• GoHome Professional
svenekretnine 260 m2 pogodan što skuplji - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • svenekretnine 260 m2 pogodan što skuplji - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - svenekretnine 260 m2 pogodan što skuplji

  • Za upit "svenekretnine 260 m2 pogodan što skuplji" pronađeno 36 nekretnina - prosečna cena 605 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 250 m2 (malo manji)
    • 270 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 1300 eura
    • do 1600 eura (prosečna cena)
    • do 1900 eura
    • do 16 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • useljiv
    • podrum
    • 1.sprat
    • klima
    • parking
  • Slike

Pretraženo 200 276 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 999.000 €, 240,00 m2 cca 4160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 123425, I/IV, klima, salonski, uknjizen, ulaz dobar, fasada dobra, podrum, pogodan za pp, deljiv, stambena zgrada. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%. Telefoni: 060/328-3901 060/555-9720 011/328- 3901 Prikaži broj . Kontakt van....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 880.000 €, 241,00 m2 cca 3650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 106757, VIII/IX, klima, lift, telefon, terasa(2), uknjizen, stara gradnja, pogodan za pp, deljiv. Retko u ponudi, u strogom centru grada, nalazi se ovaj magican 5.0 stan. Ovaj stan krasi prelep panoramski pogled na Beograd i odlican je kao investicija za izdavanje ili....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Palilula, 700.000 €, 247,00 m2 cca 2830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Odličan poslovni prostor, pogodan za sve delatnosti. Blizina Vukovog spomenika. Prostorije: prizemlje, međusprat i I sprat (9 kancelarija, ulaz recepcija i čajna kuhinja). Centralno grejanje, klima, parking. Prosečni mesečni troškovi iznose: voda - 150,00 din; smeće - 3.000,00 din;....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'svenekretnine 260 m2 pogodan što skuplji'
460.000 €
400.000 €
278.900 €
  Kuća, BEOGRAD, 600.000 €, 250,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 124253, 240a, spratna, 1, struja, bazen, klima, telefon, terasa, uknjizen, nov, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, parking, dvoriste/basta, tavan, ostava, pogodan za pp, mogucnost prosirenja, deljiv, stambeno-poslovna. Na svega 35km od centra Beograda nalazi se etno....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Borča, 250.000 €, 256,00 m2 cca 980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 51276, 9a, spratna, pr + i, renoviran, ulaz dobar, stara gradnja, dvoriste/basta, stambeno-poslovna. Nova svetla kuca na velikom placu od 9a.45m2 uknjizeno. Vlasnistvo 1/1. Kuca u osnovi 128m2 + 40m2 trem. Gornja osnova 128m2 +40m2 terasa. Dva mokra cvora na svakom....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 198.000 €, 250,00 m2 cca 790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 97664, 6a, prizemna, struja, kanalizacija, klima, terasa, uknjizen, renoviran, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, garaza, dvoriste/basta, podrum, tavan, ostava, pogodan za pp, deljiv. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901 060/555-9720....

 
 
 
  Kuća, SUVA REKA, 170.000 €, 250,00 m2 cca 680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju kuća na odličnoj lokaciji u ulici Južnomoravskih brigada (tzv. Niška ulica), pored marketa Spin. Zbog svoje izuzetne lokacije, objekat je pogodan za stanovanje, a zbog ogromnog potencijala pre svega za obavljanje neke od uslužnih delatnosti. Osnova objekta je 135m2, sastoji....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, 170.000 €, 240,00 m2 cca 710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na placu od 23,70 ari nalazi se kuća sa pomoćnim objektom. Kuća se sastoji od prizemlja, jednog sprata i potkrovlja. Na donjem nivou je letnja kuhinja, ostava i garaža. Na drugom nivou su dva stana od po 80 m2. Dobra gradnja, očuvana, nisu potrebna ulaganja. Kuća je dvostrano orjenrisana,....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 169.000 € na 162.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, JAGODINA, 162.000 €, 271,00 m2 cca 600 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 169.000 €
15.05.2026 - 162.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaje se kompletno sređena i nova kuća, izgrađena 2022. godine, površine 271 m², smeštena uz glavni put, na svega 7 kilometara od grada. Objekat je legalizovan, uredne dokumentacije i spreman za useljenje. Kuća se sastoji od prizemlja i podruma. Grejanje je na gas (sopstveni kotao),....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, 150.000 €, 240,00 m2 cca 630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

5.0, 240m2 , plac 23.7a, , pr+2, TA, tri terase, garaža (pomoćni objekat) 62m2, bunar, ostava. Grocka je naselje i opština smeštena na desnoj obali Dunava, nizvodno od Beograda. Jedno je od omiljenih destinacija za vikend odmor ali i za život, u miru, na svežem vazduhu i van gradske....

 
 
 
  Kuća, SREMSKA MITROVICA, 135.200 €, 249,00 m2 cca 540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Sremska Mitrovica, Bulevar Konstantina Velikog, 4.0 kuca od 249 m2, bez terase, na 6.13 ari placa, uradjena konverzija zemljista, PR, ta, useljiva po dogovoru, izvorno stanje, uknjizena na 230 m2, parking ispred kuce. Predratna, prizemna, dvorisna....

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 123.600 €, 240,00 m2 cca 520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Objekat se nalazi u selu Resnik na parceli površine 17723 m2, na kojoj postoje dva bunara (bunar arterijski bunar). U sklopu objekta su dva stana površine 207 m2 i 133 m2, za koje je potreban završetak unutrašnjih radova. Objekat je uknjižen kao i plac. Vlasnik 1/1. Objekat je pogodan....

 
 
 
  Kuća, DOLJEVAC, 78.000 €, 256,00 m2 cca 310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju odlična porodična kuća u naselju Malošište, udaljena od centra Niša oko 11km. Izuzetno dobra povezanost sa gradom, a naselje je veoma pogodno za kvalitetan porodični život, obzirom da su nadomak svi vitalni objekti neophodni za svakodnevne potrebe svake porodice.osnovna....

 
 
 
  Plac, NIŠ, Medijana, 25.000 €, 277,00 m2 cca 90 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju lep plac na Trošarini pogodan za izgradnju kuće. Plac je pravougaonog oblika, gradsko građevinsko zemljište, uknjižene površine 277m2. Do samog placa su priključci za vodu, struju i kanalizacijju. Uknjizen.Svojina 1/1. Ovo je samo deo nase ponude, za vise informacija javite....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Stari Grad, 5.500 €, 270,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Izdajemo izuzetan poslovni prostor, u centru Beograda,na atraktivnoj lokaciji u Knez Mihajlovoj ulici. Pogodan je za firme raznih profila koje imaju vise zaposlenih. Jugoistocno je orijentisan i vrlo svetao. Prostor se sastoji od dve velike prostorije za desetak i vise zaposlenih,dve....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Senjak, 5.390 €, 278,00 m2 cca 19 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 114643, PR/, novogradnja, lokal. 277,63+79,53 Poslovni prostor koji je pogodan za kliniku poseduje dva mokra cvora , cajnu kuhinju , tri odvojene prostorije (sobe) , veliki otvoreni prostor , projektovana visina plafona 3m. Prostor se zavrsava u dogovoru sa zakupcem....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 4.500 € na 4.400 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Bulevar Kralja Aleksandra, 4.400 €, 268,00 m2 cca 16 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 4.800 €
03.04.2026 - 4.500 €
15.05.2026 - 4.400 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Zvezdara, Lion – Bulevar kralja Aleksandra lokal, 268m2 Izdaje se ugaoni poslovni prostor – 268 m²! Atraktivan ugaoni lokal sa velikim izlogom, na izuzetno frekventnoj lokaciji. Direktan ulaz sa ulice, odlična vidljivost i mogućnost prilagođavanja prostora. Pogodno za banke, osiguranje,....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Senjak, 4.170 €, 278,00 m2 cca 15 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na ekskluzivnoj lokaciji, u rezidencijalnom delu Senjaka izdaje se poslovni prostor koji je pogodan za kliniku, ordinaciju, ugostiteljsku deltnost i mnoge druge delatnosti. Prostor poseduje dva mokra čvora , čajnu kuhinju , tri odvojene prostorije (sobe) , veliki otvoreni prostor.....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Voždovac, 3.600 €, 250,00 m2 cca 14 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 111922, IV/, video nadzor, klima, lift, terasa, nov luks, ulaz mermerni, novogradnja, fasada nova, garaza, parking, ostava, pogodan za pp, kancelarija. Predstavljamo vam odlicnu nekretninu iz ponude za izdavanje, prostran i komforan stan u novogradnji, pozicioniranoj....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, KAMENICA, 2.700 €, 269,00 m2 cca 10 €/m2