• GoHome Professional
svenekretnine barem 190 m2 klima potkrovlje što sk - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • svenekretnine barem 190 m2 klima potkrovlje što sk - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - svenekretnine barem 190 m2 klima potkrovlje što skuplji

  • Za upit "svenekretnine barem 190 m2 klima potkrovlje što skuplji" pronađeno 22 nekretnina - prosečna cena 868 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 180 m2 (malo manji)
    • 200 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 70000 eura
    • do 87000 eura (prosečna cena)
    • do 100000 eura
    • do 878 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 201 159 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 980.000 €, 375,00 m2 cca 2610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

5.0, 375m2(dve terase 67m2, plus 60m2 u potkrovlju), 3/4, lift, EG-podno, interfon, internet, klima, ktv, video nadzor, garažno mesto. Ulica Mite Cenića povezuje Bulevar oslobođenja sa ulicom Vojvode Stepe. Deo opštine Voždvac koji spada u veoma tražene delove za stanovanje, u neposrednoj....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Novi Grad, 790.000 €, 835,00 m2 cca 950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 123858, I/PK, video nadzor, klima, nov, novogradnja, fasada dobra, garaza, parking, dvoriste/basta, poslovna zgrada. . Poslovna zgrada, 3 etaze, Moze prodaja i izdavanje. Magacin i prodajni atrijum u prizemlju, kancelarijski open space prostor na prvom spratu, sa dve....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Ledine, 610.000 €, 350,00 m2 cca 1740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 41477, 8a, prizemna, struja, klima, terasa, ulaz dobar, dvoriste/basta, podrum, cela. Porodicna kuca, kvalitetne gradnje sa mogucnoscu prosirenja,nalazi se na dobroj lokaciji preko puta Hollywood-a. Sastoji se od dve stambene jedinice 77m2+77m2+175m2 potkrovlje u sivoj....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'svenekretnine barem 190 m2 klima potkrovlje što skuplji'
440.000 €
375.000 €
372.000 €
  Kuća, BEOGRAD, Braće Jerković, 490.000 €, 250,00 m2 cca 1960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Brace Jerkovic, Milovana Jankovica, 6.0 kuca od 250 m2 sa 3 terase, PR + VPR + I + II + PTK, cg, interfon, ktv, 5 klima, useljiva po dogovoru, renovirana, uknjizena na 250 m2, podrum, garaza, starogradnja iz 1984. godine. Kuca u nizu, funkcionalna,....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Medijana, 370.000 €, 450,00 m2 cca 820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju stambeno-poslovni objekat na Crvenom pevcu, 450 m2, na 293 m2 placa, 370.000e. Poslovni deo sačinjen je od tri prostorije od kojih svaka ima svoj mokri čvor i nalazi se u prizemlju. Stambeni deo objekta čine suteren u kome je ostava i kotlovi za etažno grejanje na čvrsto....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 313.795 €, 221,00 m2 cca 1420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 108782, PR/, klima, telefon, terasa, uknjizen, garaza, parking. Prodaje se useljiv stan u porodicnom stambenom objektu sa samo dva stana. Ukupno uknjizenih 221 m2 od cega stan od 157m2, garaza u suterenu od 20 m2, suterenske prostorije sa mokrim cvorom od 44 m2 i sopsteveno....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Telep, 300.000 €, 330,00 m2 cca 910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 38875, 5a, spratna, po+p+pk, struja, kanalizacija, klima, telefon, terasa, uknjizen, garaza, parking, dvoriste/basta, podrum, cela. Kuca na odlicnoj lokaciji na Telepu: blizina Osnovne skole, obdanista, poste, gradskog prevoza, marketa, bulevar Patrijarha Pavla na 300m.....

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, Pivara, 300.000 €, 519,00 m2 cca 580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju kuća u Kragujevcu, Pivara, površine 519 m2, plac 487 m2. Kuća je građena 2016. godine. Od čvrstog je materijala (sendvič zid), sa kompletnim planom i programom gradnje, a ima i upotrebnu dozvolu. Kuća se sastoji iz tri nivoa, prizemlje, sprat i potkrovlje. Struktura prizemlja....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Futog, 293.000 €, 290,00 m2 cca 1010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Danas,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 132121, 5a, spratna, 2, struja, kanalizacija, klima, terasa, uknjizen, parking, dvoriste/basta. LUX PORODICNA KUCA NA POTEZU VETERNIK - FUTOG, 5 km od Novog Sada, 290 m2 SU+PR+PK. Video nadzor i alarm. Kanalizacija, gradska voda i asfalt. Suteren ima vesernicu, 1 sobu....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Palilula, 290.000 €, 330,00 m2 cca 880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju kuća u neposrednoj blizini Hotela Tami, na 15 minuta do samog centra grada, sa prelepim pogledom na grad. Kuća se sastoji od prizemlja, dva sprata i potkrovlja sa velikom terasom. U sastavu prizemlja su dve garaže sa kotlarnicom, sprat je u funkciji četvorosobnog stana,....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, 280.000 €, 220,00 m2 cca 1270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 121475, 5a, spratna, potkrovlje, struja, klima, terasa, uknjizen, nov luks, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, parking, dvoriste/basta, cela. Prodaje se porodicna kuca bruto 240 m2 a neto 220 m2 za SVAKU PREPORUKU,NOVA stara 7 godina iz 2018,bez ikakvog ulaganja....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Železnik, 250.000 €, 310,00 m2 cca 810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 112807, 5a, spratna, 1, struja, klima, telefon, terasa(3), uknjizen, izvorno stanje, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, garaza, parking, dvoriste/basta, podrum, tavan, ostava, moze zamena(), cela. Kuca u Taraisu izmedju Zeleznika i Sremcice. Uknjizena na 310 kvadrata....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Borča, 250.000 €, 337,00 m2 cca 740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 47557, 1a, spratna, 2, struja, klima, telefon, terasa(3), uknjizen, nov, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, garaza, parking, dvoriste/basta, pogodan za pp, mogucnost prosirenja, deljiv, cela. Velika porodicna kuca sa dva lokala u prizemlju i dva sprata stambenog....

 
 
 
  Kuća, KRALJEVO, 217.500 €, 300,00 m2 cca 730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju porodična kuća površine 300m2, odmah useljiva sa dva nezavisna trosobna stana od 90m2, garaža i kotlarnica u prizemlju i potkrovlje na kome se može nadzidati još jedan sprat. Na kući je uradjena kompletna termička izolacija sa potšivanjem krova i zamenom oluka. Kuća se....

 
 
 
  Kuća, RAJKOVAC, 200.000 €, 205,00 m2 cca 980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 120532, 31a, spratna, prizemlje, sprat i p, struja, kanalizacija, klima, terasa, uknjizen, renoviran, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, parking, dvoriste/basta, tavan, ostava, cela. U mogucnosti smo da vam ponudimo kucu sa piscem,mesto Rajkovac,iznad Vlaskog polja,opstina....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 190.000 € na 180.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, SURČIN, 180.000 €, 200,00 m2 cca 900 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 190.000 €
08.05.2026 - 180.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 118399, 1.5a, spratna, potkrovlje, struja, klima, terasa, uknjizen, luks renoviran, ulaz dobar, stara gradnja, fasada nova, parking, dvoriste/basta, podrum. HITNA PRODAJA!!! Kuca za SVAKU PREPORUKU,bez ulaganja,sem u potkrovlju nije zavrsena dnevna soba i kupatilo,....

 
 
 
  Kuća, RIPANJ, 150.000 €, 220,00 m2 cca 680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

U lepoj prirodi odlična kuća sama na placu od 15 ari. Kuća se sastoji od prizemlja, visokog prizemlja i polupotkrovlja. Prizemlje: dve velike prostorije od po 35m2 koje se koriste kao letnja kuhinja i garaža. Visoko prizemlje: veliki dnevni boravak, prostrana kuhinja, komotna trpezarija,....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Kalemegdan, 8.000 €, 750,00 m2 cca 11 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Izdaje se kuca od 750m2 na tri nivoa, vp+ prvi sprat + potkrovlje. Prelep pogled na Kalemegdan. Klima, telefon, parking, video nadzor, sanitarni čvor, internet. Poslovni prostor / Lokal, Beograd - Kalemegdan | Izdavanje · 750m² · 8.000€.

 
 
 
 
-12%

Promena cene sa 4.800 € na 4.200 € dana 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Poslovni prostor, NIŠ, Ledena Stena, 4.200 €, 600,00 m2 cca 7 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 4.800 €
27.03.2026 - 4.200 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Izdaje se poslovna zgrada na Ledenoj steni. Objekat je ukupne površine 600m2. Objekat je pogodan za privatnu kliniku, raznovrsna predstavništva, programerske kuće, privatne škole, IT sektor, osiguravajuće kuće i sl. Zgrada se sastoji iz 4 etaže. U suterenu se nalaze šest prostorija....

 
 
 
  Izdavanje, Kuća, BEOGRAD, Voždovac, 3.500 €, 300,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 124613, 5a, spratna, struja, klima, terasa, renoviran, stara gradnja. Vila iz 30.god.porodicna salonska kuca,nekadasnjeg ministra u vladi Milana Stojadinovica. Izvanredna pozicija,preko puta Bajronovog parka,u najlepsem delu Vozdovca. Udaljenost 15'kolima od centra....

 
 
 
  Izdavanje, Kuća, BEOGRAD, Vračar, 3.500 €, 300,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Izdaje se izuzetan poslovno - kancelarijski prostor, na atraktivnoj lokaciji (u blizini Hrama Svetog Save). Struktura zgrade je podeljena na tri nivoa - suterern, visoko prizemlje i potkrovlje sa velikom terasom. Objekat ima vise zasebnih kancelarija (ukupno 10, kvadrature od 9 do....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, OBRENOVAC, 2.500 €, 1000,00 m2 cca 2 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,