• GoHome Professional
svenekretnine 4.sprat lift barem 60 m2 pala cena d - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • svenekretnine 4.sprat lift barem 60 m2 pala cena d - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - svenekretnine 4.sprat lift barem 60 m2 pala cena do 1100 eura što veći

  • Za upit "svenekretnine 4.sprat lift barem 60 m2 pala cena do 1100 eura što veći" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 1000 eura (malo jeftiniji)
    • 1100 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 201 138 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-17%

Promena cene sa 900 € na 750 € dana 10.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 750 €, 150,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 900 €
10.04.2026 - 750 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Izdaje se luksuzno namešten stan u zgradi u blizini ambulante Rasadnik, na drugom spratu u zgradi bez lifta. Površina stana je 150m2, a struktura je čevorosoban. Stan se sastoji iz ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, tri spavaće sobe, kupatila i dve terase. Grejanje....

 
 
 
 
-11%

Promena cene sa 900 € na 800 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Poslovni prostor, NOVI SAD, Centar, 800 €, 136,00 m2 cca 6 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.03.2026 - 1.000 €
03.04.2026 - 900 €
08.05.2026 - 800 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Novi Sad, Centar, ulica Šafarikova. Izdavanje odličnog petosobnog stana u shrhe poslovnog prostora. Ovaj poslovni prostor nalazi se preko puta Srpskog narodnog pozorišta, a nadomak Pupinove palate, niza poslovnih i uslužnih objekata. Pozicioniran na III spratu zgrade bez lifta. Čine....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 1.100 € na 990 € dana 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Vračar, 990 €, 115,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 1.100 €
27.03.2026 - 990 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Kalenic, Golsvordijeva, 3.0, 115 m2 sa lodjom, II od VI spratova, cg, lift, interfon, klima, delimicno renoviran, delimicno namesten, odmah useljiv, uknjizen, starogradnja. Na fantasticnoj lokaciji, u srcu Vracara, izdaje se izuzetan stan u mirnoj i odrzavanoj zgradi na samo par minuta....

 
 
 
 
-20%

Promena cene sa 600 € na 480 € dana 03.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, JAGODINA, 480 €, 99,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.03.2026 - 600 €
03.04.2026 - 480 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.svenekretnine.com

U ponudi je prostran, svetao stan sa izuzetnim rasporedom i ogromnim potencijalom, idealan kako za život, tako i za poslovnu namenu. Lokacija: Blizina centra grada, u neposrednoj blizini bolnice i svih važnih javnih institucija. Zgrada se nalazi u mirnom, uređenom kompleksu koji deluje....

 
 
 
 
-12%

Promena cene sa 800 € na 700 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Centar, 700 €, 82,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 800 €
01.05.2026 - 700 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Izdavanje stanova Novi Sad u ponudi je prostran i funkcionalan trosoban stan površine 82m2 koji se nalazi u samom centru Novog Sada na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu. Stan je smešten na 3 spratu u zgradi bez lifta u mirnoj jednosmernoj ulici sa drvoredom bez bučnih lokala....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 1.000 € na 900 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 900 €, 81,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 1.000 €
24.04.2026 - 900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Komforan, lepo sređen stan u zgradi novije gradnje, potpuno opremljen, poseduje dnevni boravak sa trpezarijom, kuhinju, dve spavaće sobe, kupatilo, toalet i terasu. Uz stan je moguće zakupiti i garažno mesto, uz doplatu. Agencijska provizija za zakupca se plaća u iznosu od 50% + PDV....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 800 € na 750 € dana 10.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Blok 30, 750 €, 81,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 850 €
20.03.2026 - 800 €
10.04.2026 - 750 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Novi Beograd, Blok 30 - Bulevar Mihajla Pupina 3.0, 81m2 (lođa 2m2), 3/8, CG, lift, interfon, podrum Izdaje se trosoban, potpuno sređen stan na izuzetno atraktivnoj lokaciji u bloku 30, u blizini svih bitnih sadržaja (autobuska stanica, tržni centar, škole, parkovi). Stan je veoma....

 
 
 
 
-11%

Promena cene sa 900 € na 800 € dana 10.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 800 €, 80,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 900 €
10.04.2026 - 800 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Kompletno opremljen stan u novijoj gradnji, kvalitetan, komforan, dve spavaće sobe, kupatilo i toalet, lođa, video nadzor, garažno mesto uračunato u cenu, odličan. Agencijska provizija za zakupca se plaća u iznosu od 50% + PDV dogovorene jednomesečne zakupnine za period zakupa u trajanju....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 840 € na 800 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Vračar, 800 €, 80,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.04.2026 - 800 €
10.04.2026 - 940 €
17.04.2026 - 840 €
01.05.2026 - 800 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.svenekretnine.com

2.5, Kalenić, Ivana Đaje, 80m2, 1/5, CG, lift, terasa, lođa, renoviran Izuzetno miran i tih stan na top lokaciji. Renoviran i prostran. Iz hodnika se ulazi u sve prostorije i svaka od njih je sa prirodnom ventilacijom. Blizina škole, vrtića, Hrama, parka. Infostan 14.500. Nisu dozvoljeni....

 
 
 
 
-20%

Promena cene sa 750 € na 600 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Liman III, 600 €, 80,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 950 €
24.04.2026 - 750 €
08.05.2026 - 600 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Novi Sad, Liman III, ulica Balzakova. Predstavljamo kompletno namešten komforan trosoban stan u neposrednoj blizini škole, vrtića, Doma zdravlja. Ovaj stambeni prostor čine ulazni hodnik, dnevni bravak sa trpezarijskim delom, odvojena kuhinja, dve spavaće sobe, kupatilo sa tuš kabinom....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • svenekretnine lift barem 60 m2 pala cena do 1100 eura što veći (42)
  • svenekretnine 4.sprat lift pala cena do 1100 eura što veći (1)
  • svenekretnine 4.sprat lift barem 60 m2 do 1100 eura što veći (14)
  • svenekretnine 4.sprat lift barem 60 m2 pala cena što veći (8)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

www.svenekretnine.com

SveNekretnine na jednom mestu, pronadjite Vasu nekretninu.