• GoHome Professional
svenekretnine 240 m2 prizemlje do 0 eura/m2 parkin - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • svenekretnine 240 m2 prizemlje do 0 eura/m2 parkin - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - svenekretnine 240 m2 prizemlje do 0 eura/m2 parking

  • Za upit "svenekretnine 240 m2 prizemlje do 0 eura/m2 parking" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 230 m2 (malo manji)
    • 250 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 0 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 0 eura/m2 (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 276 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, KRAGUJEVAC, 149.000 €, 240,00 m2 cca 620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaju se dve kuće u mirnom delu naselju Jabučar u Kragujevcu na placu od 3,97a. Prva kuća je površine 240m2 sledeće strukture: - Prizemlje: Hodnik, velika dnevna soba, kuhinja, kupatilo, špajz i tehnička prostorija (vešernica/kotlarnica). - Prvi sprat: Spavaća soba, dnevna soba,....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Kovanluk, 107.000 €, 240,00 m2 cca 450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju fina porodična kuća na Paliluli iznad restorana Amerikanac, udaljena od centra svega oko 2km. Nekretnina koja je vredna pažnje, obzirom da pruža kvalitetan i miran porodični život, Kuća je bruto površine 240m2, u osnovi 77m2, korisne unutrašnje površine 150m2, spratnosti....

 
 
 
 
+5%

Promena cene sa 183.000 € na 193.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, NOVI SAD, 193.000 €, 240,00 m2 cca 800 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 183.000 €
08.05.2026 - 193.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 130522, 2.5a, spratna, struja, kanalizacija, terasa, uknjizen, garaza, parking, dvoriste/basta. *LUX KUCA* + GARAZA KAC 240 m2 - plac 2,5 a. KUCA NA SPRAT, PR+1+PK. Osnova svake etaze 85 m2. Prizemlje i sprat je redovne visine zidova, 280 cm. Debljina zidova 50 cm.....

 
 
 
  Kuća, VRBAS, 189.000 €, 240,00 m2 cca 790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Vrbas, Ravno selo - Sutjeska kuća, 240m2 (terase 60m2), PSUT+PR+VPR+I, EG, inverter klime, telefon, interfon, video nadzor, podrum, parking, garaža, struja, voda, kanalizacija, asfalt, plac 16.82a, spojen objekat 109m2 (garsonjera + garaža + kotlarnica) Prelepa porodična kuća površine....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 750.000 €, 234,00 m2 cca 3210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 125276, VPR/, klima, lift, telefon, uknjizen, garaza, parking. Na prodaju ekskluzivan sestosoban dupleks stan ukupne povrsine 236 m² (194 m² stambenog prostora + 42 m² garaza uvezana direktno sa stanom), na prestiznoj lokaciji u neposrednoj blizini centra grada, Futoske....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Palilula, 700.000 €, 247,00 m2 cca 2830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Odličan poslovni prostor, pogodan za sve delatnosti. Blizina Vukovog spomenika. Prostorije: prizemlje, međusprat i I sprat (9 kancelarija, ulaz recepcija i čajna kuhinja). Centralno grejanje, klima, parking. Prosečni mesečni troškovi iznose: voda - 150,00 din; smeće - 3.000,00 din;....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Novi Grad, 550.000 €, 250,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

U najlepsem delu Zemuna u blizini Dunava i Gardosa prodajemo autenticnu i sa dosta stila uredjenu porodicnu kucu. Nepokretnost datira iz dvadesetih godina proslog veka sto doprinosi izuzetnom kvalitetu i arhitekturi samog objekta. Kuca je veoma temeljno, kompletno i do poslednjih....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 240.000 €, 250,00 m2 cca 960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju kuća u Sremskoj Kamenici – odmah useljiva, bez ulaganja! Prodaje se funkcionalna i očuvana porodična kuća od 220m² stambenog prostora i 30m² garažnog prostora u mirnoj i atraktivnoj ulici u Sremskoj Kamenici, ispod Instituta. Lokacija je idealna — svega 10 do 15 minuta....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Lekino Brdo, 2.300 €, 230,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Voždovac, Lekino brdo - Todora Dukina lokal, 230m2, prizemlje, EG/podno, klima, telefon, interfon, parking, garaža Izdaje se ulični lokal od 230m2, u zgradi novije gradnje. Prethodna namena lokala je bila spa centar, tako da se može izdati sa celokupnom opremom, delom opreme ili bez.....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Mirijevo 1, 2.500 €, 250,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Zvezdara, Mirijevo - Šejkina lokal, 250m2, EG, prizemlje, telefon, interfon, izlog, parking Prostor je po principu open space sa više ulaza, a dužinom celog lokala je veliki izlog okrenut ka ulici. Grejanje je etažno na struju. Pogodan za velike trgovačke lance, izložbene salone i....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • svenekretnine 240 m2 prizemlje parking (37)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

Ustanovili ste grešku?