• GoHome Professional
svenekretnine 4.sprat do 997 eura pala cena zadnji - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • svenekretnine 4.sprat do 997 eura pala cena zadnji - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - svenekretnine 4.sprat do 997 eura pala cena zadnjih 14 dana lift što skuplji

  • Za upit "svenekretnine 4.sprat do 997 eura pala cena zadnjih 14 dana lift što skuplji" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po ceni
    • 947 eura (malo jeftiniji)
    • 1000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 201 159 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-9%

Promena cene sa 1.100 € na 1.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Blok 64, 1.000 €, 60,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 1.100 €
08.05.2026 - 1.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 109472, V/VI, klima, lift, terasa, nov, novogradnja, stambena zgrada. Odlican stan u kompleksu The One sa dve spavace sobe,, dnevnom sobom, kuhinjom, kupatilom i terasom se izdaje. Stan je idealan za porodicu, kao i za pojedince. Za svaku preporuku. Vise informacija....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 1.100 € na 1.000 € dana Danas
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 1.000 €, 65,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 1.200 €
27.03.2026 - 1.100 €
15.05.2026 - 1.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Lepo sređen, komforan stan u lux naselju A blok, potpuno opremljen, odvojena spavaća soba, terasa - bašta površine 30m2, dvorišno orijentisan ka jako lepo uređenom dvorištu, cg po utrošku, video nadzor, garažno mesto uračunato u cenu. Agencijska provizija za zakupca se plaća u iznosu....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 950 € na 900 € dana Danas
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Blok 23, 900 €, 71,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 950 €
15.05.2026 - 900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Potpuno renoviran, lepo sređen stan, neuseljavan nakon renoviranja, opremljen nameštajem i tehnikom, funkcionalan, poseduje dve spavaće sobe, kupatilo i toalet, ostava sa veš mašinom, odlična lokacija. Agencijska provizija za zakupca se plaća u iznosu od 50% + PDV dogovorene jednomesečne....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 950 € na 900 € dana Danas
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Stari Grad, 900 €, 65,00 m2 cca 14 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 900 €
17.04.2026 - 950 €
15.05.2026 - 900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Centar, Dragoslava Jovanovica, 2.5 poslovni prostor, 65 m2 sa terasom, I od III sprata, cg, bez lifta, interfon, klima, useljiv po dogovoru, renoviran, uknjizen, salonac, starogradnja. Fenomenalna lokacija u strogom centru grada. Prostor je salonskog tipa, potpuno je renoviran i nalazi....

 
 
 
 
-11%

Promena cene sa 900 € na 800 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Poslovni prostor, NOVI SAD, Centar, 800 €, 136,00 m2 cca 6 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.03.2026 - 1.000 €
03.04.2026 - 900 €
08.05.2026 - 800 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Novi Sad, Centar, ulica Šafarikova. Izdavanje odličnog petosobnog stana u shrhe poslovnog prostora. Ovaj poslovni prostor nalazi se preko puta Srpskog narodnog pozorišta, a nadomak Pupinove palate, niza poslovnih i uslužnih objekata. Pozicioniran na III spratu zgrade bez lifta. Čine....

 
 
 
 
-12%

Promena cene sa 800 € na 700 € dana Danas
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 700 €, 41,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.05.2026 - 800 €
15.05.2026 - 700 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Luksuzno, lepo sređen stan u novogradnji, potpuno opremljen, funkcionalan, poseduje odvojenu spavaću sobu, dvorišnu terasu bez buke, cg je po utrošku, zgrada pod video nadzorom. Agencijska provizija za zakupca se plaća u iznosu od 50% + PDV dogovorene jednomesečne zakupnine za period....

 
 
 
 
-12%

Promena cene sa 800 € na 700 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Blok 63, 700 €, 91,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 800 €
08.05.2026 - 700 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 51281, V/IX, klima, lift, terasa, izvorno stanje, stara gradnja. Lep renoviran stan, komforan i funkcionalan, poseduje veliki dnevni boravak, tri spavace sobe, kuhinju sa trpezarijom, kupatilo, poseban toalet, lodju. Stan je klimatizovan dve klime, CG. Potpuno opremljen....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 750 € na 700 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 700 €, 66,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.04.2026 - 800 €
01.05.2026 - 750 €
08.05.2026 - 700 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Zemun, Gornji grad - Banatska 2.0, 66m2 (lođa 4m2), 1/6, CG, klima, lift, telefon, KATV, internet, video nadzor, interfon, garaža Na uglu Banatske i Cara Dušana u novoj zgradi “Zemona” izdaje se dvosoban stan, zapadno orijentisan. Sastoji se od ulaznog dela, dvevnog boravka sa kuhinjom....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 700 € na 650 € dana Danas
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 650 €, 50,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 700 €
20.03.2026 - 650 €
10.04.2026 - 700 €
15.05.2026 - 650 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Funkcionalan stan u novogradnji, potpuno opremljen, odvojena spavaća soba, grejanje pomoću TA peći, mogućnost zakupa garaže po dogovoru, odličan. Agencijska provizija za zakupca se plaća u iznosu od 50% + pdv dogovorene jednomesečne zakupnine za period zakupa u trajanju do 12 meseci....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 700 € na 650 € dana Danas
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 650 €, 42,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 700 €
15.05.2026 - 650 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Nov, lepo sređen stan u kvalitetnoj novoj zgradi, potpuno opremljen, funkcionalan, poseduje odvojenu spavaću sobu, grejanje pomoću toplotnih pumpi. Agencijska provizija za zakupca se plaća u iznosu od 50% + PDV dogovorene jednomesečne zakupnine za period zakupa u trajanju do 12 meseci....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • svenekretnine do 997 eura pala cena zadnjih 14 dana lift što skuplji (29)
  • svenekretnine 4.sprat pala cena zadnjih 14 dana lift što skuplji (4)
  • svenekretnine 4.sprat do 997 eura zadnjih 14 dana lift što skuplji (6)
  • svenekretnine 4.sprat do 997 eura pala cena lift što skuplji (1)
  • svenekretnine 4.sprat do 997 eura pala cena zadnjih 14 dana što skuplji (1)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni