• GoHome Professional
svenekretnine 90 m2 do 170000 eura što manji - GoHome - nekretnine na prodaju u Srbiji
  • svenekretnine 90 m2 do 170000 eura što manji - GoHome - nekretnine na prodaju u Srbiji
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - svenekretnine 90 m2 do 170000 eura što manji

  • Za upit "svenekretnine 90 m2 do 170000 eura što manji" pronađeno 496 nekretnina - prosečna cena 790 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 90 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 160000 eura (malo jeftiniji)
    • 170000 eura (malo skuplji)
    • do 634 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 987 nekretnina (58 agencija i portala)

  Izdavanje, Poslovni prostor, ĆUPRIJA, 800 €, 96,00 m2 cca 8 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Izdaje se lokal u glavoj ulici preko puta Doma zdravlja u Ćupriji, pogodan za različite delatnosti. Ukoliko želite da pogledate nekretninu sa nekim od naših agenata ili imate dodatnih pitanja u vezi ove ili neke druge nekretnine iz naše ponude, možete nas kontaktirati na neke od sledećih....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 750 €, 96,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 111928, VI/VI. Izdaje se namesten stan od 96m2 u Ulcinjskoj ulici na Zvezdari sa garaznim mestom. Stan je sam na sestom spratu u novijoj zgradi sa liftom. Po strukturi je dvosoban sa velikom dnevnom sobom I trpezarijom, kuhinjom I odvojenom spavacom sobom. Stan ima....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 650 €, 96,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Izdavanje stanova Novi Sad – Četvorosoban stan Rotkvarija Izdaje se četvorosoban polunamešten stan površine 96m², na izuzetnoj lokaciji u naselju Rotkvarija, Novi Sad. Stan se nalazi u stambenoj zgradi i predstavlja odličan izbor za porodično stanovanje ili dugoročni zakup. Struktura....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Palilula, 500 €, 96,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Izdaje se posebna stambena jedinica /prizemna kuća/ u dvorištu porodične kuće površine 96m2. Trenutno je stan u fazi opremanja i za mesec dana biće kompletno opremljen svim potrebnim nameštajem. Sastoji se od ulaznog hodnika, trpezarije sa kuhinjom, dnevne sobe, spavaće sobe i kupatila.....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 144.000 €, 97,00 m2 cca 1490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju trosoban stan u kući na odličnoj lokaciji na Panteleju. Stan je po strukturi trosoban, površine 97 m2. Sastoji se od hodnika, dnevne sobe, kuhinje sa trpezarijom, dve odvojene sobe, kupatila i dve velike terase. Stan se nalazi na drugom spratu u kući kvalitetne gradnje....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Palilula, 123.600 €, 97,00 m2 cca 1270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju odličan stan na Palilulli, uknjižene površine 97m2, na prvom spratu porodične stambene zgrade kvalitetne gradnje. Stan je na atraktivnoj lokaciji za porodično stanovanje i izdavanje. Blizu su osnovna škola Kole Rašić, ambulanta Rasadnik, razni marketi. Stan je po strukturi....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Palilula, 123.600 €, 97,00 m2 cca 1270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju odličan stan na Palilulli, uknjižene površine 97m2, na drugom spratu porodične stambene zgrade kvalitetne gradnje. Stan je na atraktivnoj lokaciji kako za porodično stanovanje tako i za izdavanje. Blizu su osnovna škola Kole Rašić, ambulanta Rasadnik, razni marketi. Stan....

 
 
 
  Stan, SOMBOR, Nova Selenča, 75.000 €, 97,00 m2 cca 770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

STAN! Četvorosoban, 97m2, Selenča, kod staračkog doma, nalazi se na V-tom spratu u zgradi koja ima LIFT. Sastoji se iz 3 sobe, dnevnog boravka i trpezarije sa kuhinjom otvorenog koncepta, ostave i kupatila. UKNJIŽEN I ODMAH USELJIV! Grejanje je na klimu, CG je iskljuceno skroz, ali....

 
 
 
  Kuća, BOLJEVAC, 45.000 €, 97,00 m2 cca 460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaje se porodična kuća od 32m2, VPR + 47m2 štala sa senikom (u osnovi 100m2) + 18m2 pomočni objekat, i još dva neuknjižena objekta, na parceli – građevinsko zemljište od 59a 36m2. Istočno od planine Rtanj i od Boljevca 8 km starim putem Boljevac – Zaječar do Markovog Kamena i makadamskim....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 1.350 €, 97,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

4.0, 97m2 (tri terase ukupno 5.7m2), 4/5, CG, lift, video nadzor, klima, interfon, internet, ktv, garažno mesto Mirna i jednosmerna ulica Vojvode Šupljikca, prostire od Crvenog krsta do Bulevara kralja Aleksandra. Lokacija sa maksimalno razvijenom infrastrukturom, pa je zbog toga....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 1.350 €, 97,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Crveni krst, Vojvode Supljikca, 4.0, 97 m2 sa terasom, IV od V spratova, cg, telefon, lift, interfon, video nadzor, ktv, internet, klima, odmah useljiv, namesten, uknjizen na 87 m2, parking mesto u garazi, zgrada novije gradnje. Izdaje se izuzetan porodicni stan sa parking mestom....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Zemun, 1.200 €, 97,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 118357, V/IX, lift, terasa, renoviran. Stan na lepoj lokaciji na Novom Beogradu, kompletno renoviran sa novim namestajem, neuseljavan. Dvostrano orjentisan sa puno svetlosti, dve spavace sobe,dva kupatila i velikom terasom, u blizini autobuska stanica, marketi i kafici....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Rakovica, 900 €, 97,00 m2 cca 9 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Lokal ima 97kvm plus 25m2 magacinskog prostora pored lokala. Jedna kancelarija od 15 kvm. i jedna velika prostorija. Lokal ima mokri čvor. Lokal ima tri parking mesta. nalazi se na samoj autobuskoj stanici. Lokal ima klimu, podno grejanje i ususkan je. Leti je hlad, zimi je ušuškan,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 700 €, 97,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Izdaje se luksuzan, funkcionalan, troiposoban stan u centru Niša. Nalazi se na petom spratu u stambenoj zgradi, sa liftom. Stan je kompletno sređen, sa svim novim stvarima, kako nameštajem tako i novim električnim uređajima. Površina stana je 97m2 i odlične je strukture. Sastoji se....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 700 €, 97,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Izdaje se prostran i funkcionalan trosoban stan površine 97m², smešten na petom spratu stambene zgrade u naselju Crveni Pevac. Stan se sastoji od tri spavaće sobe, prostrane dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, kupatila, posebnog toaleta, kao i tri terase koje pružaju dosta prirodne....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 500 €, 97,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Izdaje se četvorosoban stan površine 97m2, u blizini parka Sveti Sava na Bulevaru Nemanjića. Nalazi se na petom spratu stambene zgrade sa liftom. Na odličnoj je lokaciji. Izuzetno je prostran i komforan. Pored dnevnog boravka, tprezarije i kuhinje, stan se još sastoji iz tri spavaće....

 
 
 
  Izdavanje, Kuća, ĆUPRIJA, 250 €, 97,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Izdajemo funkcionalnu, renoviranu kuću na lepom mestu, sa terasom i upotrebom dvorišta. Kuća je potpuno nameštena i odmah useljiva. Nalazi se u mirnoj ulici, a blizina Moravskog parka čini život na ovoj lokaciji još prijatnijim. Za više informacija, kontaktirajte naše agente. 064/8312....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 170.000 €, 98,00 m2 cca 1740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju četvorosoban stan 98m2 u samom centru grada sa prelepim pogledom na pešačku zonu, Marger, Pravni fakultet Stan se nalazi na petom spratu kvalitetne starogradnje sa dva lifta, Stan se sastoji od ulaznog hodnika, komfornog dnevnog boravka, trpezarije, izdvojene kuhinje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 165.000 €, 98,00 m2 cca 1680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Zemun, Gornji grad - Atanasija Pulje 4.0, 98m2, PR+1, EG, parking U Gornjem gradu u Zemunu, u blizini železničke stanice prodaje se vrlo interesantan stambeni objekat koji se sastoji od prizemlja i sprata, a koji mogu biti i jedna komforna četvorosobna jedinica ili dva dvosobna stana.....

 
 
 
  Apartman, BAJINA BAŠTA, 150.000 €, 98,00 m2 cca 1530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Nudimo vam priliku da sebi kupite mir. Na samo par koraka od prirodnih čuda planine Tare, nalazi se ova prelepa vikendica od 100m², idealna za porodice, parove i prijatelje. U prizemlju vas čeka prostrani dnevni boravak sa kuhinjom, kamin za savršene večeri uz vino, moderno kupatilo....

 
 
 
 
+19%

Promena cene sa 147.000 € na 175.000 € dana 10.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NIŠ, Pantelej, 175.000 €, 98,00 m2 cca 1790 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 147.000 €
10.04.2026 - 175.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju stan-apartman 98m2+15m2 terasa na odlicnoj lokaciji. Nalazi se u naselju Durlan , blizu Benetona i OŠ Njegoš. Sastoji se od ulaznog hodnika, izdvojenih 4.apartmana. Na 3.spratu je bez lifta. Svaki apartman ima svoju sobu, kupatilo i terasu. Na podu je veoma kvalitetan laminat....

 
 
 
 
+35%

Promena cene sa 78.000 € na 105.000 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, SOMBOR, Centar, 105.000 €, 98,00 m2 cca 1070 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 78.000 €
24.04.2026 - 105.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju je duplex u centru grada od 98m2. Nalazi se u zgradi bez lifta. Stan je zanimljivog rasporeda, svetao i prozračan.. Poseduje hodnik, kuhinju, kupatilo, odvojen toaleta, veliki i svetao dnevni boravak, a na spratu je velika soba i kupatilo. Spratni deo ima poseban ulaz.....

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 100.000 €, 98,00 m2 cca 1020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Urađena izolacija samo fasada nije. Ima letnjikovac sa kaminom u dvorištu i može i kolima da se uđe. Kuća, Jagodina | Prodaja · 98m² · 100.000€.

 
 
 
  Stan, KRAGUJEVAC, 98.000 €, 98,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaje se stan u Bresnici sa pripadajućim dvorištem. Stan u kući koji ima 98m2. Sastoji se od prostrane dnevne sobe sa kuhinjom i špajzom, predsoblja, velike terase, dve spavaće sobe i kupatila. Stan je u prizemlju, a kuća je etažirana. Deo dvorišta pripada samo ovom stanu. Nalazi....

 
 
 
  Kuća, ĆUPRIJA, 82.500 €, 98,00 m2 cca 840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Tražite dom u mirnom, a opet praktičnom delu grada? Imamo pravu priliku za vas! Na prodaju je kuća površine 62m², smeštena na prostranom placu od 12,16 ari – prava retkost na tržištu. * Lokacija: mirno naselje u blizini Doma zdravlja, idealno za porodicu ili za investiciju * Plac:....

 
 
 
  Kuća, SOMBOR, Mlake, 82.400 €, 98,00 m2 cca 840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

KUĆA Nedaleko od venca se prodaje spratna kuća. Na placu od 234m2 se nalazi kuća od 98m2 u osnovi i nešto manje na stpratu. Pored kuće je velika garaža i letnja kuhinja ukupno 51m2. Prizemni deo kuće poseduje predsoblje, veliki dnevni boravak, kupatilo, kuhinju, ostavu i veliku zatvorenu....

 
 
 
  Kuća, PARAĆIN, 60.000 €, 98,00 m2 cca 610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju prizemna kuća starije gradnje na svega 5 minuta hoda od samog centra grada Kuća, Paraćin | Prodaja · 98m² · 60.000€.

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 50.000 €, 98,00 m2 cca 510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Kuća spada u red najstarijih i najlepših kuća iz 18 veka koja osim građevinske i tržišne vrednosti ima veoma autentičnu istorijsku vrednost, u njoj su očuvane sve vitalne funkcije objekta,očuvano autentično Srpsko ognjište , restauracija krova je uradjena u skorije vreme,temelj kuće....

 
 
 
  Poslovni prostor, PARAĆIN, 46.000 €, 98,00 m2 cca 470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

MOGUĆNOST PRODAJE SA PREOSTALOM OPREMOM ZA TERETANU Poslovni prostor / Lokal, Paraćin | Prodaja · 98m² · 46.000€.

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Dedinje, 1.500 €, 98,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 124172, PR/II, klima, salonski, telefon, luks renoviran, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra, garaza, parking, dvoriste/basta. Stan u prizemlju dvospratne zgrade, zasticena,video nadzor, ogradjena sa svih strana.Uredjeno dvoriste oplemenjeno zelenilom, dok je deo....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Dedinje, 1.400 €, 98,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Komforan, lepo sređen stan u novogradnji, potpuno opremljen, dve spavaće sobe od kojih je jedna soba master i poseduje sopstveno kupatilo, dodatno kupatilo, garaža 20m2, zatvorena rolo vratima, uračunata u cenu, visok stepen obezbeđenja. Agencijska provizija za zakupca se plaća u....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Centar, 1.000 €, 98,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 129596, I/, klima, lift, terasa. Izdaje se troiposoban namesten stan na uglu Laze Kostica i Zeleznicke ulice. Izdaje se na duzi vremenski period. Nije pet friendly. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 50% od jedne zakupnine. Telefoni:....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Nova Galenika, 650 €, 98,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano