• GoHome Professional
svenekretnine 4.sprat lift do 1100 eura 50 m2 pala - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • svenekretnine 4.sprat lift do 1100 eura 50 m2 pala - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - svenekretnine 4.sprat lift do 1100 eura 50 m2 pala cena

  • Za upit "svenekretnine 4.sprat lift do 1100 eura 50 m2 pala cena" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2 (malo manji)
    • 50 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 1000 eura (malo jeftiniji)
    • 1100 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 201 138 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-12%

Promena cene sa 260 € na 230 € dana 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NIŠ, Palilula, 230 €, 50,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 260 €
27.03.2026 - 230 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Izdaje se stan površine 50m2 na drugom spratu u zgradi bez lifta. Sastoji se od ulaznog hodnika, trpezarije sa kuhinjom, ostave, dnevne sobe, spavaće sobe, kupatila, terase i podruma. Grejanje je TA. Komplet je opremljen nameštajem i svom potrebnom belom tehnikom. Lepo je osvetljen....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 500 € na 450 € dana 10.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Čukarica, 450 €, 50,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.03.2026 - 500 €
10.04.2026 - 450 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Čukarička padina, ul. Lazarevački drum, izdaje se kompletno renoviran , neuseljavan stan. 50m2, po strukturi dvosoban, kompletno namešten. Ugradna kuhinja. PVC stolarija sa komarnicima i roletnama. Prostorije: hodnik, veliki garderober, kupatilo, kuhinja sa trpezarijom, veliki dnevni....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 600 € na 550 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 550 €, 50,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 600 €
01.05.2026 - 550 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Kompletno renoviran i opremljen stan u novogradnji, naselje Stepa Stepanović, komforan, odvojena spavaća soba, cg po utrošku, video nadzor, slobodan parking. Agencijska provizija za zakupca se plaća u iznosu od 50% + PDV dogovorene jednomesečne zakupnine za period zakupa u trajanju....

 
 
 
 
-12%

Promena cene sa 800 € na 700 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Vračar, 700 €, 50,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 800 €
01.05.2026 - 700 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Beograd, Vračar, Maksima Gorkog Vračar, 2,0, 50m2 + lođa, namešten, nov, I/7, lift, CG, ktv, klima, interfon, video nadzor, recepcija, obezbeđenje 24/7, teretana u zgradi Stan se nalazi na prestižnoj lolaciji, ugao ulice Maksima Gorkog i Južnog bulevara u neposrednoj blizini svih....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 1.000 € na 900 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Slavija, 900 €, 52,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 1.000 €
01.05.2026 - 900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Stan se nalazi u najstrožem centru Vračara i Trga Slavija u luksuznoj stambeno-poslovnoj zgradi. Izdaje kao kompletno namešten i opremljen, sveže okrečen i higijenski sređen. Pozicioniran tako da se u neposrednoj blizini nalaze svi sadržaji koji čine život. Grejanje centralno, pomoću....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 300 € na 280 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NIŠ, Palilula, 280 €, 52,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 320 €
20.03.2026 - 300 €
17.04.2026 - 280 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Izdaje se jednoiposoban stan u zgardi, bez lifta, u blizini NKC. Stan je površine 52m2, na drugom spratu i opremljen je nameštajem i električnim uređajima. Sastoji se iz ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe i terase. Grejanje u stanu je centralno....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 650 € na 600 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 600 €, 48,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 700 €
24.04.2026 - 650 €
08.05.2026 - 600 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Lepo sređen, potpuno opremljen stan u novogradnji, odvojena spavaća soba, cg po utrošku, video nadzor, garažno mesto uračunato u cenu. Agencijska provizija za zakupca se plaća u iznosu od 50%+ PDV dogovorene jednomesečne zakupnine za period zakupa u trajanju do 12 meseci GREJANJE....

 
 
 
 
-14%

Promena cene sa 350 € na 300 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 300 €, 52,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.04.2026 - 350 €
08.05.2026 - 300 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Izdaje se dvosoban namešten stan na Crvenom pevcu u ulici Bulevar Doktora Zorana Đinđića u staroj vojnoj zgradi sa liftom, na šestom i poslednjem spratu (lift ide do petog, pešači se jedan sprat), površine 52m2 sa grejanjem na struju (TA-peć). Stan se sastoji iz mini dnevne sobe sa....

 
 
 
 
-20%

Promena cene sa 500 € na 400 € dana 03.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Socijalno, 400 €, 47,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.03.2026 - 500 €
03.04.2026 - 400 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 110200, II/, klima, terasa. Blizina CENTRA, noviji, ul Djurdja Brankovica, prelep stan, ODMAH USELJIV. Stan je 2 sprat, bez lifta. Pogodan za strance, ali bez kucnih ljubimaca. Depozit obavezan. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 50%....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 950 € na 900 € dana 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 900 €, 54,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 950 €
27.03.2026 - 900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Veoma luksuzno opremljen stan u kvalitetnoj novijoj zgradi, komforan, odvojena spavaća soba, mogućnost zakupa garažnog mesta uz doplatu 100 eur. Agencijska provizija se plaća u iznosu od 50% + PDV dogovorene jednomesečne zakupnine za period zakupa u trajanju do 12 meseci GREJANJE....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • svenekretnine lift do 1100 eura 50 m2 pala cena (13)
  • svenekretnine 4.sprat lift 50 m2 pala cena (1)
  • svenekretnine 4.sprat lift do 1100 eura pala cena (1)
  • svenekretnine 4.sprat lift do 1100 eura 50 m2 (3)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>