• GoHome Professional
svenekretnine 250 m2 do 1500 eura 1.sprat pala cen - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • svenekretnine 250 m2 do 1500 eura 1.sprat pala cen - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - svenekretnine 250 m2 do 1500 eura 1.sprat pala cena

  • Za upit "svenekretnine 250 m2 do 1500 eura 1.sprat pala cena" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 240 m2 (malo manji)
    • 260 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 1400 eura (malo jeftiniji)
    • 1500 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 283 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-11%

Promena cene sa 1.000 € na 890 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 890 €, 127,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.05.2026 - 1.000 €
15.05.2026 - 890 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Nov stan za izdavanje Zvezdara Na prvom spratu manje stambene zgrade, završene 2024 za izdavanje stan površine 127m2. Zgrada ima 3 stana. Stan se nalazi na prvom spratu i sastoji se od: kuhinje, trpezarijsko - dnevnog boravka sa manjom terasom (9m2), predsoblja, 2 spavaće i 1 radne....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 900 € na 850 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Vračar, 850 €, 70,00 m2 cca 12 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 900 €
08.05.2026 - 850 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Izdaje se trosoban salonac na Vračaru, u Kalenićevoj ulici, u lepoj zgradi. Stan je pogodan za stanovanje, kao i za poslovni prostor, ordinaciju, salon ili kancelarije. U neposrednoj blizini nalaze se ginekološka ordinacija i kancelarije, što dodatno potvrđuje odličnu namenu prostora.....

 
 
 
 
-11%

Promena cene sa 900 € na 800 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Donji Dorćol, 800 €, 47,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 900 €
08.05.2026 - 800 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Izdaje se sređen stan u Beogradu, u opštini Stari Grad, u delu Donji Dorćol, na odličnoj lokaciji. Stan je strukture 3.0, površine 47 m², i nalazi se na prvom spratu zgrade od ukupno šest spratova. Sastoji se od dnevne sobe, kuhinje i kupatila, a poseduje i svoj parking u dvorištu....

 
 
 
 
-12%

Promena cene sa 850 € na 750 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Centar, 750 €, 66,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.04.2026 - 850 €
24.04.2026 - 750 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.svenekretnine.com

U ponudi je izdavanje trosobnog stana površine 66m2 u centru Novog Sada. Ova nekretnina predstavlja odličnu priliku u okviru izdavanja stanova Novi Sad, posebno za one koji traže komforan i funkcionalan stan na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu. Stan se nalazi na prvom spratu....

 
 
 
 
-12%

Promena cene sa 400 € na 350 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 350 €, 45,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 400 €
15.05.2026 - 350 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Izdaje se odličan, jednoiposoban stan u cenru Niša u blizini Pravnog fakulteta. Nalazi se na prvom spratu u stambenoj zgradi, sa liftom. Stan je kompletno sređen i opremljen svim nameštajem i električnim uređajima. Površina stana je 45 m2. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka,....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 380 € na 350 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NIŠ, Staro Groblje, 350 €, 102,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 400 €
03.04.2026 - 380 €
15.05.2026 - 350 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Izdaje se sprat u kući u blizini Difa-a, na prvom spratu porodične kuće, sa posebnim ulazom. Površina stana je 102 m2. Sastoji se od ulaznog hodnika, velikog dnevnog boravka, kuhinje, trpezarije, dve spavaće sobe, i kupatila. Stan je orjentisan tako da ima puno dnevne svetlosti, u....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 350 € na 330 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 330 €, 45,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 350 €
15.05.2026 - 330 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Izdaje se jednosoban stan površine 45m2 na prvom spratu u zgradi sa liftom u blizini OŠ Sveti Sava.Sastoji se od ulaznog hodnika, trpezarije sa kuhinjom, dnevne sobe, spavaće sobe, kupatila i lođe.Grejanje je na struju TA.Komplet je opremljen nameštajem i svom potrebnom belom tehnikom.....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 350 € na 320 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Palilula, 320 €, 30,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.05.2026 - 350 €
15.05.2026 - 320 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Palilula, Poštanska štedionica, Zdravka Čelara izdaje se namešten, jednosoban stan 30m2. Na prvom spratu od četiri, u korektnom stanju. Poseduje centralno grejanje I klimu. Stan se izdaje na duži period. AGENCIJSKA PROVIZIJA 50% prve zakupnine Kontakt Darko Mlađenović 063/197- 3601....

 
 
 
 
-14%

Promena cene sa 290 € na 250 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, JAGODINA, 250 €, 38,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 290 €
24.04.2026 - 250 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Ovaj savršen jednosoban stan se nalazi na prvom spratu u zgradi koja je završena 2023 godine. Nalazi se na prvom spratu i sastoji se od velikog dnevnog boravka sa odvojenom kuhinjom, kupatila, spavaće sobe i terase. Prednost ovog stana su minimalni mesečni troškovi. Stan ima sopstveni....

 
 
 
 
-20%

Promena cene sa 200 € na 160 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, JAGODINA, 160 €, 50,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 200 €
01.05.2026 - 160 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Komforan namešten stan u kući u prizemlju,,sa posebnim ulazom na prvom spratu,na prelepoj lokaciji kod akva parka. Stan poseduje kablovsku ,internet, kao i grejanje na gas, sopstveni kotao i klimu .Parking mesto, dve velike terase. Stan se izdaje na duži vremeski period, minimum 6....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • svenekretnine do 1500 eura 1.sprat pala cena (13)
  • svenekretnine 250 m2 1.sprat pala cena (3)
  • svenekretnine 250 m2 do 1500 eura 1.sprat (3)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>