• GoHome Professional
svenekretnine 4.sprat do 722 eura barem 50 m2 Zadn - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • svenekretnine 4.sprat do 722 eura barem 50 m2 Zadn - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - svenekretnine 4.sprat do 722 eura barem 50 m2 Zadnjih 14 dana pala cena

  • Za upit "svenekretnine 4.sprat do 722 eura barem 50 m2 zadnjih 14 dana pala cena" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2 (malo manji)
    • 50 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 685 eura (malo jeftiniji)
    • 758 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 560 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-7%

Promena cene sa 700 € na 650 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 650 €, 50,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 700 €
20.03.2026 - 650 €
10.04.2026 - 700 €
15.05.2026 - 650 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Funkcionalan stan u novogradnji, potpuno opremljen, odvojena spavaća soba, grejanje pomoću TA peći, mogućnost zakupa garaže po dogovoru, odličan. Agencijska provizija za zakupca se plaća u iznosu od 50% + pdv dogovorene jednomesečne zakupnine za period zakupa u trajanju do 12 meseci....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 700 € na 650 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Lion, 650 €, 50,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.04.2026 - 700 €
15.05.2026 - 650 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Komforan i kvalitetan stan u novogradnji, potpuno opremljen, odvojena spavaća soba, obe sobe imaju izlaz na terasu, cg po utrošku. Agencijska provizija za zakupca se plaća u iznosu od 50% + PDV dogovorene jednomesečne zakupnine za period zakupa u trajanju do 12 meseci GREJANJE - CG,....

 
 
 
 
-14%

Promena cene sa 350 € na 300 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 300 €, 52,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.04.2026 - 350 €
08.05.2026 - 300 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Izdaje se dvosoban namešten stan na Crvenom pevcu u ulici Bulevar Doktora Zorana Đinđića u staroj vojnoj zgradi sa liftom, na šestom i poslednjem spratu (lift ide do petog, pešači se jedan sprat), površine 52m2 sa grejanjem na struju (TA-peć). Stan se sastoji iz mini dnevne sobe sa....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 360 € na 350 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 350 €, 52,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 400 €
27.03.2026 - 360 €
15.05.2026 - 350 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Niš, Medijana – Bulevar Nemanjića, prekoputa Zone 1, izdaje se komforan 2.0 stan površine 52 m², na 2. spratu u zgradi sa liftom. Stan se sastoji od dnevne sobe, izdvojene trpezarije, izdvojene kuhinje, spavaće sobe, kupatila i ulaznog hodnika. Iz dnevne sobe i spavaće sobe izlazi....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 700 € na 650 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, SURČIN, 650 €, 57,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 700 €
15.05.2026 - 650 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Izdaje se nov 2,5 stan kompletno namešten, povrsine 57m2 sa komotnom terasom. Stan se nalazi na drugom spratu u novogradnji. Osim što je u novogradnji, vrlo ukusno je namešten, komplet sa novim stvarima. Stan ima etazno grejanje, trofaznu struju i obezbeđeno parking mesto kao i kablovsku.....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 630 € na 600 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Banovo Brdo, 600 €, 58,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 650 €
08.05.2026 - 630 €
15.05.2026 - 600 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.svenekretnine.com

2.5, 58m2, VRP/11, CG, lift, LUX, interfon, internet, ktv, podrum. Banovo brdo je urbano naselje i centar oštine Čukarica. Povezano je Požeškom ulicom sa centrom Beograda. Sama Požeška važi za najatraktivniju lokaciju za stanovanje tog dela grada, na pet minuta hoda od Ade, par minuta....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 430 € na 400 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 400 €, 60,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 450 €
08.05.2026 - 430 €
15.05.2026 - 400 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Mirijevo, Grge Jankesa, 2.0, 60 m2 sa lodjom, II od VI spratova, cg, lift, interfon, ktv, internet, klima, odmah useljiv, uknjizen na 60 m2 gradjevinske, odnosno na 56 m2 korisne povrsine, renoviran, starogradnja. Za izdavanje, dvosoban funkcionalan stan u srcu Mirijeva. Poseduje....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 580 € na 570 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Tašmajdan, 570 €, 60,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.04.2026 - 650 €
17.04.2026 - 580 €
15.05.2026 - 570 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Izdaje se odličan, komforan stan u blizini Tašmajdana(Palilula - Kneza Danila), 60m2 sa terasom. Sastoji se od predsoblja, hodnika, dnevno-trpezarijskog dela i velike spavaće sobe sa francuskim ležajem, i ima izlaz na lepu prostranu terasu. Spratnost 6/8, održavana zgrada sa liftom.....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 650 € na 600 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 600 €, 48,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 700 €
24.04.2026 - 650 €
08.05.2026 - 600 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Lepo sređen, potpuno opremljen stan u novogradnji, odvojena spavaća soba, cg po utrošku, video nadzor, garažno mesto uračunato u cenu. Agencijska provizija za zakupca se plaća u iznosu od 50%+ PDV dogovorene jednomesečne zakupnine za period zakupa u trajanju do 12 meseci GREJANJE....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 800 € na 750 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 750 €, 63,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 800 €
15.05.2026 - 750 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Potpuno opremljen i namešten stan, renoviran, dnevna soba, dve spavaće sobe, funkcionalna terasa od 10m2, odličan. Agencijska provizija za zakupca se plaća u iznosu od 50% + PDV dogovorene jednomesečne zakupnine za period zakupa u trajanju do 12 meseci GREJANJE - CG, sprat 4/4, TERASA,....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • svenekretnine do 722 eura barem 50 m2 zadnjih 14 dana pala cena (34)
  • svenekretnine 4.sprat barem 50 m2 zadnjih 14 dana pala cena (3)
  • svenekretnine 4.sprat do 722 eura zadnjih 14 dana pala cena (1)
  • svenekretnine 4.sprat do 722 eura barem 50 m2 zadnjih 14 dana (10)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

www.svenekretnine.com

SveNekretnine na jednom mestu, pronadjite Vasu nekretninu.