• GoHome Professional
svenekretnine barem 200 m2 bazen što manji interfo - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • svenekretnine barem 200 m2 bazen što manji interfo - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - svenekretnine barem 200 m2 bazen što manji interfon

  • Za upit "svenekretnine barem 200 m2 bazen što manji interfon" pronađeno 13 nekretnina - prosečna cena 1.416 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 190 m2 (malo manji)
    • 210 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 98000 eura
    • do 120000 eura (prosečna cena)
    • do 140000 eura
    • do 1200 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 574 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-4%

Promena cene sa 560.000 € na 540.000 € dana 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, BEOGRAD, Banovo Brdo, 540.000 €, 200,00 m2 cca 2700 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 560.000 €
27.03.2026 - 540.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Čukarica - Banovo brdo (Golf naselje) kuća, 200m2, terasa, tehničke prostorije 25m2, SUT+PR+I+PTK, GAS/EG, telefon (tri linije), interfon, podrum, tri parking mesta, garaža, struja, voda, kanalizacija, asfalt, plac 1 ar U blizini Košutnjaka i bazena, u ponudi je renovirana vertikala....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, 299.900 €, 205,00 m2 cca 1460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

U divnoj prirodi, miru i tišini, prelepa kuća sa lepim dvorištem i bazenom. Plac od 40ari potpuno ograđen, ima tri velike klizne kapije. Kuća je na dva nivoa. I nivo- prizemlje sastoji se od velike dnevne sobe(40m2), kuhinje, trpezarije, kupatila+garaža/terasa natkrivena+podrum (ukupno....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 313.795 €, 221,00 m2 cca 1420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 108782, PR/, klima, telefon, terasa, uknjizen, garaza, parking. Prodaje se useljiv stan u porodicnom stambenom objektu sa samo dva stana. Ukupno uknjizenih 221 m2 od cega stan od 157m2, garaza u suterenu od 20 m2, suterenske prostorije sa mokrim cvorom od 44 m2 i sopsteveno....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'svenekretnine barem 200 m2 bazen što manji interfon'
1.500.000 €
695.000 €
759.000 €
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Lekino Brdo, 2.300 €, 230,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Voždovac, Lekino brdo - Todora Dukina lokal, 230m2, prizemlje, EG/podno, klima, telefon, interfon, parking, garaža Izdaje se ulični lokal od 230m2, u zgradi novije gradnje. Prethodna namena lokala je bila spa centar, tako da se može izdati sa celokupnom opremom, delom opreme ili bez.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 980.000 €, 375,00 m2 cca 2610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

5.0, 375m2(dve terase 67m2, plus 60m2 u potkrovlju), 3/4, lift, EG-podno, interfon, internet, klima, ktv, video nadzor, garažno mesto. Ulica Mite Cenića povezuje Bulevar oslobođenja sa ulicom Vojvode Stepe. Deo opštine Voždvac koji spada u veoma tražene delove za stanovanje, u neposrednoj....

 
 
 
  Izdavanje, Kuća, BEOGRAD, Senjak, 5.000 €, 375,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Savski venac, Senjak - Sanje Živanovića kuća, 6.0, 375m2 (terasa 32m2), PO+PR+I+II, EG, plac 894m2, telefon, interfon, podrum, dve garaže, struja, voda, kanalizacija, asfalt. Izdaje se kuća na Senjaku sa izuzetno lepo uređenim vrtom i dvorištem u blizini francuskog vrtića i engleske....

 
 
 
  Kuća, IRIG, 449.888 €, 450,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Magnat 064.5.800.900 - ekskluzivno prodaje u ulici Kralja Petra, u elitnom kraju poznatom kao Krstašice / kod Vinske kuće Kovaćević / na granici Nacionalnog parka Fruška gora, na Opštini Irig, Magnat prodaje Imanje od 40 ari sa 2 kuće (ukupno preko 340m2 + 110 ostava i pušnica), sa....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 6.900 € na 6.500 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Kuća, BEOGRAD, Golf Naselje, 6.500 €, 500,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 6.900 €
01.05.2026 - 6.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Čukarica - Golf naselje kuća, 500m2, terase, SUT+PR+II, pogno grejanje na gas, interfon, video nadzor, alarm, podrum, parking, bazen, garaža, struja, voda, kanalizacija, plac 274m2 U ekskluzivnom delu Beograd, u prestižnom Golf naselju, na samo stotinak metara od šume Košutnjak, izdaje....

 
 
 
  Izdavanje, Kuća, BEOGRAD, Voždovac, 5.300 €, 604,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Vozdovac, Nikole Djurkovica, 11.0 kuca od 604 m2 sa 2 terase i 2 balkona, na placu od 6 ari, PR + II + PTK, eg, telefon, interfon, odmah useljiva, renovirana, uknjizena na 157 m2 u osnovi (ukupno 4 nivoa), garaza, vise parking mesta, kuca iz 1990. godine. Izdaje se porodicna kuca....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Voždovac, 1.350.000 €, 604,00 m2 cca 2240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Vozdovac, Nikole Djurkovica, 11.0 kuca od 604 m2 sa 2 terase i 2 balkona, na placu od 6 ari, PR + II + PTK, eg, telefon, interfon, useljiv po dogovoru, renovirana, uknjizena na 157 m2 u osnovi (ukupno 4 nivoa), garaza, vise parking mesta, kuca....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, 680.000 €, 650,00 m2 cca 1050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com