• GoHome Professional
svenekretnine barem 80 m2 što skuplji do 1000 eura - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • svenekretnine barem 80 m2 što skuplji do 1000 eura - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - svenekretnine barem 80 m2 što skuplji do 1000 eura pala cena lift

  • Za upit "svenekretnine barem 80 m2 što skuplji do 1000 eura pala cena lift" pronađeno 18 nekretnina - prosečna cena 8 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 950 eura (malo jeftiniji)
    • 1000 eura (malo skuplji)
    • do 8 eura/m2 (prosečna cena)
  •  Po detaljima
    • opremljen
    • 1.sprat
    • useljiv
    • pogodan
    • luksuzan
  • Slike

Pretraženo 200 560 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-27%

Promena cene sa 1.500 € na 1.100 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Poslovni prostor, NOVI SAD, Centar, 1.100 €, 131,00 m2 cca 8 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.05.2026 - 1.500 €
15.05.2026 - 1.100 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Novi Sad, Centar, ulica Ilije Vučetića. Predstavljamo odličan, nenamešten, svetao stan koji se izdaje u svrhu poslovnog prostora. Nalazi se na jednoj od najlepših i najatraktivnijih gradskih lokacija za poslovanje. U neposrednoj blizini strogog centra grada (pešačke zone), Dunavskog....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 1.200 € na 1.100 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Vračar, 1.100 €, 80,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.05.2026 - 1.200 €
15.05.2026 - 1.100 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 110077, IV/VI, klima, lift, salonski, terasa, renoviran, garaza, stambena zgrada. U ponudi za izdavanje je prostran, potpuno renoviran stan salonskog tipa u neposrednoj blizini Hrama Svetog Save. Stan je po strukturi trosoban, nalazi se u zgradi sa liftom, a sastoji....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 1.100 € na 990 € dana 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Vračar, 990 €, 115,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 1.100 €
27.03.2026 - 990 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Kalenic, Golsvordijeva, 3.0, 115 m2 sa lodjom, II od VI spratova, cg, lift, interfon, klima, delimicno renoviran, delimicno namesten, odmah useljiv, uknjizen, starogradnja. Na fantasticnoj lokaciji, u srcu Vracara, izdaje se izuzetan stan u mirnoj i odrzavanoj zgradi na samo par minuta....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'svenekretnine barem 80 m2 što skuplji do 1000 eura pala cena lift'
850 €
800 €
800 €
 
-10%

Promena cene sa 1.000 € na 900 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 900 €, 81,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 1.000 €
24.04.2026 - 900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Komforan, lepo sređen stan u zgradi novije gradnje, potpuno opremljen, poseduje dnevni boravak sa trpezarijom, kuhinju, dve spavaće sobe, kupatilo, toalet i terasu. Uz stan je moguće zakupiti i garažno mesto, uz doplatu. Agencijska provizija za zakupca se plaća u iznosu od 50% + PDV....

 
 
 
 
-11%

Promena cene sa 900 € na 800 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Poslovni prostor, NOVI SAD, Centar, 800 €, 136,00 m2 cca 6 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.03.2026 - 1.000 €
03.04.2026 - 900 €
08.05.2026 - 800 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Novi Sad, Centar, ulica Šafarikova. Izdavanje odličnog petosobnog stana u shrhe poslovnog prostora. Ovaj poslovni prostor nalazi se preko puta Srpskog narodnog pozorišta, a nadomak Pupinove palate, niza poslovnih i uslužnih objekata. Pozicioniran na III spratu zgrade bez lifta. Čine....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 820 € na 760 € dana 10.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Zemun, 760 €, 78,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 790 €
20.03.2026 - 820 €
10.04.2026 - 760 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Zemun, Zemunski kej - Karađorđeva 3.0, 78m2, 13/17, CG, dva lifta, interfon U ponudi stan za izdavanje na odličnoj lokaciji na duži vremenski period. Namenjen je zaposlenima i odgovornim osobama. Stan nije pet friendly. Agencijska provizija u skladu sa opštim uslovima poslovanja.....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 790 € na 760 € dana 10.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Centar, 760 €, 84,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.03.2026 - 790 €
10.04.2026 - 760 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Lepo održavan stan, kompletno opremljen, funkcionalan, dve spavaće sobe, kupatilo i toalet, tri lođe, grejanje CG sa pogodnolstima, prelep pogled na Dunav, Gardoš, Kalemegdan, slobodan parking oko zgrade, odlična lokacija u neposrednoj blizini šetališta zemunskog keja. Cena se odnosi....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 790 € na 760 € dana 10.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Zemun, 760 €, 78,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 750 €
20.03.2026 - 820 €
27.03.2026 - 790 €
10.04.2026 - 760 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 98133, XIII/, klima, lift, renoviran, stambena zgrada. Lep renoviran stan, komforan i funkcionalan, svetao, ima tri sobe dnevna i dve spavace, kompletno namesten i opremljen potpuno novom tehnikom, poseban toalet, dve lodje sa fantasticnim pogledom na lido, centralno....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 790 € na 760 € dana 10.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Zemun, 760 €, 78,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.03.2026 - 820 €
03.04.2026 - 790 €
10.04.2026 - 760 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.svenekretnine.com

U ponudi je lep, jako funkcionalan 3.0 stan u Zemunu na samoj granici sa Novim Beogradom. Nalazi se u neposrednoj blizini Zemunskog keja. Orjentisan je kao severo-istoku, sa predivnim pogledom na Dunav. Saobraćajna povezanost sa ostalim delovima grada je odlična, a centar grada je....

 
 
 
 
-17%

Promena cene sa 900 € na 750 € dana 10.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 750 €, 150,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 900 €
10.04.2026 - 750 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Izdaje se luksuzno namešten stan u zgradi u blizini ambulante Rasadnik, na drugom spratu u zgradi bez lifta. Površina stana je 150m2, a struktura je čevorosoban. Stan se sastoji iz ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, tri spavaće sobe, kupatila i dve terase. Grejanje....

 
 
 
 
-12%

Promena cene sa 800 € na 700 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Blok 63, 700 €, 91,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 800 €
08.05.2026 - 700 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 51281, V/IX, klima, lift, terasa, izvorno stanje, stara gradnja. Lep renoviran stan, komforan i funkcionalan, poseduje veliki dnevni boravak, tri spavace sobe, kuhinju sa trpezarijom, kupatilo, poseban toalet, lodju. Stan je klimatizovan dve klime, CG. Potpuno opremljen....

 
 
 
 
-12%

Promena cene sa 800 € na 700 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Centar, 700 €, 82,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 800 €
01.05.2026 - 700 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Izdavanje stanova Novi Sad u ponudi je prostran i funkcionalan trosoban stan površine 82m2 koji se nalazi u samom centru Novog Sada na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu. Stan je smešten na 3 spratu u zgradi bez lifta u mirnoj jednosmernoj ulici sa drvoredom bez bučnih lokala....

 
 
 
 
-14%

Promena cene sa 700 € na 600 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 600 €, 76,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 700 €
24.04.2026 - 600 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Izdaje se nov poslovni prostor na Bulevaru Nemanjića, pored Delte u novom luksuznom kompleksu. Nalazi se na osmom spratu u zgradi sa tri lifta i povšine je 76m2. Po strukturi je trosoban i sastoji se iz ulaznog dela, dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom i terase od 6m2, dve spavaće....

 
 
 
 
-20%

Promena cene sa 750 € na 600 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Liman III, 600 €, 80,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 950 €
24.04.2026 - 750 €
08.05.2026 - 600 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Novi Sad, Liman III, ulica Balzakova. Predstavljamo kompletno namešten komforan trosoban stan u neposrednoj blizini škole, vrtića, Doma zdravlja. Ovaj stambeni prostor čine ulazni hodnik, dnevni bravak sa trpezarijskim delom, odvojena kuhinja, dve spavaće sobe, kupatilo sa tuš kabinom....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 650 € na 598 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Banjica, 598 €, 80,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 650 €
24.04.2026 - 598 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Beograd, Voždovac, Vračar- Paunova 80m2, 3.0, 5/6, CG, lift Namešten stan, na petom spratu stambene zgrade sa liftom. Nalazi se u mirnoj ulici, u blizini svih bitnih sadržaja. Prostorije: prostrana dnevna soba sa trpezarijom, kuhinja, dve spavaće sobe, kupatilo, toalet, hodnik, lođa....

 
 
 
 
-11%

Promena cene sa 550 € na 490 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 490 €, 77,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 650 €
08.05.2026 - 550 €
15.05.2026 - 490 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Izdaje se lux, trosoban stan u centru Niša, na par minuta od pešačke zone, preko puta Učitelj Tasine škole, iznad kafića Harmoni. Nalazi se na petom spratu u stambenoj zgradi, sa dva lifta. Stan je sređen i opremljen svim potrebnim novim nameštajem i novim električnim uređajima. Površina....

 
 
 
 
-20%

Promena cene sa 600 € na 480 € dana 03.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, JAGODINA, 480 €, 99,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.03.2026 - 600 €
03.04.2026 - 480 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.svenekretnine.com

U ponudi je prostran, svetao stan sa izuzetnim rasporedom i ogromnim potencijalom, idealan kako za život, tako i za poslovnu namenu. Lokacija: Blizina centra grada, u neposrednoj blizini bolnice i svih važnih javnih institucija. Zgrada se nalazi u mirnom, uređenom kompleksu koji deluje....

 
 
 
 
-25%

Promena cene sa 400 € na 300 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NIŠ, Palilula, 300 €, 74,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 400 €
08.05.2026 - 300 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Izdaje se komforan dvoiposoban stan 74m2 na trećem spratu stambene zgrade bez lifta. Sastoji se od prostranog hodnika, dve spavaće sobe, kupatila, odvojene kuhinje, trpezarije i velikog svetlog dnevnog boravka sa izlazom na terasu sa prelepim pogledom na grad. Takodje postoji izlaz....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-18 (od ukupno 18)

<< <1> >>