• GoHome Professional
svenekretnine 90 m2 do 180000 eura što manji bazen - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • svenekretnine 90 m2 do 180000 eura što manji bazen - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - svenekretnine 90 m2 do 180000 eura što manji bazen

  • Za upit "svenekretnine 90 m2 do 180000 eura što manji bazen" pronađeno 10 nekretnina - prosečna cena 1.407 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 90 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 170000 eura (malo jeftiniji)
    • 180000 eura (malo skuplji)
    • do 1500 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 987 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, JAGODINA, 123.210 €, 82,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

MOGUĆNOST KUPOVINE NA 24 MESEČNIH RATA UZ UČEŠĆE OD 50% !!! Ne propustite priliku da iskoristite ovu prazničnu ponudu da kupite stan po sniženoj ceni za samo 1500 evra sa PDV-om New District designed by INC je najsavremeniji stambeni kompleks sa jedinstvenim pristupom eleganciji i....

 
 
 
  Kuća, VRDNIK, 79.000 €, 82,00 m2 cca 960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 123990, 28.77a, spratna, struja, terasa, uknjizen, izvorno stanje, ulaz prosecan, novogradnja, fasada prosecna, parking, dvoriste/basta, tavan, ostava, mogucnost prosirenja. Odlican plac sa manjom vikend kucom i svim prikljuccima u Jazak Prnjavoru, na 50 m od asfaltirane....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Crveni Krst, 28.000 €, 82,00 m2 cca 340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju fina, manja porodična kuća starije gradnje u Berčincu. Udaljena je oko 14 km od centra grada, dobro povezana sa dve prigradske autobuske linije u tom pravcu Atraktivna lokacija poslednjih godina zbog blizine bazena Paljina, kao i Banje Topilo, odakle se naselje inače....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'svenekretnine 90 m2 do 180000 eura što manji bazen'
1.000 €
184.000 €
129.525 €
  Kuća, SOMBOR, Mlake, 160.000 €, 83,00 m2 cca 1930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

KUĆA! Mlake-Venac,prizemna novija kuća,zidana krajem devedestih,prvi put useljena 2002/2003.god,čvrste gradnje,funkcionalna,BEZ ULAGANJA! Uz 83m2 uknjiženih kuća se prostire na oko 150m2 stambenog prostora,sa tri komforne spavaće sobe,radnom sobom,i lepim dnevnim boravkom,kuhinjom,trpezarijom,sanitatnim....

 
 
 
  Stan, PARAĆIN, 143.550 €, 87,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

U samom centru Paraćina nudimo vam nešto sasvim drugačije,trosoban stan u novogradnji u pametnoj zgradi u kojoj se vodilo računa o svakom detalju,masivnom pločom sa skeletnim sistemom gradnje,pregradnim zidovima od 25cm ! -Aluminijumska stolarija sa aluminijumskim žaluzinama -Podno....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 131.235 €, 87,00 m2 cca 1510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

 
 
 
  Stan, PARAĆIN, 130.500 €, 87,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Nalazi se u mirnoj ulici u centru Paraćina na manje od 50 metara od glavne ulice i na samoj je ivici pešačke zone. Zgrada Rezidencije ima recepciju, svog čuvara kao i dvadesetčetvoročasovni video nadzorjer je sigurnost naših stanara na prvom mestu. Privatni parking koji se prostire....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 195.800 €, 88,00 m2 cca 2230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaje se prostran četvorosoban stan u useljivoj luksuznoj novogradnji, direktno od investitora sa dugogodišnjim iskustvom i proverenim kvalitetom gradnje, iza koga stoji realizacija više od 10 stambenih objekata na teritoriji grada. Zgrada se nalazi na idealnoj lokaciji na Crvenom....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 138.375 €, 92,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

MOGUĆNOST KUPOVINE UZ UČEŠĆE OD 80% PREOSTALIH 20% NA KRAJU!!! Ne propustite priliku da iskoristite ovu neverovatnu ponudu da kupite stan po sniženoj ceni za samo 1300 evra sa PDV-om New District designed by INC je najsavremeniji stambeni kompleks sa jedinstvenim pristupom eleganciji....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 141.750 €, 94,00 m2 cca 1510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-10 (od ukupno 10)

<< <1> >>