• GoHome Professional
svenekretnine barem 190 m2 do 865 eura klima što m - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • svenekretnine barem 190 m2 do 865 eura klima što m - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - svenekretnine barem 190 m2 do 865 eura klima što manji pala cena

  • Za upit "svenekretnine barem 190 m2 do 865 eura klima što manji pala cena" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 180 m2 (malo manji)
    • 200 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 821 eura (malo jeftiniji)
    • 908 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 560 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-21%

Promena cene sa 280 € na 220 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 220 €, 17,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 280 €
08.05.2026 - 220 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Izdavanje stanova Novi Sad – Nova Detelinara. Izdaje se nameštena, sveže okrečena i odmah useljiva garsonjera površine 17m2, u ulici Veselina Masleše, na prizemlju, orijentisana ka mirnom dvorištu. Stan je idealan za 1–2 osobe i izdaje se na duži vremenski period. Garsonjera je funkcionalno....

 
 
 
 
-20%

Promena cene sa 250 € na 200 € dana 03.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 200 €, 18,00 m2 cca 11 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 250 €
03.04.2026 - 200 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Izdaje se lokal površine 18m2 u prizemlju stambene zgrade sa portalima i ulazom do ulice. Sastoji se od jedne prostorije koja čini jedinstvenu celinu i mokrog čvora. Grejanje je na struju /klima/. Izdaje se neopremljen. Lepo je osvetljen i orijentisan nalazi se na prometnoj lokaciji....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 300 € na 280 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Žarkovo, 280 €, 22,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 300 €
01.05.2026 - 280 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 128721, I/V, klima, terasa, izvorno stanje, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra, parking, stambena zgrada. Lepa namestena garsonjera na odlicnoj lokaaciji blizu,, Vera". Mesecno placanje, izdaje se na duzi vremenski period. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 380 € na 350 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 350 €, 26,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 400 €
01.05.2026 - 380 €
15.05.2026 - 350 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 130979, I/V, klima, terasa. U ponudi je izuzetno prijatan i funkcionalan jednosoban stan povrsine 26 m², koji pruza maksimalno iskoriscen prostor i odlican komfor za svoju kvadraturu. Stan je odlicne strukture, sa odvojenom sobom, kuhinjom i hodnikom. Kompletno je namesten....

 
 
 
 
-14%

Promena cene sa 350 € na 300 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Bulevar, 300 €, 28,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.05.2026 - 350 €
15.05.2026 - 300 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Novi Sad, Bulevar oslobođenja. Kompletno renovirana, nameštena garsonjera u neposrednoj blizini Futoške pijace i centra grada. Ovaj stembeni prostor čini soba sa kuhinjom, ulazni hodnik, kupatilo sa tuš kabinom, francuski balkon. Klima uređaj, televizor, veš mašina Izdaje se na....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 350 € na 320 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Poslovni prostor, NOVI SAD, Centar, 320 €, 33,00 m2 cca 10 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 350 €
08.05.2026 - 320 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Novi Sad, Centar, ulica Augusta Cesarca. Predstavljamo namešten poslovni prostor koji se nalazi u neposrednoj blizini Futoške pijace, strogog centra grada,više poslovnih banaka Predmetni prostor čini jedna velika kancelarija i sanitarni čvor. Pozicioniran na III spratu stambeno-poslovne....

 
 
 
 
-20%

Promena cene sa 500 € na 400 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Centar, 400 €, 37,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.04.2026 - 500 €
17.04.2026 - 400 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Novi Sad, Strogi centar grada, ulica Modene. Kompletno, apartmanski namešten jednosoban stan u pešačkoj zoni, uz katedralu i Trg slobode. Ovaj lep i svetao stambeni prostor čine prostrana soba, kuhinja sa trpezarijskim delom, ulazni hodnik, kupatilo sa tuš kabinom i zajednička terasa.....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 270 € na 250 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 250 €, 38,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.05.2026 - 270 €
15.05.2026 - 250 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Izdaje se jednoiposoban stan na uglu Dušanove ulice i Bulevara dr Zorana Đinđića, ukupne površine 38 m2.Stan je južno orijentisan, nalazi se u blizini gradske bolnice, čairskog parka i na liniji je gradskog prevoza. Sastoji se od hodnika, kuhinje sa trpezarijom, dnevne sobe, spavaće....

 
 
 
 
-17%

Promena cene sa 600 € na 500 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 500 €, 39,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 600 €
15.05.2026 - 500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Zvezdara, Vukov spomenik u ulici Kraljice Marije, jednoiposoban stan (izvorno jednosoban), 39m2, u dvorištu stambene zgrade u kući sa dva stana. Stan je kompletno renoviran, zamenjen krov, urađena podna, zidna i krovna izolacija, izmenjena instalacija za vodu i struju, pvc stolarija.....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 450 € na 425 € dana 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 425 €, 39,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 450 €
27.03.2026 - 425 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 114072, III/, klima, lift, terasa, novogradnja. Izdaje se odmah useljiv jednoiposoban stan u novogradnji Squer Garden. Nije pet friendly. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 50% od jedne zakupnine. Telefoni: 021/399-0210 060/399- 0210....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • svenekretnine do 865 eura klima što manji pala cena (41)
  • svenekretnine barem 190 m2 klima što manji pala cena (13)
  • svenekretnine barem 190 m2 do 865 eura klima što manji (2)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>