 €
08.05.2026 - 360 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Niš, Palilula - Izdaje se, 3.0 stan u kući, 100m2 u blizini DIF-a i fakulteta Zaštita na radu . Sastoji se iz dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatila i predsoblja. Stan ima svoje brojilo, i to je jedini trošak koji bi zakupci imali(utrošak po potrošnji),....

 
 
 
 
-12%

Promena cene sa 400 € na 350 € dana Danas
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Poslovni prostor, ĆUPRIJA, 350 €, 110,00 m2 cca 3 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 400 €
15.05.2026 - 350 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Lokal je površine 110m2 i nalazi se u glavnoj ulici u Ćupriji. Lokal je idealan za ordinaciju, privatnu kliniku, salon lepote, škole kao i za kancelarijski prostor. Ipred lokala je ostavljeno parking mesto koje ulazi u cenu zakupa. U cenu lokala ulaze računi za vodu i grejanje. Za....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 380 € na 350 € dana Danas
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NIŠ, Staro Groblje, 350 €, 102,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 400 €
03.04.2026 - 380 €
15.05.2026 - 350 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Izdaje se sprat u kući u blizini Difa-a, na prvom spratu porodične kuće, sa posebnim ulazom. Površina stana je 102 m2. Sastoji se od ulaznog hodnika, velikog dnevnog boravka, kuhinje, trpezarije, dve spavaće sobe, i kupatila. Stan je orjentisan tako da ima puno dnevne svetlosti, u....

 
 
 
 
-25%

Promena cene sa 400 € na 300 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NIŠ, Palilula, 300 €, 74,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 400 €
08.05.2026 - 300 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Izdaje se komforan dvoiposoban stan 74m2 na trećem spratu stambene zgrade bez lifta. Sastoji se od prostranog hodnika, dve spavaće sobe, kupatila, odvojene kuhinje, trpezarije i velikog svetlog dnevnog boravka sa izlazom na terasu sa prelepim pogledom na grad. Takodje postoji izlaz....

 
 
 
 
-19%

Promena cene sa 370 € na 300 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NIŠ, Pantelej, 300 €, 90,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 370 €
01.05.2026 - 300 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.svenekretnine.com

U ponudi je troiposoban nenamešten stan u kući na visokom prizemlju, površine 90m2. Stan se sastoji iz ulaznog hodnika, prostranog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, zatim kupatila, toaleta i tri spavaće sobe. Kuhinja je opremljena elementima. Stan je lepo osvetljen i sa dobrom....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 800 € na 750 € dana 03.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 750 €, 73,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 800 €
03.04.2026 - 750 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Funkcionalan, kompletno opremljen stan u zgradi novije gradnje, poseduje dnevni boravak, trpezariju, kuhinju, dve spavaće sobe, kupatilo i terasu. Grejanje je cg, po utrošku. Stan ima i obezbeđeno parking mesto, uračunato u cenu. Agencijska provizija za zakupca se plaća u iznosu od....

 
 
 
 
-17%

Promena cene sa 900 € na 750 € dana 10.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 750 €, 150,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 900 €
10.04.2026 - 750 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Izdaje se luksuzno namešten stan u zgradi u blizini ambulante Rasadnik, na drugom spratu u zgradi bez lifta. Površina stana je 150m2, a struktura je čevorosoban. Stan se sastoji iz ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, tri spavaće sobe, kupatila i dve terase. Grejanje....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 800 € na 750 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Poslovni prostor, NOVI SAD, Kej, 750 €, 72,00 m2 cca 10 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 800 €
08.05.2026 - 750 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Novi Sad, Centar, ulica Beogradski kej. Renoviran poslovni prostor na visokom prizemlju poslovne zgrade. Nadomak šetališta keja, Dunavskog parka i pešačke zone. Ovaj poslovni prostor čine tri kancelarije ukupne površine 72m2 – dve veće i jedna manja. Pored kancelarijskog dela, prostor....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-17 (od ukupno 17)

<< <1> >>