• GoHome Professional
svenekretnine 240 m2 porasla cena što jeftiniji uk - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • svenekretnine 240 m2 porasla cena što jeftiniji uk - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - svenekretnine 240 m2 porasla cena što jeftiniji uknjižen do 52000 eura

  • Za upit "svenekretnine 240 m2 porasla cena što jeftiniji uknjižen do 52000 eura" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 230 m2 (malo manji)
    • 250 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 49000 eura (malo jeftiniji)
    • 54000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 201 173 nekretnina (58 agencija i portala)

 
+40%

Promena cene sa 5.000 € na 7.000 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Plac, NIŠ, Crveni Krst, 7.000 €, 2056,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 5.000 €
24.04.2026 - 7.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju plac 2056 m2 , poljoprivredno zemljište u Paljini , uknjižen , vlasništvo 1 kroz 1 . Plac, Niš - Paljina | Prodaja · 2056m² · 7.000€.

 
 
 
 
+7%

Promena cene sa 15.000 € na 16.000 € dana 20.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, KNJAŽEVAC, 16.000 €, 50,00 m2 cca 320 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 15.000 €
20.03.2026 - 16.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju vikendica od 50m2, uknjižene površine 35m2, sa 11a placa, na Staroj Planini. Nalazi se na 13km od Kalne na putu za Babin zub, u selu Gornja Janja, na 40km od Knjaževca. Kuća ima dnevnu sobu sa trpezarijskim i kuhinjskim delom kao i odvojenu spavaću sobu. Prodaje se nameštena.....

 
 
 
 
+31%

Promena cene sa 16.000 € na 21.000 € dana Danas
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Plac, RALJA, 21.000 €, 1600,00 m2 cca 10 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 16.000 €
15.05.2026 - 21.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 104515, struja, uknjizen. Plac se nalazi u Ralji,posle zeleznicke stanice,putem za Sopot.Od glavnog puta oko 400 m do placa. Asfaltni put je do placa,Struja,voda. U gradjevinskoj zoni. Dozvoljena gradnja. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901....

 
 
 
 
+30%

Promena cene sa 18.000 € na 23.400 € dana Danas
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Plac, RALJA, 23.400 €, 1800,00 m2 cca 10 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 18.000 €
15.05.2026 - 23.400 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 104512, struja, uknjizen. Poljoprivredno zemljiste.Njiva Ima asfalt do placa,struja,i voda. Blizu zeleznicke stanice u Ralji. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901 060/555-9720 011/328- 3901 Prikaži broj . Kontakt van radnog vremena:....

 
 
 
 
+30%

Promena cene sa 20.000 € na 26.000 € dana Danas
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Plac, RALJA, 26.000 €, 2000,00 m2 cca 10 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 20.000 €
15.05.2026 - 26.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 104514, struja, uknjizen. Poljoprivredno zemljiste. Vocnjak. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901 060/555-9720 011/328- 3901 Prikaži broj . Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs Plac, Beograd - Ralja | Prodaja....

 
 
 
 
+23%

Promena cene sa 40.500 € na 50.000 € dana Danas
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Plac, SUVI DO, 50.000 €, 2720,00 m2 cca 20 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 40.500 €
15.05.2026 - 50.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju plac u naselju Suvi Do. Plac je gradsko građevinsko zemljište i uknjižena površina je 2720m2. Plac se nalazi u naseljenom delu, izlazi na nasipan put i do samog placa su dostupni svi infrastrukturni priključci (struja, voda, kanalizacija). Postoji mogućnost preparcelacije....

 
 
 
 
+19%

Promena cene sa 42.000 € na 50.000 € dana Danas
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 50.000 €, 96,00 m2 cca 520 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 42.000 €
15.05.2026 - 50.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju poslovni prostor može se koristiti kao hala ili magacin, kod gradske bolnice. Objekat ima 96m2. Nalazi se u suturenu. Sastoji se od jedne prostorije, i mokrog čvora. Uknjižen, čisto vlasništvo 1 kroz 1. Za više informacija slobodno pozovite. Ovo je samo deo naše ponude,....

 
 
 
 
+26%

Promena cene sa 44.500 € na 56.000 € dana 03.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Plac, NIŠ, Palilula, 56.000 €, 3583,00 m2 cca 20 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 44.500 €
03.04.2026 - 56.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaje se plac u selu Donje Međurovo kod Niša, opština Palilula, uknjižene površine 3583m2. Plac se nalazi na odličnoj lokaciji, pored puta, ravan je, pravougaonog oblika, pogodan za porodične kuće ili poslovni objekat. Dostupna infrastruktura na ulici. Uknjižen, gradsko građevinsko....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • svenekretnine porasla cena što jeftiniji uknjižen do 52000 eura (11)
  • svenekretnine 240 m2 što jeftiniji uknjižen do 52000 eura (4)
  • svenekretnine 240 m2 porasla cena što jeftiniji uknjižen (2)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>