• GoHome Professional
svenekretnine 250 m2 do 1600 eura pala cena što sk - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • svenekretnine 250 m2 do 1600 eura pala cena što sk - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - svenekretnine 250 m2 do 1600 eura pala cena što skuplji

  • Za upit "svenekretnine 250 m2 do 1600 eura pala cena što skuplji" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 240 m2 (malo manji)
    • 260 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 1500 eura (malo jeftiniji)
    • 1600 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 560 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-25%

Promena cene sa 2.000 € na 1.500 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Voždovac, 1.500 €, 112,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 2.000 €
24.04.2026 - 1.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 130407, II/, dupleks, klima, terasa, garaza, parking. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 50% od jedne zakupnine. Telefoni: 060/328-3901 060/555-9720 011/328- 3901 Prikaži broj . Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 1.500 € na 1.400 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Kalemegdan, 1.400 €, 76,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 1.500 €
15.05.2026 - 1.400 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Nov trosoban stan u Naselju K District, nov namestaj I aparati, prostran i svetao dnevni boravak sa izlaskom na terasu, trpezarija, kihinja, 2 spavace sobe, kupatilo, toalet, garazno mesto uz doplatu od 100Eura. Kućni ljubimci nisu dozvoljeni. Za sve dodatne informacije kontaktirati....

 
 
 
 
-13%

Promena cene sa 1.500 € na 1.300 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 1.300 €, 200,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 1.500 €
01.05.2026 - 1.300 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Veoma komforan stan, potpuno renoviran i luksuzno opremljen, sastoji se od dva stana spojena u jedan, a čine ga dnevni boravak sa izdvojenim radnim delom, kuhinja i trpezarija, četiri spavaće sobe, kupatilo sa đakuzi kadom. U stanu postoje filteri za vodu, pet klima uređeja, visina....

 
 
 
 
-13%

Promena cene sa 1.500 € na 1.300 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Blok 11, 1.300 €, 200,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 1.500 €
01.05.2026 - 1.300 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 128497, II/VI, klima, lift, terasa, garaza, parking. Extra stan, potpuno sredjen, komforan i funkcionalan veoma udoban. Poseduje veliki dnevni boravak, cetri spavace sobe, opremljenu kuhinju i trpezariju, dva kupatila djakuzi i tus kabina, predsoblje, lepu lodju opremljenu....

 
 
 
 
-27%

Promena cene sa 1.500 € na 1.100 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Poslovni prostor, NOVI SAD, Centar, 1.100 €, 131,00 m2 cca 8 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.05.2026 - 1.500 €
15.05.2026 - 1.100 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Novi Sad, Centar, ulica Ilije Vučetića. Predstavljamo odličan, nenamešten, svetao stan koji se izdaje u svrhu poslovnog prostora. Nalazi se na jednoj od najlepših i najatraktivnijih gradskih lokacija za poslovanje. U neposrednoj blizini strogog centra grada (pešačke zone), Dunavskog....

 
 
 
 
-17%

Promena cene sa 1.320 € na 1.100 € dana 03.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Poslovni prostor, JAGODINA, 1.100 €, 82,00 m2 cca 13 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 1.320 €
03.04.2026 - 1.100 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Izdaje se poslovni prostor površine 82 m², smešten u jednom od najposećenijih turističkih delova grada, u neposrednoj blizini akva parka, tržnog centra, velikog gradskog parka, sportske hale, muzeja i zoološkog vrta. Lokacija nudi ogroman dnevni promet turista i lokalnog stanovništva,....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 1.100 € na 1.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Blok 64, 1.000 €, 60,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 1.100 €
08.05.2026 - 1.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 109472, V/VI, klima, lift, terasa, nov, novogradnja, stambena zgrada. Odlican stan u kompleksu The One sa dve spavace sobe,, dnevnom sobom, kuhinjom, kupatilom i terasom se izdaje. Stan je idealan za porodicu, kao i za pojedince. Za svaku preporuku. Vise informacija....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 1.100 € na 1.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 1.000 €, 65,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 1.200 €
27.03.2026 - 1.100 €
15.05.2026 - 1.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Lepo sređen, komforan stan u lux naselju A blok, potpuno opremljen, odvojena spavaća soba, terasa - bašta površine 30m2, dvorišno orijentisan ka jako lepo uređenom dvorištu, cg po utrošku, video nadzor, garažno mesto uračunato u cenu. Agencijska provizija za zakupca se plaća u iznosu....

 
 
 
 
-41%

Promena cene sa 1.700 € na 1.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Poslovni prostor, VINIK, 1.000 €, 200,00 m2 cca 5 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.03.2026 - 2.000 €
03.04.2026 - 1.700 €
15.05.2026 - 1.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Izdaje se kuća kao poslovni prostor, na atraktivnoj lokaciji, na Viniku. Izdaje se nenamešten. Površina prostora je 200m2. Sastoji se od pet prostorija, dva kupatila, jednog toaleta i dve terase. Pregradni zidovi mogu se rušiti u zavisnosti od potrebe zakupca. Grejanje je na struju.....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 1.100 € na 1.000 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 1.000 €, 70,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 1.100 €
01.05.2026 - 1.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Izdaje se luksuzan, potpuno renoviran i kompletno namešten trosoban stan površine 70 m², na 3. spratu, u ulici Gavrila Principa. Stan ima savremeno dizajniran enterijer, kvalitetan nameštaj i belu tehniku. Sastoji se od dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavaće sobe i....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • svenekretnine do 1600 eura pala cena što skuplji (184)
  • svenekretnine 250 m2 pala cena što skuplji (11)
  • svenekretnine 250 m2 do 1600 eura što skuplji (35)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>