• GoHome Professional
svenekretnine 250 m2 do 1600 eura što skuplji pora - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • svenekretnine 250 m2 do 1600 eura što skuplji pora - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - svenekretnine 250 m2 do 1600 eura što skuplji porasla cena

  • Za upit "svenekretnine 250 m2 do 1600 eura što skuplji porasla cena" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 240 m2 (malo manji)
    • 260 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 1500 eura (malo jeftiniji)
    • 1600 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 201 173 nekretnina (58 agencija i portala)

 
+15%

Promena cene sa 1.300 € na 1.500 € dana 10.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Izdavanje, Poslovni prostor, ĆIĆEVAC, 1.500 €, 760,00 m2 cca 2 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 1.300 €
10.04.2026 - 1.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Sama Hala ima dužinae 40m, širinu 15m. visinu 6m. Sama hala ima površinu 600m2, kancelarijski i salonski deo 160m2, Struja je trofazna, voda bunarska, kanalizacija sengrup. Hala je građena sendvić panelima 8cm, krovni paneli 8cm. ALARM, KAMERE. VREDI POGLEDATI. ZA OZBILJNE ZAKUPCE....

 
 
 
 
+30%

Promena cene sa 1.000 € na 1.300 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Izdavanje, Kuća, BARAJEVO, 1.300 €, 280,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 1.000 €
15.05.2026 - 1.300 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Meljak, Veljka Vlahovica, 11.0 kuca od 280 m2 sa 2 terase, na 8.57 ari placa, PR + PTK, eg (kotao na cvrsto gorivo), telefon, bez lifta, ktv, internet, klima, useljiva po dogovoru, renovirana, uknjizena na 280 m2, parking, bazen, novogradnja iz 2017. godine. Iznajmljuje se kuca u....

 
 
 
 
+9%

Promena cene sa 1.100 € na 1.200 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 1.200 €, 115,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 1.200 €
17.04.2026 - 1.100 €
08.05.2026 - 1.200 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Veoma komforan, potpuno renoviran stan, kompletno opremljen, poseduje tri spavaće sobe, ostavu, kupatilo i toalet. Ima prelep pogled na Dunav. Agencijska provizija za zakupca se plaća u iznosu od 50% + PDV dogovorene jednomesečne zakupnine za period zakupa u trajanju do 12 meseci....

 
 
 
 
+26%

Promena cene sa 950 € na 1.200 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Banovo Brdo, 1.200 €, 68,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 950 €
24.04.2026 - 1.200 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 125555, II/II, terasa, renoviran, garaza. U potpunosti renoviran 2025. godine, u samom srcu zelenila Kosutnjaka Potpuno opremijen: TV, klima, ves masina, masina za susenje vesa, sudo masina Moderna kuhinja sa svim aparatima Opticki internet, kablovska TV, telefonska....

 
 
 
 
+29%

Promena cene sa 700 € na 900 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Dorćol, 900 €, 100,00 m2 cca 9 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 1.000 €
01.05.2026 - 700 €
15.05.2026 - 900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Poslovni prostor za izdavanje Dorćol U niskom prizemlju novije stambeno - poslovne zgrade za izdavanje poslovni prostor. Prostor ima sopstveni ulaz sa ulične strane. Sastoji se od stepenišnog bloka, 2 kancelarije, 2 mokra čvora, čajne kuhinje i dve ostave. Postoji mogućnost izdavanja....

 
 
 
 
+8%

Promena cene sa 650 € na 700 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 700 €, 50,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 650 €
08.05.2026 - 700 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 131550, VPR/VI, klima. Izdaje se nov, moderno uredjen dvosoban stan u mirnoj ulici u blizini Djeram pijace. Stan se sastoji od prostrane dnevne sobe, odvojene spavace sobe, kuhinje, hodnika i kupatila. Kompletno je opremljen kvalitetnim, funkcionalnim namestajem radjenim....

 
 
 
 
+17%

Promena cene sa 600 € na 700 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Izdavanje, Poslovni prostor, NOVI SAD, Grbavica, 700 €, 54,00 m2 cca 13 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 600 €
08.05.2026 - 700 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Izdaje se lekarska ordinacija na Grbavici, u Novom Sadu, u prizemlju stambeno-poslovnog objekta. Prostor je površine 54 m² i predstavlja lokal pogodan za zdravstvenu delatnost. Nalazi se u atraktivnom delu grada, u naselju Grbavica, što ga čini praktičnim izborom za ordinaciju i slične....

 
 
 
 
+4%

Promena cene sa 670 € na 700 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Lion, 700 €, 50,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 670 €
08.05.2026 - 700 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Funkcionalan i kompletno opremljen stan, odvojena spavaća soba, u mirnoj ulici, odvojen od buke. Agencijska provizija za zakupca se plaća u iznosu od 50% + PDV dogovorene jednomesečne zakupnine za period zakupa u trajanju do 12 meseci GREJANJE - CG, sprat VPR/6, NOVOGRADNJA, INTERFON....

 
 
 
 
+8%

Promena cene sa 600 € na 650 € dana 03.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 650 €, 55,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 600 €
03.04.2026 - 650 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Stari grad - Zeleni venac 2.5, 55m2, 5/6, TA, klima, lift, telefon, interfon Izdaje se dvoiposoban stan u strogom centru grada, okrenut ka Knez Mihailovoj ulici, u blizini mnogobrojnih kulturnih i turističkih znamenitosti, tržnih centara, starog i najluksuznijeg dela grada. Stan je....

 
 
 
 
+4%

Promena cene sa 500 € na 520 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Bulevar, 520 €, 60,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 500 €
01.05.2026 - 520 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Izdavanje stanova Novi Sad – u ponudi je lep, kompletno namešten i svetao dvosoban stan površine 60m na odličnoj lokaciji kod Betanije, u neposrednoj blizini Bulevara oslobođenja. Stan se nalazi na 4. spratu u zgradi sa liftom, ima lep pogled, odličnu osvetljenost i gradsko grejanje,....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • svenekretnine do 1600 eura što skuplji porasla cena (18)
  • svenekretnine 250 m2 što skuplji porasla cena (8)
  • svenekretnine 250 m2 do 1600 eura što skuplji (35)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>