• GoHome Professional
svenekretnine 4.sprat što manji prizemlje barem 60 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • svenekretnine 4.sprat što manji prizemlje barem 60 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - svenekretnine 4.sprat što manji prizemlje barem 60 m2 do 130000 eura do 1300 eura/m2 pala cena

  • Za upit "svenekretnine 4.sprat što manji prizemlje barem 60 m2 do 130000 eura do 1300 eura/m2 pala cena" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 201 138 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-3%

Promena cene sa 650 € na 630 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Banovo Brdo, 630 €, 58,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 650 €
08.05.2026 - 630 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.svenekretnine.com

2.5, 58m2, VRP/11, CG, lift, LUX, interfon, internet, ktv, podrum. Banovo brdo je urbano naselje i centar oštine Čukarica. Povezano je Požeškom ulicom sa centrom Beograda. Sama Požeška važi za najatraktivniju lokaciju za stanovanje tog dela grada, na pet minuta hoda od Ade, par minuta....

 
 
 
 
-14%

Promena cene sa 350 € na 300 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NIŠ, Jagodin Mala, 300 €, 65,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 350 €
08.05.2026 - 300 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Izdaje se dvoiposoban stan površine 65m2 u prizemlju kuće u Jagodin mali. Sastoji se od ulaznog hodnika, trpezarije sa kuhinjom, dnevne sobe, dve spavaće sobe i kupatila. Grejanje je na struju i čvrsto gorivo. Komplet je opremljen nameštajem i svom potrebnom belom tehnikom. Ima mogućnost....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 86.000 € na 84.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, JAGODINA, 84.000 €, 67,00 m2 cca 1250 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 86.000 €
08.05.2026 - 84.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju je moderan i komforan stan u Jagodini, u naselju Akva Park, površine 67 m². Nalazi se u prizemlju, ali je pozicioniran kao prvi sprat, sa posebnim ulazom, što dodatno doprinosi osećaju privatnosti i praktičnosti. Stan je moderno namešten, sa ugradnim nameštajem, i sastoji....

 
 
 
 
-12%

Promena cene sa 400 € na 350 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Save Kovačevića, 350 €, 68,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 400 €
08.05.2026 - 350 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 130247, PR/. Izdaje se duplex sa kompletnim zasebnim ulazom. Prizemlje se sastoji iz ulaznog hodnika, kuhinje, trpezarije sa dnevnim boravkom. kupatila i spavace sobe. Gornji sprat je otvoren prostor sa kupatilom. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 800 € na 750 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Poslovni prostor, NOVI SAD, Kej, 750 €, 72,00 m2 cca 10 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 800 €
08.05.2026 - 750 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Novi Sad, Centar, ulica Beogradski kej. Renoviran poslovni prostor na visokom prizemlju poslovne zgrade. Nadomak šetališta keja, Dunavskog parka i pešačke zone. Ovaj poslovni prostor čine tri kancelarije ukupne površine 72m2 – dve veće i jedna manja. Pored kancelarijskog dela, prostor....

 
 
 
 
-30%

Promena cene sa 1.000 € na 700 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Dorćol, 700 €, 100,00 m2 cca 7 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 1.000 €
01.05.2026 - 700 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Poslovni prostor za izdavanje Dorćol U niskom prizemlju novije stambeno - poslovne zgrade za izdavanje poslovni prostor. Prostor ima sopstveni ulaz sa ulične strane. Sastoji se od stepenišnog bloka, 2 kancelarije, 2 mokra čvora, čajne kuhinje i dve ostave. Postoji mogućnost izdavanja....

 
 
 
 
-15%

Promena cene sa 133.000 € na 113.500 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Poslovni prostor, SOMBOR, Centar, 113.500 €, 107,00 m2 cca 1060 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 133.000 €
24.04.2026 - 113.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

LOKAL! Centar,blizina trg,blizina gimnazije,pošte,venca,na prometnoj lokaciji,okružen javnim parkingom,u prizemlju,par stepenika,ulične orijentacije.Uredjen,107m2,BEZ ULAGANJA,staklena ulazna vrata,sa sig.bravom,veliki portal,kompletno po podu keramika,spušteni plafoni,posebno radjena....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 31.000 € na 28.000 € dana 10.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, ALEKSINAC, 28.000 €, 126,00 m2 cca 220 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 31.000 €
10.04.2026 - 28.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju kuća u Grejaču kod Aleksinca, 126 m2 u osnovi, na 11 ari placa. Nalazi se na glavnoj ulici, u neposrednoj blizini škole i autobuske stanice i sastoji se od tri etaže. U prizemlju su sva lokala, dva magacina i kupatilo, a na prvom spratu i potkrovlju su ulazni hodnik, dnevna....

 
 
 
 
-16%

Promena cene sa 55.000 € na 46.000 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, TELEČKA, 46.000 €, 133,00 m2 cca 350 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 55.000 €
17.04.2026 - 46.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

KUĆA!! Na prodaju spratna kuća u Telečki, površine 133m², na prostranom placu od 1382m². Kuća je građena od čvrstog materijala i sastoji se od prizemlja i sprata povezanih unutrašnjim stepeništem. Prizemlje obuhvata ulazni hodnik, dve komforne sobe, kupatilo, kuhinju sa trpezarijom,....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 2.700 € na 2.500 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Poslovni prostor, NOVI SAD, Centar, 2.500 €, 147,00 m2 cca 17 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 2.700 €
08.05.2026 - 2.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Novi Sad, Centar (Spens). Odličan poslovni objekat u tri nivoa - suteren (30.28 m²), prizemlje (68.03 m²) i potkrovlje (48.80 m²). Prizemlje ovog poslovnoj prostora čine dve kancelarije sa toaletom i čajnom kuhinjom. Potkrovlje čine jedna kancelarija, toalet i terasa. Suteren predstavlja....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • svenekretnine što manji prizemlje barem 60 m2 do 130000 eura do 1300 eura/m2 pala cena (25)
  • svenekretnine 4.sprat što manji barem 60 m2 do 130000 eura do 1300 eura/m2 pala cena (1)
  • svenekretnine 4.sprat što manji prizemlje barem 60 m2 do 130000 eura do 1300 eura/m2 (5)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

www.svenekretnine.com

SveNekretnine na jednom mestu, pronadjite Vasu nekretninu.